Bytovia Bytów

1

GKS Jastrzębie

2

• Koniec meczu! Po nieprawdopodobnej końcówce GKS Jastrzębie wywozi z Bytowa 3 punkty! Dziękujemy za uwagę!

• GOL! 2:1 dla GKS-u Jastrzębie! Strzelcem gola Żak!

• GOL! Co tu się wydarzyło! W doliczonym czasie gry Bytovia doprowadza do remisu! Strzelcem gola Jakóbowski!

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Zszedł Adamek, wszedł Żak.

• Zmiana w GKS-ie Jastrzębie. Zszedł Ali, wszedł Krakowczyk.

• GOL! GKS Jastrzębie obejmuje prowadzenie! Szymura pewnie wykorzystał jedenastkę!

• Rzut karny dla GKS-u Jastrzębie! W polu karnym faulowany był Gojny! Piłkę na jedenastym metrze ustawił Szymura!

• Żółtą kartką ukarany Kacper Chodyna.

• Zmiana w Bytovii. Zszedł Wolski, wszedł Hebel.

• Zmiana w Bytovii. Zszedł Jaroch, wszedł Chodyna.

• Pierwsza zmiana w GKS-ie. Zszedł Skórecki, wszedł Gancarczyk.

• Tym razem świetną akcję zmarnowali gospodarze. Jaroch nie trafia z bliskiej odległości!

• Żółtą kartką ukarany Kacper Kawula.

• Wracamy do Bytowa na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie zespołem, który przeważa jest GKS Jastrzębie. Goście po pół godziny gry mogli prowadzić, jednak zarówno Jadach i Skórecki nie znaleźli drogi do bramki Bytovii. Na drugą część spotkania zapraszamy za kwadrans. Mamy nadzieję, że po przerwie obejrzymy bramki!

• Żółta kartka dla Patryka Skóreckiego.

• Świetną okazję zmarnowali teraz goście! Najpierw Jadach po indywidualnej akcji uderzył w słupek, a chwilę później piłkarze Bytovii wybili piłkę z linii bramkowej po dobitce Skóreckiego!

• Żółtą kartką ukarany Patryk Burzyński.

• Niewiele dzieje się w pierwszym kwadransie gry. Obie drużyny rozpoczęły spokojnie, grają głównie w środku pola. Czekamy na pierwsze, celne strzały i oczywiście też i gole.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Arbitrem w dzisiejszym spotkaniu jest Wojciech Krztoń z Olsztyna.

• W napadzie gości występuje dobrze znany w Bytowie Kamil Adamek. 29-latek w Bytovii spędził rundę wiosenną minionych rozgrywek. W trwającym sezonie Adamek w barwach GKS-u rozegrał 12 ligowych meczów, w których strzelił 3 gole.

• Sobotni przeciwnik Bytovii to ekipa, która pewnie postawi poprzeczkę na tyle wysoko, by do spotkania podejść maksymalnie skoncentrowanym. Beniaminek z Jastrzębia w 12. meczach zgromadził 17 punktów i zajmuje 10. pozycję w tabeli. GKS tylko na początku miał problemy z pierwszoligowcami, ale obecnie radzi sobie zaskakująco dobrze. Z ostatnich pięciu spotkań przegrał tylko jedno. A na rozkładzie ma już m.in. Odrę Opole, GKS Katowice czy Bruk-Bet Termalicę.

• Ostatnio Bytovia notowała serię aż ośmiu meczów bez porażki, ale tydzień temu przerwał ją lider, Raków Częstochowa, wygrywając u siebie 2-1. Podopieczni Adriana Stawskiego w meczu z GKS-em będą chcieli wrócić więc na zwycięski tor i umocnić swoją pozycję na ligowym podium.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 13. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym Bytovia Bytów podejmie GKS Jastrzębie. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 16.

red

Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lukasz Capar Polska Press

Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE. W sobotę 6 października zamykająca ligowe podium Bytovia zmierzy się z beniaminkiem z Jastrzębia-Zdroju. Początek meczu o godz. 16. Relacja na żywo ze spotkania Bytovia - GKS Jastrzębie w GOL24!

Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE

Postawa piłkarzy Bytovii to swoisty fenomen. Przed sezonem okazało się, że klubu z Bytowa nie będzie już sponsorował Drutex. Mało kto wtedy dawał szansę na przetrwanie bytowskiego klubu piłkarskiego i jego grę w Fortuna I lidze. Bytovia nie tylko przetrwała, ale także gra tak, jakby sytuacja dodatkowo zmobilizowała piłkarzy. Ekipa trenera Adriana Stawskiego jest jedna z najlepszych drużyn na zapleczu ekstraklasy.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie?

Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji z meczu Bytovii z GKS-em 1962 Jastrzębie. W sobotę Polsat Sport pokaże spotkanie ŁKS z Wigrami Suwałki. Tekstowa relacja LIVE w GOL24!