Bytovia Bytów - GKS Katowice 1:2. Siódme zwycięstwo z rzędu!

Rafał Musioł
Fot Arkadiusz Gola / Polskapres
Piłkarze GKS Katowice wygrali siódmy mecz z rzędu. Zobaczcie zapis emocji z meczu wyjazdowego w Bytowie.

Koniec meczu. GKS wygrywa siódmy mecz z rzędu!

90+3' Świetna okazja dla Bytovii. Rywal stał dwa metry przed bramką, ale zamiast strzału było podanie do bramkarza!

90' Sędzia dolicza trzy minuty.

89' Bytovia próbuje wrzucać dośrodkowania w pole karne, ale obrońcy GKS są czujni.

86' Gospodarze idą va banque. Ich trener dokonuje trzech zmian.

82' GKS skutecznie broni prowadzenia, próbując paraliżować ofensywne akcje gospodarzy już kilkadziesiąt metrów od bramki.

75' Gol dla Katowic! Jeden z obrońców doznał kontuzji i nie zdołał wrócić za Woźniakiem. Ten oddał piłkę do Kościelniaka, który dopełnił formalności.

70' Bytovia trochę podkręca tempo.

65' spokojniejszy okres meczu w środku boiska.

60' GKS bliski gola! Bramkarz z trudem odbija piłkę po strzale Sanockiego.

58' Gospodarze dążą do zdobycia bramki. Goście znów mają problemy z dokładnością.

50' Twarda walka, sporo fauli. Bytovia próbuje przejąć inicjatywę.

Zaczynamy drugą część spotkania. Bytovia - GKS Katowice 1:1.

Koniec pierwszej połowy.

45' Marcin Urynowicz doprowadza do remisu. Oddaje strzał i piłka odbijając się od obrońców wpada do siatki!

41' GKS w natarciu.

39' Dobra akcja Urynowicza, ale kończy się tylko rzutem rożnym.

35' Nie dzieje się nic wartego większej uwagi.

30' GKS ma dziś kłopoty z dokładnym podaniem. Część winy ponosi pewnie zmrożona murawa.

26' Bytovia pewnie radzi sobie z atakami GKS-u.

22' Sporo walki wręcz, piłkarze przewracają się na murawę, ale sędzia rzadko przerywa akcje. GKS próbuje odrobić stratę, Bytovia liczy wyraźnie na kontry.

18' Gol dla Bytovii. Najpierw rzut rożny, a potem olbrzymie zamieszanie przed Mrozkiem. Sezonienko popisuje się refleksem i strzałem po ziemi daje prowadzenie gospodarzom.

16' GKS coraz częściej bywa zepchnięty na swoje przedpole, ale konkretnych sytuacji nie ma pod żadną bramką.

12' Bytovia zaczyna grać odważniej, ale decydujące podania ma za mało precyzyjne, by mogły zaskoczyć obronę gości.

8' Formę Mrozka strzałem z daleka sprawdza Deleu.

6' Na razie sporo chaosu, ale warunki dyktują katowiczanie.

3' GKS atakuje. Efektem jest pierwszy rzut rożny.

1' Zaczynamy mecz.

Trener Rafał Górak dokonał w wyjściowej jedenastce dwóch zmian: za pauzującego za kartki Michała Kołodziejskiego wszedł Grzegorz Janiszewski, a Szymona Kiebzaka podmienił Arkadiusz Woźniak.

Skład GKS-u Katowice na mecz z Bytovią: Mrozek - Wojciechowski, Jędrych, Janiszewski, Rogala - Sanocki, Kościelniak, Gałecki, Urynowicz, Woźniak - Kozłowski.

TAK ZAPOWIADALIŚMY MECZ BYTOVIA BYTÓW - GKS KATOWICE

GKS Katowice ma imponującą serię sześciu zwycięstw z rzędu. Dzięki temu zespół Rafała Góraka wspiął się na drugie miejsce w tabeli.

W środę o 17 GKS zmierzy się na wyjeździe z Bytovią Bytów, która w tabeli zajmuje dziewiątą pozycję.

- Jesteśmy maksymalnie przygotowani na ten mecz. Zostały trzy spotkania, chcemy w nich zdobyć dziewięć punktów - zapowiada trener Rafał Górak.

W zespole gospodarzy zabraknie pauzującego za kartki Michała Kołodziejskiego.

Transmisję z meczu przeprowadzi platforma TVcom.pl (koszt 15 zł), a tekstową relację live znajdziecie na dziennikzachodni.pl.