• Koniec meczu! Podział punktów w Bytowie!

• GOOOOOOL! Jakub Wawrzyniak doprowadza do wyrównania!

• Witan świetnie obronił uderzenie Woźniaka!

• Adrian Frańczak z żółtą kartką.

• Maksymilian Hebel z żółtą kartką.

• Daniel Rumin uderzył z ostrego kąta, ale nie zaskoczył Witana.

• Kamil Kurowski zmienił Adriana Łyszczarza.

• GOOOOOL! Bytovia ponownie obejmuje prowadzenie! Tym razem pechowo dla GKS-u do własnej bramki trafił Wawrzyniak!

• Kapitalnie w bramce Baran, który zatrzymał groźne uderzenie zmierzające do bramki!

• Maksymilian Hebel zmienił Mateusza Kuzimskiego.

• Sławomir Duda zmienił Bartosza Wolskiego.

• GOOOOOOL! Bartosz Śpiączka trafia do bramki! Mamy remis w Bytowie!

• Dobrze w bramce Baran, który obronił uderzenie zza pola karnego.

• Rumin zmienił Tabisia.

• GOOOOOOOL! Juliusz Letniowski z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki! 1:0 dla Bytovii!

• Woźniak złapany na pozycji spalonej i Witan wznowi grę.

• Dobry początek drugiej połowy w wykonaniu Bytovii. Gospodarze napierają, a GKS odpiera ataki.

• Bytovia miała rzut rożny, ale obrońcy GKS-u oddalili zagrożenie.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec I części gry! Bez bramek w Bytowie!

• Michał Jakóbowski uderzył z dystansu, a piłka o centymetry minęła okienko bramki GKS-u!

• Jesteśmy świadkami ciekawego spotkania w Bytowie. Obydwie drużyny dążą do strzelenia bramki i dzięki temu mamy emocjonujące widowisko.

• Fantastyczna interwencja Andrzeja Witana, który odbił uderzenie głową Remisza!

• Bartosz Wolski ukarany żółtą kartką.

• Faul Kuzdry i sędzia przerwał grę.

• Filip Burkhardt zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka poszybowała nad bramką!

• Bytovia oddała inicjatywę i czeka na wyprowadzenie kontrataku.

• Dobrze interweniował Frańczak, który wybił piłkę i oddalił zagrożenie.

• Woźniak oddał uderzenie, ale zbyt lekkie i nie zaskoczył Witana.

• Dużo niedokładności w poczynaniach GKS-u, który ma przewagę, ale gra bardzo niechlujnie.

• Faulowany był Woźniak, ale Błąd źle wykonał stały fragment gry.

• Andrzej Witan spokojnie złapał uderzenie Woźniaka. Dobry początek meczu GieKSy.

• Faulowany przy wyprowadzaniu kontrataku był Adrian Błąd.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Gospodarze marzą o tym, by przełamać się przed własną publicznością. Zwłaszcza, że w środę przegrali aż 0-3 ze Śląskiem Wrocław w Pucharze Polski. - Ten mecz po prostu nam nie wyszedł tak, jakbyśmy tego chcieli. Mamy jednak dobry materiał do analizy i musimy szybko pozbierać się przed meczem z GKS-em Katowice - podkreślił trener bytowian, Adrian Stawski.

• W Katowicach nikt nie rozpacza po odpadnięciu z Pucharu Polski, bo drużyna z Górnego Śląska musi skoncentrować się na lidze. W niej, po trzech kolejnych porażkach, spadła na ostatnie miejsce w tabeli i traci już cztery punkty do bezpiecznego, 15. miejsca. Szansa na poprawienie dorobku otwiera się w Bytowie. Drużyna z Kaszub w pierwszej części rundy jesiennej była rewelacją ligi i przez długi czas zajmowała nawet drugie miejsce, ale w ostatnich tygodniach już nie wiedzie się jej tak dobrze. Na zwycięstwo w lidze Bytovia czeka od dwóch miesięcy (8 września i zwycięstwo 4-1 nad GKS-em Tychy), a od tego czasu zaliczyła pięć remisów i dwie porażki.

• Trzy porażki w lidze, jedna w Pucharze Polski - tak wygląda bilans trenera Dariusza Dudka przy Bukowej. Już od dawna tak fatalnego startu nie miał żaden nowy szkoleniowiec GKS-u Katowice. Pozytywnym symptomem wyjścia z kryzysu ma być pucharowe spotkanie z Jagiellonią Białystok (0-1), w którym pierwszoligowiec poniósł porażkę dopiero w 120. minucie meczu po golu z rzutu karnego. - Jeśli będziemy podchodzić do meczów z taką ambicją, jak w starciu z Jagiellonią, nasze wyniki będą lepsze. Żałuję tylko, że graliśmy przez 120 minut, bo musimy się szybko zregenerować na starcie w Bytowie - mówi trener Dudek.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Bytovia Bytów - GKS Katowice!

Przemysław Drewniak

Bytovia Bytów - GKS Katowice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

W sobotnim meczu 17. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Katowice zmierzy się na wyjeździe z Bytovią Bytów. Podopieczni Dariusza Dudka po czterech porażkach z rzędu chcą odbić się od dna. Gospodarze dzisiejszego meczu kiepsko radzą sobie z rywalami na własnym boisku. Ostatnio przegrali ze Śląskiem Wrocław w Pucharze Polski 0:3.

Bytovia Bytów - GKS Katowice ONLINE

Trzy porażki w lidze, jedna w Pucharze Polski - tak wygląda bilans trenera Dariusza Dudka przy Bukowej. Już od dawna tak fatalnego startu nie miał żaden nowy szkoleniowiec GKS-u Katowice. Pozytywnym symptomem wyjścia z kryzysu ma być pucharowe spotkanie z Jagiellonią Białystok (0-1), w którym pierwszoligowiec poniósł porażkę dopiero w 120.
minucie meczu po golu z rzutu karnego. - Jeśli będziemy podchodzić do meczów z taką ambicją, jak w starciu z Jagiellonią, nasze wyniki będą lepsze. Żałuję tylko, że graliśmy przez 120 minut, bo musimy się szybko zregenerować na starcie w Bytowie - mówi trener Dudek.

Bytovia Bytów - GKS Katowice TRANSMISJA TV

Początek meczu o godz. 16:00. Nie zaplanowano transmisji ze spotkania Bytovia Bytów - GKS Katowice. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.