Mecz Bytovia Bytów - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz Bytovia Bytów - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Bytovia Bytów

0

ŁKS Łódź

2

• Koniec spotkania! Trzy punkty jadą do Łodzi. ŁKS, dzięki wygranej i remisowi Stali, umocnił się na pozycji wicelidera.

• I jeszcze jedna sytuacja dla ŁKS-u. Wprowadzony Łuczak oddał celny strzał, z którym poradził sobie Witan.

• Witan broni uderzenie Wolskiego. Mogło być już 3:0!

• Znowu Kołba! Świetne obronił trudny strzał. Bramkarz ŁKS-u jest dzisiaj przekleństwem gospodarzy.

• Łuczak zmienił Ramireza.

• Jeszcze kartka dla Rozwandowicza za faul.

• A więc zanosi się na piąte zwycięstwo z rzędu łodzian. Bytovia wydłuży swoją serię meczów bez zwycięstwa do... siedemnastu!

• Jeszcze rozpaczliwe próby Bytovii. ŁKS pozwala jej grać, ale nie w okolicach pola karnego.

• Dampca zmienia Witkowski. Bytovia wykorzystała zatem komplet zmian.

• Kolejny raz broni strzał Kołba. Jak dla nas to bohater ŁKS-u w tym meczu.

• Kołba wyrasta na najjaśniejszą postać ŁKS-u. Wszystkie jego interwencje na razie były udane. Za Bryłę wchodzi Wolski.

• Nieeeee. Bytovia marnuje okazję na skuteczny kontratak. To powinien być gol!

• Kartka dla Dampca za faul na Bryle.

• Niedokładne podanie Ramireza w kierunku Bryły. Czekamy na konkrety w końcówce tego spotkania. Będą?

• Czy Bytovia złapie jeszcze kontakt w tym meczu? Na pewno gra nieco lepiej niż przed zmianą stron, odważniej.

• I od razu pierwsza próba Sekulskiego. Nieudana. Witan bez problemu złapał piłkę, która otarła jeszcze jednego z obrońców.

• Sekulski w miejsce Kujawy, który przed chwilą czarował jeszcze z piłką w okolicach szesnastki.

• Wolski zmienił Burkhardta.

• Do głosu zaczyna dochodzić Bytovia. Kołba musiał wykazać się refleksem, żeby wybronić uderzenie z dystansu. Dał radę.

• Ależ kocioł w polu karnym Bytovii! Jak to nie wpadło do siatki?! Po rzucie rożnym piłkarz minimalnie przeszła obok bramki.

• Uwaga, kolejna próba Ramireza. Tym razem Witan dał sobie z nią radę.

• Ładna akcja gości zakończona efektownym strzałem Kujawy - bez powodzenia. Trzeba jednak zaznaczyć, że niewiele zabrakło.

• Jaroch zablokowany na tyle umiejętnie, że piłka w posiadaniu ŁKS-u.

• Gramy dalej! Druga odsłona właśnie się rozpoczęła.

• W przerwie za Hiszpańskiego wszedł Hebel.

• Koniec pierwszej odsłony. ŁKS po solidnej grze prowadzi (zasłużenie) z Bytovią 2:0. Wracamy za kwadrans.

• Burkhardt z rzutu wolnego! Było blisko. Kołba zdążył wybić piłkę za linię.

• Zablokowany strzał Grzesika przez jednego z obrońców Bytovii.

• Zbliżamy się do końca pierwszej odsłony. Nic nie wskazuje na to, aby wynik miał się zmienić. Bytovia nie wie, jak oszukać ŁKS.

• Łodzianie w pełni kontrolują boiskowe wydarzenia. Niezłe zawody rozgrywa Rozwandowicz. Pochwalić też trzeba całą drugą linię.

• Dodajmy, że asystę zaliczył Piątek. Na tę chwilę ŁKS w wirtualnej tabeli posiada 52 punkty. To o 9 mniej od Rakowa i 7 więcej niż ma Stal.

• ŁKS robi co chce. Tym razem do siatki trafił jego najlepszy obcokrajowiec. Hiszpan zdobył dzisiaj siódmą bramkę w sezonie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! RAMIREZ na 2:0!

• Interwencja Witana po kopnięciu Grzesika. Sędzia pokazuje... na piąty metr.

• Warto odnotować, że asystę przy golu Bryły zaliczył Rozwandowicz. Podanie stopera zaskoczyło przeciwników. Ale nie zaskoczyło jego partnera, który zdobył szóstą bramkę w sezonie.

• Wcześniej ucierpiał Ramirez, a teraz Bryła. Obaj kontynuują jednak grę.

• Niecelna próba Klimczaka.

• Kołba dopiero teraz został "sprawdzony". Z lekkim strzałem poradził sobie bez zarzutu.

• Na uderzenie zdecydował się Piątek. Bez powodzenia. Futbolówka przeszła obok bramki.

• Okazja dla Bytovii. Po wrzutce ze stałego elementu gry sytuację wyjaśnił jednak Grzesik. Tymczasem jakieś problemy ma Ramirez...

• Mamy 1:0 dla przyjezdnych! Ładnym strzałem popisał się Bryła, który wykorzystał długie podanie. Witan bez szans.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! BRYŁA!

• Bytovia na razie schowana i bez pomysłu. Za łatwo odpuszcza środek pola. Przed chwilą faulem został zatrzymany Rozwandowicz.

• Ależ było blisko gola dla ŁKS-u! Po błędzie Bytovii z prezentu nie skorzystał jednak Kujawa.

• Stroną przeważającą są goście, którzy bez problemu wymieniają liczne podania na połowie Bytovii.

• Na razie piłka po stronie zawodników ŁKS-u. W pierwszej akcji zabrakło dokładności. Dlatego od bramki rozpocznie Witan.

• Spotkanie właśnie się rozpoczęło. Gramy!

• Za kilka minut pierwszy gwizdek. Zawody poprowadzi arbiter z Wrocławia - Kornel Paszkiewicz.

• ŁKS najbardziej interesuje dzisiaj wynik w Mielcu. Trzecia w tabeli Stal właśnie rozpoczęła tam domwoe spotkanie z czwartą Sandecją Nowy Sącz.

• ŁKS śrubuje za to serię zwycięstw. W tej rundzie wygrał WSZYSTKIE cztery mecze. W ogóle to w lidze nie przegrał od spotkania... z Bytovią! Jego passa wynosi więc siedemnaście spotkań (jedenaście zwycięstw i sześć remisów).

• Dzisiaj Bytovia jednak jest w zdecydowanie gorszej sytuacji. W tym roku świetną passę zaliczyła jedynie... w sparingach. W meczach o punkty ugrała dwa remisy. Tyle samo razy uznała wyższość rywali. Ostatnio o gola przegrała w Tychach z GKS-em.

• We wrześniu w Łodzi padł nieco zaskakujący wynik. ŁKS niespodziewanie przegrał z Bytovią 2:3. Drużyna z Bytowa zresztą miała wtedy swój bardzo dobry okres; zaliczyła serię siedmiu spotkań w lidze bez porażki.

• Nieco ponad kwadrans pozostał do rozpoczęcia meczu w Bytowie. Szykuje się dobre widowisko! Tym bardziej że warunki do gry są wymarzone.

Dariusz Piekarczyk

Mecz Bytovia Bytów - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Dziennik Lodzki

Mecz Bytovia Bytów - ŁKS Łódź ONLINE. W środę 3 kwietnia wicelider Fortuna 1 Ligi ŁKS Łódź gra w Bytowie zaległy mecz 25. kolejki z miejscową Bytovią. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Bytovia Bytów - ŁKS Łódź ONLINE

Będzie to mecz dwóch krańcowo różnych zespołów. Łodzianie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli i są o krok od awansu do Lotto Ekstraklasy. Bytovia jest w tabeli 15/ i straszy ją spadek do II ligi. Łodzianie nie przegrali meczu o punkty od 17 kolejek.
Za to Bytovia, prowadzona przez trenera Adriana Stawskiego nie moze wygrać meczu o ligowe punkty od 16 kolejek. Już choćby te dwa porównania wskazują zdecydowanego faworyta środowego spotkania. Każde inne rozstrzygnięcie niż wygrana „Rycerzy Wiosny” nie będzie niespodzianką, będzie sensacją.

Każde zwycięstwo przybliża ŁKS do upragnionej elity. Po meczu w Bytowie do końca sezonu pozostanie jeszcze tylko osiem kolejek. Tylko! W Bytowie doskonale zdają sobie sprawę, że zdobycie choćby punktu w konfrontacji z zespołem z alei Unii 2 będzie graniczyło z cudem. - ŁKS dobrze wystartował, wygrał wiosną wszystkie mecze, a nam idzie nieszczególnie - mówi Przemysław Gawin, rzecznik prasowy Bytovii. - Zimą odeszło od nas dóch kluczowych piłkarzy. Juliusz Letniowski przeniósł się do Lecha Poznań, a Michał Jakóbowski do Warty Poznań. Obaj mieli w drużynie najlepsze statystyki. Ich brak jest aż nadto widoczny. Przyszli Łukasz Moneta i Mikołaj Kwietniewski, obaj obyci na wyższym poziomie rozgrywkowym. Liczymy, że pokażą co potrafią.

Przemysław Gawin przyznaje, że mecze drużyny pierwszoligowej nie wywołują w około 17-tysięcznym Bytowie jakiegoś szalonego zainteresowania. - Zazwyczaj na stadion przychodzi od 400 do 500 osób, jak jest ładna pogoda i drużyna gra dobrze, to zdarzy się i tysiąc - mówi. - Trudno powiedzieć jaka będzie widownia z ŁKS, bo termin środowy jest raczej nieszczególny. Nie mamy także sygnałów o pojawieniu się kibiców ŁKS. Jesteśmy jednak przygotowani na ich przyjęcie.

Po środowym meczu w Bytowie ełkaesiaków czeka potyczka, na swoim stadionie, z Puszczą Niepołomice. ten mecz zaplanowano na niedzielę (7 kwietnia). Początek o 19.08.

Kto wygra mecz 1. ligi: Bytovia Bytów - ŁKS Łódź?

Mecz Bytovia Bytów - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Mecz Bytovia - ŁKS online nie będzie transmitowany na żywo w telewizji. Tekstowa relacja na żywo z meczu Bytovia - ŁKS w GOL24.pl