Bytovia Bytów

1

Odra Opole

1

• Ależ historia! Nie będzie pierwszego zwycięstwa Odry na wyjeździe. Wynik na 1:1 ustalił bowiem wprowadzony Hebel. Koniec spotkania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! BYTOVIA trafia na 1:1!!!

• Ostatnia zmiana u gości. Boisko opuścił autor gola. Wszedł Skrzypczak.

• Czyżycki wszedł za Modera.

• To już ostatnie minuty spotkania. Bytovii brakuje i pomysłu, i szczęścia - słowem wszystkiego.

• Opuścił boisko Wilczyński. Za niego Witkowski. To druga zmiana w Bytovii.

• Rozpoczął się ostatni kwadrans meczu. Bytovia za bardzo nie ma czym zaskoczyć. W drugiej połowie oddała tylko jeden strzał na bramkę.

• Jeszcze kartka dla Hebla. Nerwowo gra Bytovia.

• Uciekają Bytovii kolejne minuty. Odra szczęśliwie, ale jednak broni skromnej zaliczki. Za chwilę kolejne zmiany.

• Zmieniają również gospodarze. Za Procyszyna pojawił się Hebel. Może on odwróci wynik?

• Pierwsza roszada u gości. Za Mikinicia wszedł Rybicki.

• W pierwszych minutach brakuje sytuacji. Grę prowadzić starają się gospodarze.

• Druga część właśnie się rozpoczęła.

• Przerwa. Odra schodzi do szatni z zaliczką. Musi jednak jej bardzo pilnować, bo Bytovia kilka razy stworzyła już zagrożenie.

• Kartka dla Bąka. Ten stoper gra dziś pierwszy mecz w tym sezonie.

• Żółtą kartkę dostał również Bodzioch. Za moment ostatni gwizdek pierwszej odsłony.

• Letniowski ratuje swój zespół. Zatrzymał bodajże Mikinicia, który wychodził na czystą pozycję.

• Sporo niedokładności z obu stron. Sędzia co chwilę przerywa grę gwizdkiem. Po stratach następują bowiem faule.

• Nieporozumienie w Odrze. Bytovia znów ma piłkę.

• Jeden z zawodników gości potrzebuje pomocy medycznej. Mamy przerwę w grze.

• Za nami niewiele ponad pół godziny gry. Wynik z 9 minuty się nie zmienił. Odra dalej na prowadzeniu.

• Dla Martina to piąty gol w debiutanckim sezonie Fortuna 1 Ligi.

• Odra nastawiła się na kontrataki. Najwidoczniej takie skromne prowadzenie ją satysfakcjonuje.

• I ponownie gospodarze! Jaroch przed szansą, ale gola nie ma. Tylko jęk zawodu na trybunach.

• Po stracie bramki Bytovia gra... dobrze. Brakuje wykończenia.

• Mamy pierwszą kartkę. Otrzymał ją Mikinić za faul na Wilczyńskim.

• Jest kolejna szansa dla Bytovii. Obok słupka kopnął Kuzimski. Część widowni nagrodziła tę próbę oklaskami.

• Okazja dla Bytovii na wyrównanie. Procyszyn uderza, ale ten strzał nie zaskoczył Szromnika.

• W wirtualnej tabeli Odra ma 22 punkty, czyli tyle samo co m.in. Chojniczanka czy ŁKS. Ale zaczekajmy, bo pozostało sporo minut.

• Szybko poszło. Tak naprawdę druga sytuacja gości i jest trafienie. Wrzutkę Janusa po wolnym wykorzystał Martin,

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Odra na 1:0.

• Zaatakowała Odra. Uderzenie jednak takie, że futbolówka powędrowała nad poprzeczką.

• Drużyna Stawskiego raz jeszcze spróbowała ze stałego elementu gry. Znowu bez powodzenia. W Bytowie zdecydowanie chłodniej niż tydzień temu.

• Letniowski zdecydował się wrzucić w szesnastkę. Odra oddaliła zagrożenie, wybijając piłkę.

• Pierwsza akcja gospodarzy. Faulowany był Jakóbowski. Może uda się zaskoczyć bezpośrednio z rzutu wolnego?

• Spotkanie właśnie się rozpoczęło.

• Za chwilę usłyszymy pierwszy gwizdek Mariusza Korpalskiego.

• Bytowianie znacznie lepiej spisują się w tym sezonie na wyjazdach. U siebie wywalczyli bowiem tylko 6 z 21 „oczek”.

• Jeżeli uda im się tego dokonać, przeskoczy Bytovię w tabeli (aktualnie 5. miejsce, Odra jest 9.), bo obecnie traci do niej tylko dwa punkty.

• Piłkarze Odry marzą o tym, by po zakończeniu meczu w Bytowie świętować pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w obecnym sezonie Fortuna 1 Ligi.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Bytovia Bytów - Odra Opole!

red

Bytovia Bytów - Odra Opole ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Dziennik Lodzki

Bytovia Bytów - Odra Opole ONLINE. W sobotę piłkarze Bytovii zmierzą się przed własną publicznością z Odrą Opole. W ostatnim czasie piłkarze jednak zdecydowanie nie próżnowali.

Bytovia Bytów - Odra Opole ONLINE

Piłkarze Odry marzą o tym, by po zakończeniu meczu w Bytowie świętować pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w obecnym sezonie Fortuna 1 Ligi. Choć zaplanowany na 12 października domowy mecz Odry z Wartą Poznań został przełożony na 24 października, praktycznie wszyscy gracze pozostawali w ostatnich dniach w rytmie meczowym. Gdzie oglądać mecz Bytovia Bytów - Odra Opole? Relacja LIVE i transmisja na żywo.

Termin spotkania z poznańską ekipą uległ zmianie, ponieważ powołanie do reprezentacji Polski do lat 20 otrzymali dwaj piłkarze opolskiego zespołu: Serafin Szota oraz Jakub Moder. W meczu z Czechami (3-0) ten pierwszy rozegrał 90 minut, a drugi zdobył bramkę z rzutu karnego. We wtorkowym starciu z Holandią (1-4) obaj weszli natomiast na boisko z ławki rezerwowych. Szota uczynił to w 46. minucie, a Moder w 80. Kiedy wspomniana dwójka przebywała z kadrą narodową, pozostali ich klubowi koledzy rozegrali dwa spotkania sparingowe. Oba zakończył się remisem 1-1.

Najpierw Odra mierzyła się z inną drużyną z Opolszczyzny, 3-ligową Stalą Brzeg. Gola zdobył wtedy dla niej Hiszpan Ivan Martin. Później natomiast podopieczni trenera Mariusza Rumaka sprawdzili się na tle ekstraklasowej Miedzi Legnica. Wtedy bramkę na wagę remisu zdobył dla nich inny napastnik - Szymon Skrzypczak. Do najbliższego starcia w Fortuna 1 Lidze opolski zespół podejdzie z takim samym zamiarem jak do poprzedniego ze Stalą Mielec (1-1), czyli odniesienia pierwszego wyjazdowego zwycięstwa w sezonie. Jeżeli uda mu się tego dokonać, przeskoczy Bytovię w tabeli (aktualnie 5. miejsce, Odra jest 9.), bo obecnie traci do niej tylko dwa punkty. Jest na to niemała szansa, ponieważ bytowianie znacznie lepiej spisują się w tym sezonie na wyjazdach. U siebie wywalczyli bowiem tylko 6 z 21 „oczek”.

Kto wygra mecz 1. ligi: Bytovia Bytów - Odra Opole?

Bytovia Bytów - Odra Opole TRANSMISJA TV

Nie zaplanowano transmisji ze starcia Bytovia Bytów - Odra Opole. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Początek meczu o godz. 16:00. Nasza relacja startuje 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.