• Koniec meczu! Bytovia remisuje bezbramkowo z Puszczą Niepołomice!

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Marcin Stefanik zmienia Konrada Nowaka.

• Fabian Hiszpański zmienia Łukasza Monetę. To była ostatnia zmiana w Bytovii.

• Jakub Bąk wchodzi w miejsce Marina Orłowskiego.

• Sławomir Duda ogląda żółtą kartkę.

• Mikołaj Kwietniewski już dzisiaj sobie nie pogra. W jego miejsce melduje się Gracjan Jaroch.

• Niecelne uderzenie gości.

• Zmiana również w ekipie gospodarzy. Jakub Kuzdra zmieniony przez Maksymiliana Hebela.

• Bartosz Widejko zostaje ukarany żółtą kartką.

• To powinno być 0:1! Zawodnik gości trafia w słupek!

• Łukasz Szczepaniak wchodzi w miejsce Przemysława Sajdaka.

• Obraz gry po przerwie się nie zmienia. Oba zespoły raczej nie potrafią stworzyć sobie sytuacji, ale mocniej atakuje drużyna gospodarzy.

• Wracamy po przerwie!

• Koniec pierwszej części meczu.

• Kolejny rzut rożny Puszczy, po którym nic nie wynikło.

• Krzysztof Bąk zostaje ukarany żółtą kartką.

• Pierwsza, bardzo dobra kontra drużyny gospodarzy zakończona niecelnym strzałem.

• Szybka kontra zawodników Puszczy, kończy się tylko i wyłącznie wywalczeniem rzutu rożnego.

• Dobra interwencja Witana. Bramkarz Puszczy ratuje swój zespół.

• Oba zespoły grają aktualnie na bardzo zbliżonym poziomie. Jedyny strzał na bramkę posłała drużyna gospodarzy.

• Zaczynamy!

• Oba zespoły podchodzą do tego meczu w słabej formie. Puszcza Niepołomice zdobyła tylko 3 punkty w ostatnich 5 meczach. Bytovia może pochwalić się identycznym dorobkiem. Kto wygra dzisiaj?

• Dzień dobry Państwu! Witamy bardzo serdecznie i zapraszamy na relację LIVE z pojedynku Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice!

DW

Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lukasz Capar Polska Press

Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice ONLINE. Sobotnie mecze Fortuna 1 Ligi zaczną się o godzinie 16:00. Pierwszym pojedynkiem będzie Bytovia - Puszcza. Obie drużyny od dawna nie wygrały meczu, dlatego to dobry czas, aby przełamać złą serię. Bytovia w ostatnich pięciu spotkaniach zdobyła trzy punkty po remisach, natomiast niepołomiczanie przegrali trzy mecze z rzędu. Gdzie śledzić przebieg meczu Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice? Relacja LIVE w GOL24.PL!

Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice ONLINE

Niepołomiczanie miewali ostatnio problem ze skutecznością. Ostatni raz bramkę zdobyli dopiero 24 listopada. Następne trzy spotkania Puszcza przegrywała swoje mecze do zera. Spotkanie z niżej notowaną Bytovią będzie świetną szansą, aby się odkuć.
Gospodarze nie pozostaną jednak dłużni. Po 22 kolejkach w lidze mają tylko pięć zwycięstw, za to najczęściej remisują. W ciągu ostatnich pięciu spotkań piłkarze z Bytowa zdobyli tylko trzy punkty dzięki remisom. Bytovia ma cztery punkty przewagi nad strefą barażową, ale to sygnał ostrzegawczy, że należy więcej punktować.

W ostatniej kolejce Bytovia zremisowała u siebie 0:0 z Wartą Poznań. Goście przez 15 minut grali w osłabieniu jednego piłkarza, ale wybronili się przed atakami rywali. Puszcza Niepołomice uległa za to Chojniczance 0:2, która prezentowała się żwawiej, lepiej w środku pola, ale pod względem liczby stworzonych sytuacji bramkowych też nie poszalała.

Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice LIVE!

Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego starcia. Mecz Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice będzie relacjonowany LIVE w GOL24.PL. Zapraszamy od godziny 16:00.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice?