Bytovia Bytów - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Bytowianie bronią fotelu lidera

Bytovia Bytów

1

Stal Mielec

2

• Koniec spotkania, pierwszy raz w historii mecz pomiędzy Bytovią i Stalą nie kończy się remisem! Stal Mielec zwycięska w Bytowie!

• Wkraczamy w ostatnie minuty spotkania, czy Bytovia zdoła doprowadzić do wyrównania?

• Żółta kartka dla Mateusza Spychały, który w ostatnich minutach rozpaczliwie broni dostępu do własnego pola karnego.

• Kolejne wejście smoka, Łukasz Wroński wyprowadza Stal na prowadzenie i goście będą się bronić w ostatnich minutach meczu!

• Gol! Łukasz Wroński! 1:2 w Bytowie, Stal ponownie na prowadzeniu!

• Łukasz Wroński zmienia Andreję Prokicia.

• Grę dalekim wykopem wznowił już Andrzej Witan.

• Michał Jakóbowski raz jeszcze faulowany, tym razem na własnej połowie.

• Mecz zbliża się do końca i wszystko wskazuje na to, że kolejny raz czeka nas remis. Spotkanie jest bardzo wyrównane, na ten moment lekko przeważa Bytovia.

• Juliusz Letniowski zmienia Gracjana Jarocha w zespole Bytovii.

• Dalekie podanie do Michała Jakóbowskiego prosto od Andrzeja Witana przejmują obrońcy.

• ...a Sergio Mendigutxię zmienia Sebastian Bergier.

• Dwie zmiany w Stali. Marcela Gąsiora zmienia Grzegorz Tomasiewicz...

• Teraz to Bytovia stara się prowadzić grę! Gospodarze od kilku minut szturmowali bramkę Stali i w końcu udało im się strzelić gola!

• Prawdziwe wejście smoka Maksymiliana Hebla! Piłka do rezerwowego Bytovii, świetne dośrodkowanie w pole karne i do piłki dopada Michał Jakóbowski, który oddaje mocny strzał, po rykoszecie piłka wpada do bramki Stali!

• Gol, mamy wyrównanie! Michał Jakóbowski po rykoszecie doprowadza do remisu!

• Maksymilian Hebel zastępuje Bartosza Wolskiego.

• Sławomir Duda uderzał bezpośrednio na bramkę, ale piłka mija słupek bramki Seweryna Kiełpina.

• Dośrodkowanie Filipa Burkhardta zostaje szybko wybite, po chwili gospodarze wywalczyli jednak rzut wolny.

• Piłkarze Bytovii zdołali wywalczyć rzut rożny po zablokowaniu dośrodkowania przy linii końcowej.

• Piłkarze Stali popisują się kolejnym skutecznym odbiorem piłki przy linii środkowej. Defensywa mielczan jest dziś zorganizowana bardzo dobrze.

• Michał Jakóbowski faulowany w środku pola.

• Bez zmian w składach obu zespołów.

• Gra wznowiona, przy piłce Stal Mielec.

• Koniec pierwszej połowy – do przerwy przy Mickiewicza prowadzi Stal Mielec!

• Żółtą kartką ukarany również Sławomir Duda.

• Bardzo niecelne uderzenie Macieja Dampca.

• Filip Burkhardt z żółtą kartką za dyskusję z arbitrem. Zawodnik gospodarzy domagał się odgwizdania faulu na Michale Jakóbowskim.

• Za mocne podanie do Gracjana Jarocha, grę raz jeszcze wznowi Seweryn Kiełpin.

• Piłkę wybija Mateusz Kuzimski, swoją akcję rozpoczyna bezradna póki co w tym meczu Bytovia Bytów.

• Aut dla Stali, zanosi się na bezpośrednie dośrodkowanie w pole karne. Przy piłce Martin Dobrotka.

• Za mocne dośrodkowanie Macieja Dampca spod linii bocznej, grę wznowi Seweryn Kiełpin.

• Kolejna dobra interwencja Andrzeja Witana ratuje Bytovię!

• W środku pola faulowany Maciej Dampc.

• Rośnie przewaga gości, Stal Mielec kontroluje wydarzenia boiskowe.

• Stal miała kolejną okazję po rzucie wolnym, ale poradzili sobie defensorzy Bytovii.

• Michał Jakóbowski ukarany żółtą kartką.

• Josip Soljić przytomnie zachował się w polu karnym Bytovii i otworzył wynik spotkania!

• Josip Soljić! Gol, 1:0 dla Stali Mielec!

• Andrzej Witan zatrzymuje Sergio Mendigutxię w sytuacji sam na sam! Doskonała interwencja bramkarza Bytovii!

• Krystian Getinger wraca do gry.

• Za kostkę trzyma się za to Krystian Getinger, być może potrzebna będzie zmiana.

• Strzał blokuje Michał Jakóbowski, mocny strzał sprawił, że pomocnik był przez moment mocno oszołomiony.

• Stal Mielec ma rzut wolny tuż przed linią pola karnego, doskonała sytuacja dla gości.

• Tym razem piłka dotarła pod nogi Michała Jakóbowskiego, zawodnik Bytovii myli się nieznacznie!

• Za mocne podanie do Michała Jakóbowskiego.

• Sławomir Duda faulowany w okolicach linii środkowej.

• Czekamy na pierwszą ciekawą sytuację bramkową.

• Przy piłce Bytovia Bytów.

• Zaczynamy mecz w Bytowie!

• Zawodnicy już na murawie!

• Rezerwowi Bytovii: Mateusz Oszmaniec, Patryk Burzyński, Juliusz Letniowski, Maksymilian Hebel, Maciej Błaszkowski, Patryk Wolski i Arsenij Procyszyn.

• Sędzią spotkania będzie pan Tomasz Wajda z Żywca.

• Rezerwowi Stali Mielec: Damian Primel, Leandro, Mateusz Gancarczyk, Arkadiusz Górka, Grzegorz Tomasiewicz, Łukasz Wroński i Sebastian Bergier.

• Wszystkie ligowe spotkania tych drużyn póki co kończyły się remisami, czy dziś będzie tak samo? Dowiemy się za około dwie godziny!

• Wciąż czekamy na jedenastkę gospodarzy, znamy natomiast skład mielczan, który znaleźć można w panelu po prawej stronie serwisy.

• Dzień dobry, zaczynamy relację live z meczu Bytovia Bytów – Stal Mielec!

red, Piotr Hukało

Bytovia Bytów - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Bytovia Bytów - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO © Aneta Zurek / Polska Press

Bytovia Bytów - Stal Mielec ONLINE. Nad ekipą z Bytowa wisiała groźba wycofania się z rozgrywek, tymczasem po trzech kolejkach prowadzi ona na zapleczu Ekstraklasy. W sobotę o godz. 16 Bytovia podejmie mającą wysokie aspiracje Stal Mielec. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Bytovia Bytów - Stal Mielec ONLINE

Piłkarze Adriana Stawskiego zagrają ze Stalą jako lider tabeli Fortuna I ligi. Poczynania „Czarnych Wilków” są sporym zaskoczeniem. Jeszcze niedawno ważyły się losy gry drużyny z Kaszub na zapleczu ekstraklasy. Po czterech seriach gier Bytovia ma na koncie dwa zwycięstwa i jeden remis. „Cudu w Bytowie” nie można rozpatrywać wyłącznie w kategoriach niespodzianki.

Punkty wyrwane spadkowiczowi z Lotto Ekstraklasy Termalice Bruk-Bet Niecieczy, czy pewne zwycięstwo z Garbarnią Kraków, świadczą, że w drużynie drzemie spory potencjał i jeszcze większa wola walki. Sobotnie starcie ze Stalą wydaje się zatem dobrą okazją, aby pokazać, że pieniądze w piłkarskim świecie to nie wszystko.

Mielczanie na początku rozgrywek nie zachwycają. Rozpoczęli zgodnie z planem od zwycięstwa nad Garbarnią 2:0, ale potem przyszły jednobramkowe porażki z Puszczą Niepołomice i Wartą Poznań. Wszystkie mecze Stal rozgrywa póki co na wyjazdach, gdyż w Mielcu trwa budowa podgrzewanego boiska.

Początek konfrontacji Bytovii ze Stalą o godzinie 16. Spotkanie poprowadzi sędzia Tomasz Wajda z Żywca.

Sonda

Bytovia Bytów - Stal Mielec: kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Bytovia Bytów - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Starcia Bytovii ze Stalą nie pokaże telewizja. Polsat Sport w sobotę przeprowadzi transmisję z meczu GKS 1962 Jastrzębie - Chojniczanka. Tekstowa relacja LIVE w GOL24!