2

Real Madryt

0

• To już wszystko z Vigo, za dzisiejszą relację dziękuje Państwu Filip Błajet!

• Koniec spotkania. Real przegrywa i ostatecznie traci szanse na mistrzostwo. Z kolei Celta może świętować kolejny wygrany mecz z rzędu!

• Bermejo okiwał obronę i strzelił w słupek! Blisko trzeciego trafienia!

• Nolito szukał Fontasa w polu karnym, który jednak nie trafił w piłke.

• Isco uwikłany w drybling z kilkoma piłkarzami, wiecie jak się skończyło?

• Sędzia przedłuża spotkanie o 3 minuty.

• Krohn-Dehli znalazł długą piłką Nolito, ten odegrał do Alexa Lopeza, którego strzał sprzed pola karnego świetnie wybił Diego Lopez.

• Z dystansu Willian Jose, ale za słabo aby zaskoczyć Alvareza.

• Okres, kiedy to gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce. Celta jednak nie forsuje tempa gry.

• Akcja Realu prawą stroną, ale Nacho dośrodkował fatalnie. Od piątki bramkarz gospodarzy.

• Real na połowie Celty, Marcelo dostał się w pole karne i strzelił, ale uderzenie zablokowane. Piłka w rękach Alvareza.

• Świetna piłka z prawej strony Orellana, Nolito zabrakło kilkunastu centymetrów, aby strzelić trzeciego gola.

• Dobrze zagrał Morata i znalazł Illarramendiego na szesnastym metrze, ale Bask strzelił wprost w Alvareza.

• Wrzutka Marcelo kończy się równie nieefektywnie co dośrodkowania Modricia i Isco.

• Będzie korner dla Realu. 10 minut do zakończenia meczu.

• Willian Jose doszedł do dośrodkowania z lewej flanki, ale uderzył źle i za wysoko.

• Kolejna wrzutka z rzutu wolnego i kolejny spalony Realu. Nie uczą się na błędach gracze Królewskich, tym razem na ofsajdzie Morata.

• Kolejny dobrze bity rzut wolny przez Xabiego Alonso, ale spalił Sergio Ramos, który i tak nie trafił do siatki.

• ...podobnie jak Gustavo Cabral.

• Ramos dostaje żółtą kartkę za udział w zamieszaniu.

• Nerwowa na boisku Vigo. Coentrao atakuje rękoma Orellane.

• Atletico właśnie wyrównało, gola zdobył Alderweireld.

• Real przegrywa, ale Real jest w odwrocie. Celta rozgrywa na połowie Królewskich.

• Nolito ze skraju pola karnego, ale uderza ponad poprzeczką. Całkiem niezła próba najlepszego strzelca Celty.

• Illarramendi ukarany żółtkiem za brzydki faul.

• Gra toczy się na połowie Realu, pressing Królewskich nieefektywny.

• Celta groźnie kontratakuje i gra pewnie w obronie. Ciężko Królewskim cokolwiek wykreować z przodu.

• Rafinhe zmienia Madinda.

• Dośrodkowanie Modricia łatwo wybite przez obronę gospodarzy.

• Schodzi Casemiro, po bezbarwnym występie, w jego miejsce Willian Jose.

• Sensacja w Madrycie. Atletico przegrywa z Malagą!

• Długa piłka Isco do Coentrao, który strzelał w lewej strony pola karnego, ale Alvarez dobrze krył krótkiego rogu bramki.

• Schodzi z boiska strzelec dwóch goli, w jego miejsce Mario Bermejo.

• Korner dla Realu. Wrzutka Isco wybita łatwo przez defensorów Celty.

• Dwubramkowe prowadzenie gospodarzy! Tym razem fatalne podanie do Diego Lopeza zanotował Xabi Alonso, do futbolówki dopadł Charles, który znowu łatwo minął Hiszpana i po raz kolejny trafił do siatki.

• Dwójkowa akcja Marcelo - Coentrao kończy się wrzutką na długi słupek Portugalczyka, z pierwszej piłki strzelał Isco, ale uderzenie z ostrego kąta wyłapał Alvarez.

• W innych meczach decydujących o mistrzostwie - Elche bezbramkowo remisuje z Barceloną, podobnie jak Atletico z Malagą.

• Ramos doszedł do strzału głową, ale przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczką. Wciąż na prowadzeniu gospodarze po 60 minutach gry.

• Ofensywna akcja Coentrao kończy się kornerem.

• Na prawą flankę defensywy zszedł Nacho, a parę soperów z Ramosem tworzy...Xabi Alonso.

• Coentrao jako lewy obrońca, Marcelo ustawiony przed nim.

• Augusto Fernandez zniesiony na noszach z boiska. Wygląda to na poważniejszą kontuzję. W jego miejsce Alex Lopez.

• Drugi z rekonwalescentów schodzi z boiska. Arbeloe zmienia Illarramendi.

• Khedire zastępuje Fabio Coentrao. Solidny występ Niemca po kontuzji.

• Charles wpadł w pole karne, dziubnął lekko piłkę i został zawadzony ręką przez Diego Lopeza. Sędzia nie wskazał jednak na wapno, ale nie pokazał też żółtej kartki za symulacje.

• Real próbuje grać wysokim pressingiem, ale nieźle z naciskiem gości radzą sobie piłkarze Luisa Enrique.

• Nolito wyłożył piłkę Augusto Fernandezowi na 7 metr, ale strzał Argentyńczyka zablokowany. Dużo dzieje się od początku drugiej połowy pod oboma bramkami.

• Groźna kontra Celty! Piłkarze gospodarzy wybiegali 2-2, ale źle rozegrali akcję.

• Morata posłał prawdziwą bombę z dwudziestu metrów, ale Alvarez przenosi piłkę obok bramki. Niezła próba Hiszpana.

• Róg kończy się autem dla Realu.

• Rozkręcił się Real. Znowu lewą stroną zaatakował Marcelo, dogral po ziemi do Modricia, a szarpany za koszulkę Chorwat posłał piłkę nad bramką. Sędzia podyktował rzut rożny.

• Świetny wykonany przez Xabiego Alonso rzut wolny, piłka wpadł do siatki po strzale Ramosa, ale spalony był ewidentny.

• Isco znalazł w polu karnym Marcelo, Brazylijczyk wpadł na przedpole bramki Celty i został zablokowany. Wydaje się, że groźniej byłoby po strzale Hiszpana.

• Duże zamieszanie w polu karnym Celty, piłka trafiła pod nogi Ramosa, ale strzał defensora z siedmiu metrów zablokowany. Było blisko!

• Modrić znalazł Arbeloe na prawej stronie, ale kolejny raz Hiszpan wrzucił źle.

• Druga połowa rozpoczęta przez piłkarzy Celty!

• Za kilka minut wracamy z drugą połową. Czy Luis Enrique i jego podopieczni zrobią przysługę Barcelonie?

• W Celcie z dobrej strony pokazuje się Rafinha, który często szuka gry i posyła niezłe prostopadłe piłki.

• Kolejny słaby występ zalicza Morata. Rzadko pokazuje się do gry, jest mało zwrotny i źle drybluje, a do tego zmarnował stuprocentową sytuację. Naprawdę czołowe klubu Europy chcą go do siebie ściągnąć za ponad 20 milionów euro?

• Real gra słabiutko, ale po takim zestawieniu raczej nie należało się spodziewać zbyt wiele. Dużo strat szczególnie w wykonaniu środkowych pomocników. Wyróżnia się tylko Marcelo, który angażuje się w ofensywę i radzi sobie z Orellaną.

• Sędzia nie doliczył ani jednej minuty. Celta z prowadzeniem schodzi do szatni.

• Zasłużony gol dla Celty. To gospodarze tworzyli ciekawsze akcje i byli bliżej strzelenia bramki.

• Gol dla gospodarzy! Fatalny kiks Sergio Ramosa, Charles minął Diego Lopeza i z łatwością posłał piłkę do siatki. Gospodarze na prowadzeniu!

• Tym razem krótkie wykonanie, mocno w pole karne zagrywał Marcelo, ale Morata wykończył fatalnie, strzelając obok bramki.

• Akcja Marcelo lewą stroną zastopowana. Kolejny róg dla Królewskich.

• Morata próbował dryblingu, który skończył się na pierwszym rywalu. Kolejny przeciętny mecz napastnika Królewskich, którym ponoć interesują się Juventus i Arsenal.

• Krohn-Dehli silnie uderzał z dystansu, ale strzał Duńczyka zablokowany.

• Modrić raz z jednej strony, raz z drugiej, ale dwukrotnie z podobnym efektem - bez zagrożenia pod bramką Celty.

• Morata znalazł Isco na linii pola karnego, a ten strzelił w krótki róg bramki. Alvarez dobrze sobie poradził, ale będzie korner.

• Diego Lopez uwikłał się w drybling i ledwo udało mu się wybić piłkę.

• Korner kończy się strzałem z dystansu Aurtenexte. Mocno, ale niecelnie.

• Długa piłka do Orellany, który wywalczył korner.

• Casemiro znalazł się pod polem karnym Celty i spróbował strzału, ale nieczysto trafił w piłkę.

• Celta rozgrywa na połowie Realu, Rafinha często szuka gry przy środkowej linii boiska.

• Kontra Celty po źle wykonanym kornerze kończy się dośrodkowaniem do Charlesa. Piłka była jednak minimalnie za wysoko dla zawodnika gospodarzy.

• Modrić znalazł Moratę w polu karnym, ale strzał snajpera z ostrego kąta dobrze obronił Alvarez.

• Real stara się uspokoić i zwolnić grę.

• Khedira próbował prostopadłego podania do Moraty, ale obrońcy przeczytali zamiary niemieckiego pomocnika.

• Charles dostał ostrzeżenie od sędziego za faul od tyłu na Casemiro.

• Bardzo ofensywnie gra dziś Alvaro Arbeloa, ale brakuje Hiszpanowi dobrego podania. Widać, że chce z dobrej strony pokazać się Del Bosque.

• Atakuje Real i znowu prawą flanką. Tym razem dośrodkowanie Modricia kończy się strzałem Isco, ale uderzenie z woleja powędrowała kilkanaście metrów ponad poprzeczka bramki Celty.

• Rzut wolny dla Celty z boku pola karnego. Nolito dośrodkował jednak bardzo źle i zagrożenia pod bramką gości nie było.

• Strzał Rafinhi to było pierwsze celne uderzenie w tym meczu.

• Uderzenie Rafinhi z dystansu, ale Diego Lopez pewnie wyłapał uderzenie skierowane w środek bramki.

• Celta na razie nie daje sobie narzucić stylu gry Realu i prezentuje się, podobnie jak w ostatnich meczach tego sezonu, całkiem nieźle.

• Żółtko dla Orellany za kopanie leżącego Marcelo.

• Akcja Realu, Modrić do wysoko ustawionego Arbeloi, ale defensor zaliczył nieudane dośrodkowanie.

• ...i po raz kolejny dośrodkowanie Chorwata kończy się na głowie pierwszego z obrońców.

• Korner dla Królewskich, Modrić ustawia piłkę.

• Z kontrą wychodził Real, ale podanie Isco było za mocne, dlatego Morata nie miał szans dojść do futbolówki.

• Świetne prostopadłe podanie Rafinhi, Charles nie był na spalonym, ale źle przyjął piłkę i strzał zza pola karnego posłał daleko obok bramki.

• Po złym wyrzucie z autu Diego Lopez był w opałach, ale poradził sobie bramkarz madrytczyków.

• Lepiej mecz rozpoczęli podopieczni Luisa Enrique. Grają szybciej, przeważają w posiadaniu i stwarzają więcej zagrożenia.

• Próby konstruowania akcji przez Real kończą się daleko przed bramką Celty.

• Kolejna dobra kombinacja gospodarzy, ale Nolito zatrzymany w polu karnym wślizgiem przez Marcelo.

• Krótko rozegrany korner, ofensywne wejście w pole karne Orellany i jego podanie wzdłuż bramki zablokowane. Kolejny korner.

• Kontra Celty, Krohn-Dehli podał na lewą stronę do Nolito, a strzał snajpera zablokował Modrić. Korner.

• Gra w wolnym tempie toczy się w środku pola, goście w posiadaniu piłki.

• Dwa kornery bite przez Modricia łatwo wybite przez obrońców gospodarzy.

• Real konstruuje akcję prawą stronę, dośrodkowanie spada pod nogi Marcelo, ale uderzenie Brazylijczyka zablokowane.

• Z innych stadionów: Valladolid już prowadzi z Realem Betis w meczu rozgrywanym w Andaluzji.

• Isco do Modricia i strata w środku pola. Niecelne dogranie Hiszpana.

• Dośrodkowanie z rożnego kończy się na głowie obrońcy Celty.

• Rozpoczęli Królewscy od środka, sędzia gwizdnął po raz pierwszy!

• Akcja lewą stroną, podanie Marcelo do Moraty. Hiszpan powstrzymany, ale piłka wychodzi na korner. Pierwsza okazja gości.

• Mocno rezerwowy skład Realu kontra pierwszy garnitur Celty. Kto będzie górą? Piszcie swoje typy w komentarzach.

• Piłkarze już na murawie, w Vigo słonecznie, szykuje się pasjonujące spotkanie!

• W Realu sporą niespodzianką jest obecność w wyjściowym zestawieniu Alvaro Arbeloi, który długo pauzował z powodu kontuzji.

• Ławka Celty: Oubiña, Álex López, Bermejo, Madinda, Íñigo López y Santi Mina

• Ławka rezerwowych Realu: Casillas, Coentrão, Bale, Illarra, Burgui, Willian José, Raúl de Tomás.

• Mecz rozpocznie się już za pół godziny,a na relację LIVE! zaprasza Was Filip Błajet!