tor
Resoviacy stworzyli sporo okazji bramkowych, a musieli się zadowolić punktem. Krośnianie przegrali drugi mecz z rzędu w ostatnich sekundach i żegnają się z CLJ.

Under’ 17

Resovia - BKS Lublin 2:2 (1:1)

Bramki dla Resovii: Fluda 20, Grabowski 41.

Resovia: Siryk - Fluda (75 Ecker), Sitek, Drozd, Cholewa - Szymkiewicz (60 Piestrak), Kałaska, Wolański l (50 Barabasz), Grabowski (50 Sąciński) - Bomba (50 Janczyk), Usarz l (70 Kwieciński). Trener Adam Bukała.

Resoviacy stworzyli sporo okazji bramkowych, a musieli się zadowolić punktem. Byli bardzo rozczarowani, swoją złość wyartykułowali na facebooku “jesteśmy wk..., najwyraźniej nie zasłużyliśmy na mistrzostwo, bo jak tracimy 5 pkt z drużyną spadającą i remisujemy z BKS-em, strzelając sobie samym 2 bramki, to tak się ligi nie wygra”. - Nie ma co robić tragedii. Mieliśmy się ogrywać w lidze, a wiosną można wiele wygrać - mówił Adam Bukała, trener rzeszowian. (tor)

Karpaty Krosno - Stal Mielec 0:1 (0:0)

Bramka: Mucha 80.

Karpaty: Boczar - Kiełb, Rygiel, Pelczar, Modny - Dziadosz, Głód (45 Kalemba), Stańko, Setlik (60 Bielak), Kulon - Warzecha. Trener Dariusz Liana.

Stal: Dudek - Bakowski, Sosiński (68 Maj), Kramarz, Mazur - Seweryn (55 Mucha), Woś (30 Ogiba), Czop, Soboń, Kozłowski - Duszkiewicz. Trener Arkadiusz Gera.

Krośnianie przegrali drugi mecz z rzędu w ostatnich sekundach i żegnają się z CLJ. Gospodarze przez większość meczu prowadzili grę, częściej byli przy piłce, zwłaszcza w pierwszej połowie nieźle funkcjonował odbiór, a szybkość i technika Dominika Kulona i Szymona Dziadosza stwarzały przewagę w poczynaniach ofensywnych. Pierwszy z wymienionych mógł w pierwszej połowie wpisać się na listę strzelców, ale przestrzelił z bliska głową.

Goście za to groźnie kontratakowali, wypracowując sobie po szybkich akcjach dogodne sytuacje podbramkowe. Mielczanie egzekwowali też w drugiej odsłonie rzut karny, jednak strzał Kamila Duszkiewicza obronił Łukasz Boczar. W jednej z ostatnich akcji meczu Stal dopięła swego.

POZOSTAŁE WYNIKI: Korona Kielce SA - Wisła Kraków 1:3, Cracovia - Juventa Starachowice 7:0.

8. Juventa 13 6 9-47

W następnej kolejce (17.11): Stal - Resovia, Juventa - Karpaty.

Under’15

Resovia - AP 21 Kraków 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Zębala 62.

Resovia: Sikora - Orłowski, Kyciński (70 Cach), Ostrowski - Rusinek, Pomykała, Bąk, Niedziałkowski (50 Szymański), Łuczyk - Juda (50 Wilk). Trener Artur Łuczyk.

To nie był wieczór resoviaków, choć mogli dobrze zacząć ten mecz. - Niedziałkowski zamknął akcję, ale uderzył na bramkę i bramkarz wybił piłkę na róg - mówił trener naszej drużyny. Do przerwy mecz był wyrównany, po zmianie stron inicjatywę przejęli piłkarze spod Wawelu. 10 minut przed końcem brakło centymetrów, aby po wrzutce Pomykały Wilk głową wyrównał.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz 3:0, Motor Lublin - TOP 54 Biała Podlaska 3:1, Juventa Starachowice - Korona Kielce 1:1.

8. Juventa 13 4 6-62

W następnej kolejce (17.11): Resovia - Motor.

Materiał oryginalny: Centralna Liga Juniorów. Nieskuteczni rzeszowianie. Stal pogrążyła Karpaty w ostatniej minucie - Nowiny