Jerzy Filipiuk
Drużyna AP 21 Kraków
Drużyna AP 21 Kraków Andrzej Wiśniewski
Piłka nożna. W meczu 13., przedostatniej kolejki grupy południowo-wschodniej Centralnej Ligi Juniorów U-15 Akademia Piłkarska 21 przegrała na wyjeździe z TOP 54 Biała Podlaska 1:3.

Krakowianie stracili szansę na wygranie grupy i awans do półfinału mistrzostw Polski. Prowadzili od 14 minuty, ale w drugiej połowie gospodarze zrewanżowali się im trzema golami.

TOP 43 Biała Podlaska – AP 21 Kraków 21 3:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Lelek 14, 1:1 Dybowski 47, 2:1 Golba 60, 3:1 Golba 74.

AP 21 Kraków: Bednarczyk – Czyż (74 Kornaś), Dziedzic, Fundament, Stach – Lelek, Płonka, Strzeboński, Małota, Gut (69 Bień) – Machno.

Sportowy24.pl w Małopolsce

Materiał oryginalny: Centralna Liga Juniorów U-15: porażka AP 21 Kraków i stracona szansa na wygranie grupy - Dziennik Polski