Centralna Liga Juniorów U-17. Zwycięstwo Korony w Białej Podlaskiej

Mateusz Dudek
W sobotę podopieczni Michała Gębury pokonali 2:0 AP TOP 54 Biała Podlaska.
W sobotę podopieczni Michała Gębury pokonali 2:0 AP TOP 54 Biała Podlaska. Dorota Kułaga
Młodzi piłkarze Korony Kielce wygrali w sobotę 2:0 w wyjazdowym spotkaniu z AP TOP 54 Biała Podlaska w ramach ósmej kolejki Centralnej Ligi Juniorów do lat 17.

AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 - Korona Kielce U-17 0:2 (0:0)
Bramki dla Korony:
Huber Świecarz 70, Kamil Skiba 90+3.

Korona: Sandach - Skiba, Kowalik, Stawecki (66. Kudzia), Święcki - Łoch (81. Kralka), Grabarczyk (70. Wierzchowski) - Zwoźny (90. Szczepański), Świecarz (86. Walkowieka) - Strzeboński (90. Zgrzebnicki), Śliwa.

- Mecz był bardzo wyrównany w pierwszej połowie. Na pewno nie byliśmy słabszym zespołem, a w drugiej połowie pokazaliśmy, że chcemy ten mecz wygrać i to nam się udało. Jestem dumny z tych chłopaków, że chcieli grać w piłkę nożna, a nie kopać się z przeciwnikami – powiedział nam trener Korony, Michał Gębura.

W kolejnym spotkaniu, które zostanie rozegrane 12 października, Korona po raz trzeci z rzędu zagra na wyjeździe, tym razem z drużyną Stali Mielec.