Dorota Kułaga
Cezary Stefańczyk ma nadzieję, że ten remis z Koroną podniesie morale zespołu i podbuduje go przed dwoma ostatnimi kolejkami w tym roku. Fot. Wisła Płock
Korona Kielce zremisowała z Wisłą Płock 2:2 w meczu Lotto Ekstraklasy. Oto co po tym spotkaniu powiedział Cezary Stefańczyk, obrońca płockiego zespołu.

-To był wyrównany mecz. My mieliśmy okazje, Korona też, zwłaszcza Soriano na 3:1, ale jej nie wykorzystał. Trener po meczu pochwalił nas za walkę, determinację. Powiedział, że możemy sobie spojrzeć w twarz. Mam nadzieję, że po tym remisie, zapewnionym w 90 minucie, morale naszej drużyny pójdzie w górę i ten mecz to dobry prognostyk przed dwoma ostatnimi spotkaniami w tym roku - powiedział Cezary Stefańczyk.

Odniósł się też do pracy arbitra, który momentami nie panował nad tym, co działo się na boisku. - Sędzia chyba też trochę wprowadził nerwowej atmosfery. Było bardzo dużo kartek, niektóre faule z jednej i drugiej strony nie zasługiwały chyba na kartki. Ja też dostałem bez sensu kartkę, Ricardinho również, Sędzia trochę pogubił się w pierwszej połowie. Chciał uspokoić grę tymi kartkami, a wyszło inaczej - dodał Cezary Stefańczyk z Wisły Płock.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]

Syn byłego piłkarza KSZO zginął w wypadku [ZDJĘCIA]

Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowa

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Materiał oryginalny: Cezary Stefańczyk, obrońca Wisły, po meczu z Koroną: - Sędzia trochę się pogubił. Chciał uspokoić grę, a wyszło inaczej - Echo Dnia Świętokrzyskie