Mecz Chelsea Londyn - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Chelsea Londyn - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Liga Mistrzów, 1/8 finału
2018-02-20 20:45

Chelsea Londyn

1

FC Barcelona

1

• Jeden błąd - i wystarczy! Chelsea mogła dzisiaj pokonać "Dumę Katalonii" ale na własne życzenie skomplikowała swoją sytuację. Barcelona wywozi z Londynu korzystny rezultat i Londyńczykom może być bardzo ciężko w rewanżu na Camp Nou!

• Koniec meczu!

• Barcelona rozgrywa, nie pozwala Chelsea na wydarcie zwycięstwa.

• Zmiana w Barcelonie: Andre Gomes za Andresa Iniestę.

• Sędzia doliczył 3 minuty.

• Busquets fauluje Hazarda i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Alba i Suarez ucierpieli w środku pola w pojedynkach z pomocnikami Chelsea - Mosesem i Drinkwaterem.

• Żółta kartka dla Moraty, który wyraźnie dał znać do zrozumienia sędziemu, że nie zgadza się z jego werdyktem i nieprzyznaniem rzutu rożnego Chelsea.

• Umtiti fauluje Hazarda. Chelsea może dośrodkować w pole karne z rzutu wolnego.

• W drużynie Chelsea schodzi drugi były gracz Barcelony: Fabregas został zastąpiony przez Drinkwatera.

• Zmiana w Chelsea: Pedro schodzi, Morata wchodzi.

• Kontratak Chelsea! Willian podaje do Hazarda, ten na pełnej szybkości wbiega w pole karne, ale tam był osamotniony i musiał spowolnić akcję. Chelsea wywalczyła rzut rożny.

• Busquets zderzył się z Rudigerem, który obejrzał za to zagranie żółtą kartkę.

• Moses strzelał w polu karnym, ale uderzenie zostało zablokowane przez Albę. Piłka odbija się jeszcze od gracza Chelsea i wychodzi poza boisko.

• Luis Suarez ukarany żółtą kartką.

• REMIS! Iniesta przejął podanie tuż przed polem karnym Chelsea, wbiegł w "szesnastkę", a następnie wyłożył piłkę Messiemu, który płaskim strzałem z 16 metrów umieścił piłkę w siatce!

• Pique świetnym wślizgiem zatrzymał kontratakującego Williana!

• Iniesta dryblował z lewej strony pola karnego i szukał strzału, ale został zablokowany.

• Pomocy medycznej potrzebuje Willian. Brazylijczyk na chwilę opuszcza boisko, ale szybko na nie wraca.

• Willian próbował zagrać do wbiegającego w pole karne Kante, ale tym razem podanie przejęli defensorzy.

• Za mocne dośrodkowanie Vidala z prawej strony. Piłkę po drugiej stronie boiska chciał jeszcze uratować Alba, ale nie zdołał jej opanować.

• Messi szukał strzału lewą nogą z 15-16 metrów, ale miał przed sobą ścianę z obrońców Chelsea. Argentyńczyk rozciągnął grę do Alby, ale jego dośrodkowanie zostało wybite.

• Nastąpiła zmiana w Barcelonie. Paulinho został zastąpiony przez Aleixa Vidala.

• Barcelona znów długo rozgrywa, ale tym razem Katalończykom spieszy się pod pole karne.

• GOOOL! Do trzech razy sztuka! Po krótko rozegranym rzucie rożnym Willian uderzył zza pola karnego - mocno, płasko, tuż przy słupku i tym razem pokonał bezradnego Ter Stegena!

• Courtois łapie dośrodkowanie Rakiticia z narożnika boiska i błyskawicznie uruchamia atak Chelsea.

• Posiadanie piłki po pierwszej godzinie gry: 29% - 71%.

• Suarez kapitalnie okiwał Christensena, ale po chwili przyszło wsparcie dla obrońcy Chelsea i Barcelona będzie miała tylko korner.

• Hazard pomylił się podając do Williana, przez co kontratak Chelsea spalił na panewce.

• Pewna interwencja Pique, który przerwał atak Hazarda na prawym skrzydle.

• "Ty do mnie, ja do Ciebie..." Kolejny atak pozycyjny Barcelony.

• Suarez wdarł się w pole karne, ale strzelał z bardzo ostrego kąta, przez co Courtois miał ułatwione zadanie i zdołał odbić piłkę!

• Azpilicueta fauluje żonglującego piłką Iniestę.

• Hazard przewrócił się w polu karnym, ale Umtiti nie faulował, dobra decyzja sędziego.

• Pedro zabrał piłkę Messiemu i wyprowadzał atak, ale szybko futbolówkę odebrał mu Busquets.

• Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Iniesta.

• Christensen w polu karnym wybija piłkę Messiemu.

• Za głębokie dośrodkowanie Sergi Roberto z prawego skrzydła. Chelsea zaczęła od bramki.

• Katalończycy rozpoczęli drugą połowę!

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę.

• Pomimo miażdżącej przewagi w posiadaniu piłki, Barcelona nie potrafiła stworzyć sobie stuprocentowej sytuacji strzeleckiej, bo nie można uznać za taką strzału głową Paulinho. Chelsea najgroźniejsza była z kontry oraz przy strzałach z dystansu, które za sprawą Williana dwukrotnie trafiły w słupek. Emocje w drugiej połowie - gwarantowane! Do meczu w Londynie wrócimy przed drugą połową.

• Koniec pierwszej połowy.

• Nacisnęła Barcelona. Z prawej strony dośrodkowywał Sergi Roberto, po chwili lewą stroną przedzierał się Messi, ale w obu przypadkach górą była obrona Chelsea.

• Paulinho zatrzymał kontratak Barcelony. Goście będą grać pozycyjnie.

• Hazard dobrze nabiegł na wybijaną przez obrońców piłkę i strzelił wolejem, ale piłka przeleciała metr nad bramką!

• Willian ponownie strzela zza pola karnego! Mocno, ale ponownie trafił w słupek!

• Prostopadłe podanie Fabregasa do Hazarda było za mocne i Belg nie zdołał sięgnąć piłki.

• Pique strzelał głową po dośrodkowaniu Rakiticia z narożnika boiska. Piłka mija jednak bramkę Chelsea.

• Alba był bliski wbiegnięcia w pole karne, ale w ostatniej chwili na skrzydle piłkę wybił mu Moses. Korner dla gości.

• Pique nie przyjął dobrze piłki, co wykorzystali gospodarze, którzy momentalnie go otoczyli. Pique ratował się wybijając piłkę na aut.

• Hazard faulowany w środku pola.

• Willian! Kapitalny, mocny i podkręcony strzał z dystansu oddał Willian i piłka trafia w słupek!

• Marcos Alonso uderzył z rzutu wolnego ponad murem, ale Ter Stegen złapał piłkę opadającą tuż przy słupku! Trochę za słabe uderzenie, aby pokonać niemieckiego bramkarza.

• Rakitić fauluje szarżującego Williana, a sędzia wyciąga żółtą kartkę. Chelsea ma rzut wolny z niebezpiecznej odległości.

• Azpilicueta przejmuje długie podanie adresowane do Suareza.

• Paulinho przedarł się prawą stroną i dośrodkował, ale w polu karnym na piłkę czekał tylko Courtois.

• Suarez fauluje Mosesa pod polem karnym Chelsea.

• Messi dopadł w polu karnym do piłki zagranej przez Rakiticia, ale szybko otoczyli go obrońcy Chelsea i nic nie wyszło z akcji Barcelony.

• Przewaga Barcelony w posiadaniu piłki jest widoczna gołym okiem, potwierdzają to też liczby - 75% czasu przy piłce są goście właśnie.

• Christensen źle podawał do Azpilicuety i Barcelona będzie miała rzut rożny.

• Suarez uderzał z powietrza piłkę wybijaną przez obrońców, ale strzał został zablokowany przez Alonso.

• Messi dośrodkował prosto na głowę ustawionego na 11 metrze Paulinho, jednak ten posłał piłkę obok bramki!

• Kolejny atak pozycyjny gości. Barcelona rozgrywa bardzo, ale to bardzo cierpliwie.

• Było groźnie pod bramką Barcelony! Hazard ograł na lewym skrzydle Paulinho, a następnie wpadł w pole karne i płasko dośrodkował, jednak trafił w obrońcę.

• Pozycyjny atak prowadzi Barcelona, ale na razie niewiele z tego wynika.

• Rudiger wyskoczył do piłki wyżej od Pique i oddał strzał. Piłka jednak minęła prawy słupek bramki Ter Stegena.

• Zablokowane dośrodkowanie Mosesa, rzut rożny dla gospodarzy.

• Słabe dośrodkowanie Fabregasa, obrońcy bez problemów wybijają piłkę.

• Szarżujący środkiem boiska Willian był zatrzymywany niezgodnie z przepisami. Rzut wolny dla Chelsea.

• Hazard! Belg zszedł do środka i oddał bardzo mocny strzał lewą nogą, ale piłka przeleciała nad poprzeczką!

• Willian ruszył prawym skrzydłem, ale akcja jego i Hazarda została zatrzymana w okolicach pola karnego Barcelony.

• Alonso przejmuje dośrodkowanie Messiego, ale wybija piłkę na aut.

• Barcelona rozgrywa ostrożnie, spokojnie, piłka trafia nawet do bramkarza.

• Pierwszy gwizdek Çakıra, rozpoczęło się!

• Piłkarze są już na murawie Stamford Bridge, czas na hymn Champions League!

• Rezerwowi obu zespołów:

Chelsea: Caballero, Cahill, Zappacosta, Drinkwater, Hudson-Odoi, Giroud, Morata.

Barcelona: Cillessen, Denis Suarez, Dembele, Digne, Gomes, Vidal, Vermaelen.

• W pierwszym składzie Chelsea zagra dzisiaj dwóch piłkarzy, którzy grali w szeregach Barcelony - Cesc Fabregas oraz Pedro.

• W lidze sytuacja obu drużyn jest bardzo różna - Barcelona jest na najlepszej drodze do odzyskania tytułu mistrzowskiego, natomiast Chelsea plasuje się na czwartej pozycji, ze stratą aż 19 punktów do prowadzącego Manchesteru City.

• Chelsea i Barcelona często wpadały na siebie w ostatnich latach - w 2005 i 2006 roku zespoły te mierzyły się na etapie 1/8 finału, w 2009 roku stawką był finał, do którego Dumę Katalonii wprowadził w dramatycznych okolicznościach Andres Iniesta. Również w półfinale Hiszpanie i Anglicy mierzyli się w 2012 roku - wtedy górą była Chelsea, która wygrała wtedy całe rozgrywki.

• Dobry wieczór! Już tylko dwa kwadranse dzielą nas od rozpoczęcia kolejnych spotkań 1/8 finału Ligi Mistrzów! Na relację NA ŻYWO z meczu Chelsea i Barcelony zaprasza Bartłomiej Krawczyk.

Bartłomiej Modzelewski

Chelsea - Barcelona LIVE! Messi nigdy nie strzelił im gola

Chelsea - Barcelona LIVE! Messi nigdy nie strzelił im gola ©AFP/East News

Mecz Chelsea Londyn - FC Barcelona ONLINE. Pojedynki pomiędzy Chelsea, a Barceloną od zawsze elektryzują kibiców na całym świecie. Każdy fan piłki nożnej pamięta legendarne pojedynki tych drużyn z 2006, 2009 czy 2012 roku. Czy dzisiejszy wieczór przyniesie, równie wiele emocji co tamte spotkania? Relacja LIVE od 20:45 w GOL24.

Mecz Chelsea Londyn - FC Barcelona ONLINE

W tym sezonie obie drużyny znajdują się w dwóch różnych miejscach. Barcelona oprócz kilku wpadek mknie od zwycięstwa do zwycięstwa, a Chelsea przeplata spektakularne wygrane z zupełnie niezrozumiałymi porażkami.
Oczywiście to Blaugrana jest stawiana w roli faworyta tego dwumeczu, ale patrząc na historię pojedynków obu drużyn to wszystkiego możemy się spodziewać. Dzisiaj tak wielkie gwiazdy przed dekady zastąpiły inne gwiazdy światowego formatu. Pojedynek Hazarda z Messim, może być równie spektakularny jak ten Ronaldinho z Lampardem.

Chelsea po dwóch zaskakujących porażkach z Bournemouth i Watford powoli wraca na prostą. Udało im się rozgromić zarówno West Brom w lidze (3:0), jaki Hull City w Pucharze (4:0). W The Blues widać ogromną motywację co widać nawet po bojowych wypowiedziach zawodników.

- Gramy w piłkę dla takich meczów. Jesteśmy Chelsea, jesteśmy mistrzami Anglii. Możemy stawić im czoła, a jeśli będziemy chcieli to ich pokonamy. - skomentował Eden Hazard.

Zaangażowanie widać również u byłych zawodników Chelsea. Michael Ballack na swoim twitterze wyraźnie pokazał, że nie może doczekać się tego spotkania, wspominając półfinał Champion League z 2009 roku, w którym decyzje sędziego mocno zaważyły o przebiegu spotkania.

Chociaż to spotkanie PSG z Realem bardziej stawiono w roli hitu 1/8 finału Ligi Mistrzów to pojedynek mistrza Anglii z wielką Barceloną również musi budzić uznanie. Na Stamford Bridge na pewno zobaczymy kawał dobrego futbolu ze znakomitymi gwiazdami w roli głównej.

Sonda

Liga Mistrzów: Kto wygra mecz Chelsea Londyn - FC Barcelona?

Przewidywane składy:

Chelsea: Courtois - Azpilicueta, Christensen, Cahill - Moses, Kante, Drinkwater, Alonso - Willian, Hazard, Pedro.
Barcelona: Ter Stegen - S. Roberto, Pique, Umtiti, Alba - Dembele, Rakitić, Busquets, Iniesta - Suarez, Messi.

Nie zagrają:

Chelsea: D. Luiz, Bakayoko (kontuzje)
Barcelona: Coutinho (zakaz), Semedo (kartki)

Forma w ostatnich meczach:

Chelsea:
Chelsea - Hull City 4:0 (Puchar Anglii, 16.02.2018)
Chelsea - West Brom 3:0 (liga angielska, 12.02.2018)
Watford - Chelsea 4:1 (liga angielska, 05.02.2018)

Barcelona:
Eibar - Barcelona 0:2 (liga hiszpańska, 17.02.2018)
Getafe - Barcelona 0:0 (liga hiszpańska, 11.02.2018)
Valencia - Barcelona 0:2 (Puchar Króla, 08.02.2018)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Chelsea - Barcelona 3:2 (ICC, 29.07.2015)
Barcelona - Chelsea 2:2 (Liga Mistrzów, 24.04.2012)
Chelsea - Barcelona 1:0 (Liga Mistrzów, 18.04.2012)

Mecz Chelsea Londyn - FC Barcelona TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+. W internecie mecz dostępny na platformie Canal+ Sport Online oraz na stronie ncplusgo.pl. Komentuje duet Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki. Przedmeczowe studio rozpocznie się o 20:15. Gośćmi Krzysztofa Marciniaka i Rafała Dębińskiego będą Marcin Baszczyński i Kamil Kosowski. Relacja LIVE z Chelsea - Barcelona w GOL24.pl od 20:45.