Chelsea Londyn

2

Manchester City

1

• Koniec spotkania!! Chelsea zasłużenie wygrywa to spotkanie. Ten mecz można podsumować jednym zdaniem: "To były miłe złego początki dla Manchesteru City". Za śledzenie RELACJI LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Faul Balotelliego na Cole'u na połowie gospodarzy

• Drogba oddał strzał z blisko 35 metrów i niewiele brakowało by zdobył bramkę sezonu!

• Sturridge płasko dośrodkował w pole karne, ale tam lepsi od Meirelesa okazali się obrońcy gości

• Z rzutu wolnego dośrodkował Mata, z piłką minął się Balotelli, przyjął ją Sturridge, uderzył, ale nad bramką!

• Clichy ukarany żółtą kartką za faul na Sturridge

• Piłkę przejął Ramires, przebiegł z nią parę metrów, ale został zatrzymany przez Kompany'ego

• Gospodarze rozpoczynają drugą połowę spotkania!!

• Zawodnicy wracają już na murawę Stamford Bridge

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Jesteśmy świadkami znakomitego spotkania, w którym nie brakuje emocji, walki o każdą piłkę i przede wszystkim bramek. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie będzie podobnie. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut

• Silva do Aguero, ale na Argentyńczyk na spalonym

• Po dośrodkowaniu Milnera z rzutu rożnego, piłkę wybili obrońcy "The Blues"

• Faulowany Silva około 30 metrów od bramki gospodarzy

• Balotelli do Silvy, ten zamiast strzelać wdał się w drybling i stracił piłkę. Jednak w tej sytuacji Hiszpan był faulowany i powinien być karny dla Manchesteru

• Zawodnicy są już na murawie stadionu

• Czy "The Blues" przybliżą się do czołówki tabeli? Czy też "Obywatele" umocnią się na pozycji lidera? A może będziemy świadkami podziału punktów? Dowiemy się już za nieco ponad dwie godziny

• Ławka rezerwowych Manchester City: Pantilimon, Kolo Toure, Savic, Nasri, Johnson, Dżeko, de Jong

• Ławka rezerwowych Chelsea: Turnbull, Torres, Obi Mikel, Malouda, Lampard, Kalou, Ferreira

• Witamy w RELACJI LIVE, z meczu Premier League, w którym to Chelsea podejmie na własnym stadionie Manchester City.