Chievo wygrało z Sampdorią, fatalny błąd Wszołka (WIDEO)

mgs
W meczu 23. kolejki ligi włoskiej Chievo pokonało Sampdorię 2:1. Cały mecz w barwach drużyny z Werony rozegrał Paweł Wszołek, który zawinił przy stracie gola.

Paweł Wszołek w końcu dostał szansę od Sinisy Mihajlovica i rozpoczął mecz Sampdorii z Chievo Weroną od pierwszej minuty. Polak nie ma się jednak czym chwalić, bowiem w 39. minucie nie opanował piłki, w efekcie przechwycił ją Riccardo Meggiorini, który popędził na bramkę gości i strzelił na 2:0.

Chievo Werona - Sampdoria 2:1

Bramki: 2' Izco, 39' Meggiorini – 90+1' Muriel

Kartki: 82' Hetemaj, 90+4' Botta – 55' Mesbah, 66' Acquah, 90+4' Romagnoli

Chievo Verona: Bizzarri – Frey (77' Gamberini), Gamberini, Cesar, Zukanovic, Schelotto (67' Mattielo), Izco, Hetemaj, Birsa, Meggiorini (60' Paloschi), Botta

Sampdoria: Viviano – Wszołek, Silvestre, Romagnoli, Mesbah, Obiang, Palombo, Duncan, Correa (46' Muril), Bergessio, Eto'o