Chojniczanka Chojnice

0

Arka Gdynia

1

• KONIEC! Arka Gdynia grająca w osłabieniu pokonała Chojniczankę 1:0 go golu Roberta Sulewskiego.

• Mrozik strzela, ale piłka wędruje wysoko nad bramką.

• Sędzia doliczył cztery minuty.

• Feciuch zagrywa do Rybskiego, ten podaje do Mikołajczaka, który zostaje złapany na spalonym.

• Świetna akcja przyjezdnych! Ślusarski zdołał się przedrzeć lewym skrzydłem i zagrać do Radzewicza, ten oddał strzał na bramkę, ale piłkę odbił Misztal. Do niej w odpowiednim momencie dobiegł Sulewski i potężnie uderzył prosto w okienko! Piękny gol piłkarza Arki.

• GOOOOL! SULEWSKI!!!!

• Szansa gospodarzy, Iwanicki strzelał na bramkę Arki, a piłkę przed siebie sparował Szromnik. Gdyby któryś z graczy Chojniczanki wykończył tę akcję i trafił do pustej siatki, mielibyśmy gola.

• Długa piłka z głębi pola w kierunku Rybskiego, ale ten nie dobiegł do futbolówki i przegrał pojedynek biegowy z Jarzębowskim.

• Ostatnia zmiana Arki, za Wojowskiego wchodzi Radzewicz.

• Tylko szczęście ratuje Arkę przed strata gola, fatalne błędy w defensywie sprawiły, że Gancarczyk bez problemów przedarł się w pole karne gości, ale trafił tylko w słupek!

• Nieudana odpowiedź Arki, Szubert źle złożył się do strzału i trafił prosto w Misztala.

• Ależ szansa Chojniczanki! Gospodarze krótko rozegrali piłkę z rzutu rożnego, Iwanicki wbiegł z nią w pole karne, ale uderzał minimalnie obok słupka.

• Zmiana w Chojniczance spowodowana kontuzją. Jankowski sygnalizuje, że nie jest zdolny do gry, zastępuje go Mysona.

• Druga połowa bardzo wyrównana. Patrząc na postawę Chojniczanki i Arki trudno wskazać stronę przeważającą. Oba zespoły popełniają wiele błędów, stwarzają niewiele sytuacji strzeleckich i grają zbyt niedokładnie.

• Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów.

• Mamy zmianę w Arce, Kowalski opuszcza plac gry, zastąpi go Sulewski.

• Szubert zwodził obrońców Chojniczanki i niewiele brakowało, by znalazł się sam na sam z Misztalem. W porę uprzedzili go jednak defensorzy gospodarzy.

• Zła decyzja Bednarka, który po raz kolejny zdecydował się na strzał z dystansu, podczas gdy przed sobą miał niepilnowanego Iwanickiego.

• Mikołajczyk walczył w ataku o odzyskanie futbolówki, ale według sędziego faulował jednego z rywali.

• Żółta kartka dla Mark Gancarczyka za faul na Pruchniku.

• Pruchnik dośrodkowuje z rzutu wolnego,do piłki dopada Kowalskie, ale jego strzał zostaje zablokowany.

• Ponad godzina gry już za nami, a w Chojnicach nie padła jeszcze ani jedna bramka. Sytuacji strzeleckich też było do tej pory jak na lekarstwo.

• Paweł Oleksy ukarany żółta kartką po faulu na Gancarczyku.

• Feciuch wpada pod pole karne i prostopadle zagrywa do Iwanickiego. Ten jednak znalazł się na spalonym.

• Rzut rożny dla Chojniczanki, do piłki podchodzi Mrozik, ale bez zagrożenia pod bramką Arki..

• Kowalski przebojem pędził pod bramkę Chojniczanki, a swoją indywidualną akcję zakończył niecelnym strzałem zza pola karnego.

• Piłka trafiła Feciucha prosto w twarz, po czym piłkarz Chojniczanki padł na ziemię. Na szczęście obyło się bez poważniejszego urazu.

• Szubert przyjął prostopadłe podanie, chciał uderzać na bramkę Chojniczanki, ale Misztal wyszedł w okolice czternastego metra i pewnie i złapał piłkę.

• Bednarek próbował swoich sił strzałem z dystansu, ale zabrakło nieco więcej celności.

• Świetna akcja Chojniczanki! Mikołajczak zagrał do Feciucha, ten posłał piłkę wzdłuż bramki. Sytuację próbował wykończyć Rybski, który znalazł się przed pustą bramką, ale minimalnie przestrzelił!

• Zmiana w zespole Chojniczanki, za Adama Dudę wszedł Marek Gancarczyk.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Chojniczanka bezbramkowo remisuje z Arką, która od 11. minuty gra w osłabieniu po czerwonej kartce dla Krzysztofa Sobieraja.

• Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

• Centra w pole karne, Duda doszedł do piłki i strzałem głową uderzał na bramkę Szromnika. Golkiper Arki z problemami, ale broni.

• Żółta kartka dla Michała Szuberta.

• Poniosła fantazja Adama Dudę, który oddał mocno niecelny strzał z okolicy dwudziestego metra. Piłka powędrowała daleko obok słupka bramki Arki.

• Mieliśmy przed chwilą rzut rożny dla Chojniczanki, ale futbolówka po dograniu Mrozika piła nie powędrowała nawet w światło bramki.

• Żółta kartka dla Kowalskiego za nieprzepisowe zatrzymywanie Feciucha.

• Ładna akcja Arkowców, dośrodkowanie Wojowskiego w pole karne Chojniczanki przyjmuje Szubert, który oddaje strzał głową. Nie udało mu się jednak pokonać Misztala.

• Iwanicki dośrodkowywał prosto w pole karne, ale Szromnik pewnie chwyta futbolówkę.

• Mrozik dośrodkowywał na pole karne Arki, najwyżej do tej piłki wyskoczył Jędrzejczyk, ale strzelał wysoko ponad bramką.

• Sporna sytuacja na boisku. Szubert upierał się, że Misztal złapał piłkę poza polem karnym, ale zdaniem arbitra nic takiego nie miało miejsca.

• Złe przyjęcie piłki przez Adama Dudę przy próbie wyprowadzenia kontrataku.

• Chyła na prawej stronie odebrał podanie od Rybskiego i bez zastanowienia, z pierwszej piłki uderzał na bramkę Arki. Tam jednak pewnie interweniował Szromnik.

• Koniec przerwy, piłkarze wracają do gry.

• Ze względu na pogodę i wysoką temperaturę sędzia zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

• Szubert zdecydował się na oddanie strzału głową, ale futbolówka powędrowała wysoko ponad poprzeczkę.

• Pruchnik uderzał piłkę z rzutu wolnego, Misztal szykował się do interwencji, ale jeden z obrońców Chojniczanki wybił piłkę na aut.

• Mrozik doznał jakiegoś urazy i leży na murawie, krótka przerwa w grze.

• Wojowski pędzi lewym skrzydłem, próbował wypatrzeć lepiej ustawionych kolegów, w końcu dośrodkował na pole karne, ale tam pewną interwencją popisał się Misztal, który bez problemów złapał piłkę.

• Groźnie pod bramką Arki! Iwanicki wbiegał na szesnasty metr, gdzie dostał dobra podanie od Rybskiego, piłkarz Chojniczanki uderzał na bramkę, ale jego strzał ofiarnie zablokował Kowalski.

• Pierwsza zmiana w zespole Arki. Za Koziarę wejdzie Jarzębowski.

• Sytuacja Arki Gdynia znacznie się skomplikowała. Przyjezdni prawie 80 minut spotkania zagrają w osłabieniu.

• Bednarek od autu, do piłki dopadł Rybski, ale pod naciskiem dwóch piłkarzy Arki stracił futbolówkę na rzecz rywali.

• Kartka dla Jankowskiego za dyskusje z arbitrem.

• Kapitan Arki, Krzysztof Sobieraj uderzył łokciem Jankowskiego w polu karnym i sędzia wyrzucił go z boiska.

• Arka Gdynia gra w dziesiątkę! Czerwona kartka dla Sobieraja!

• Faul na Mikołajczaku, rzut wolny dla Chojniczanki. Do piłki ustawia się Mrozik, ale uderza bez powodzenia.

• Dobrze ustawiony Ślusarski przyjął dośrodkowanie od Wojowskiego, ale byłemu graczowi Lecha nie udało się pokonać golkipera Chojniczanki. Grę od własnej bramki wznowi zatem Misztal.

• Duda szarżował w środku pola, sprawnie minął jednego, później kolejnego rywala, ale koniec końców sfaulował kolejnego piłkarza Arka, który chciał go zatrzymać, w efekcie grę ponownie wznowi Szromnik.

• Spokojny początek spotkania w Chojnicach. Akcji bramkowych jak na lekarstwo, obie strony próbują stworzyć jakieś zagrożenie, ale na razie im się to nie udaje.

• Mrozik faulował rywala, grę wznowi Szromnik.

• Gospodarze nieco śmielej próbują atakować bramkę rywali, goście jak na razie nie wychodzą poza własną połowę.

• Pierwsza próba ataku Arki, ale goście pogubili się w tej sytuacji i ich akcja zakończyła się niedokładnym zagraniem Szuberta w kierunku Kowalskiego.

• Arka gra dziś w białych strojach, zaś Chojniczanka w tradycyjnych, żółto-czerwonych trykotach.

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

• Piłkarze obu drużyn pojawili się już na murawie.

• Rezerwowi piłkarze Arki: Jakub Miszczuk - Arkadiusz Aleksander, Adrian Budka, Tomasz Jarzębowski, Marcin Radziewicz, Robert Sulewski, Piotr Tomasik.

• Rezerwowi piłkarze Chojniczanki: Karol Szymański - Kosuke Ikegami, Marek Gancarczyk, Tomasz Wypij, Przemysław Laskowski, Arkadiusz Mysona.

• Z kolei w zespole Chojniczanki na boisku na pewno nie zobaczymy jedynie Błażeja Radlera.

• Po stronie Arki zabraknie dziś Michała Rzuchowskiego, który w ostatnim meczu został ukarany czerwoną kartką, a także kontuzjowanego Mateusza Szwocha.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania nie mogą być pewni utrzymania się w 1. lidze. Na trzy kolejki przed końcem sezonu zajmują trzynastą pozycję, ale mają tylko trzy punkt]y przewagi nad strefą spadkową.

• W minioną środę po szalonym meczu Puszczą, który Arka ostatecznie wygrała 3:2, piłkarze Piotra Rzepki wciąż zachowali matematyczne szansę na awans do Ekstraklasy. Jeśli chcą myśleć o sukcesie, muszą wywieźć z Chojnic komplet trzech punktów i liczyć na potknięcia Dolcanu i GKS-u Bełchatów.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego ZAPOWIEDZIĄ.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu 32. kolejki 1. ligi Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia!