Arka Gdynia

1

• W tym momencie sędzia kończy mecz!

• Sędzia doliczył 3 minuty!

• Końcówka należy do Chojniczanki, która cały czas atakuje. Rzut wolny dla Chojniczanki!

• Rzut wolny dla Chojniczanki. Około 30m do bramki!

• Ależ Akcja w wykonaniu Chojniczanki! Klepka Mikołajczaka i Siemaszki skończona strzałem tego drugieo.

• Zmiana w Chojniczance! Rafał Siemaszko wbiega na boisko! Schodzi Grzelak.

• Abbot opuszcza boisko, a w jego miejsce melduje się Szubert.

• Rzuchowski starał się wykonać rzut wolny, ale skutek pozostawię bez komentarza.

• Faulowany Pietruszka około 35 m od bramk.

• Schodzi Chyła, a na jego miejsce pojawia się Pietruszka!

• Niedokladne zagranie Markowskiego skutkuje stratą. Obraz gry nie zmienił się. Wciąż atakuje Arka, a Chojniczanka się przygląda.

• Gra toczy się w środku boiska bez żadnych grozniejszych sytuacji bramkowych. Teraz faulowany był Silva i otrzymał rzut wolny.

• Dobra wrzutka Zawistowkiego. Obrona wybija piłkę i od autu wznowi Chojniczanka!

• Niedziela opuszcza boisko, Feciuch pojawia się na boisku.

• Marcin Warcholak ogląda drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną za faul na Niedzieli.

• Bartosz Ława schodzi, a wchodzi Michał Rzuchowski.

• Strzał Nalepy z okolic 23metra. Obrońca wybił piłkę na róg.

• Rzut rożny dla gości po akcji lewym skrzydłem Silvy.

• Dobry strzał Ławy z 30m. Bramkarz złapał piłkę bez problemów.

• Chyła fauluje i został ukarany żółtkiem. Miejsce akcji to środek boiska!

• Niepotrzebnie faulował Grzelak w okolicy linii środkowej. Rzut wolny dla Arki.

• Dobra akcja gości, którzy po przejęciu piłki wyprowadzili kontrę. W pole karne wrzucał Sobieraj, ale piłka wylądowała w rękach bramkarza.

• Chyła wrzucał pilkę w pole karne Arki, ale dobrze w bramce spisał się Miszczuk, który wyłapał dośrodkowanie.

• Błąd Grzelaka i w konsekwencji strata piłki.

• Niedziela wybija piłkę. Od autu zaczną goście!

• Rzut rożny dla gości.

• Lewą stroną przedzierał się Abbot, ale Kieruzel w porę wybił mu piłkę.

• Pierwsza akcja Arki i strata. Chojniczanka przejęła piłkę i wyprowadziła kontrę. Niedziela po przebiegnięciu 30m z piłką stracił piłkę.

• Zmiana w zespole gości: schodzi Renusz, a na jego miejsce melduje się Wojowski.

• Pan Lasyk daje znak do wznowienia meczu i piłkarze Chojniczanki zaczynają drugą połowę.

• W pierwszych trzydziestu minutach zdecydowanie lepiej spisywał się zespół gości, ale to końcówka należała od gospodarzy, którzy zdołali wyrównać. Jednym słowem bardzo dobry mecz. Dużo się dzieje na boisku. Z niecierpliwością czekamy na drugą połowę!

• W tym momencie sędzia kończy pierwszą część gry.

• Żółta kartką ukarany został Marcin Warcholak. Faulował on taktycznie.

• Nalepa otrzymał piłkę z głębi pola, wbiegł w pole karne i wywalczył rzut rożny.

• Mikołajczak mija obrońcę podaje wzdłuż pola bramkowego, a tam kończy akcję golem Rafał Grzelak! 1:1 Chojniczanka wraca do gry.

• Żółtą kartką ukarany został Niedziela za faul w środku boiska.

• Sobieraj do Stolca, który z prawej strony wrzuca piłkę, ale Misztal na posterunku.

• Pressing w wykonaniu gospodarzy i udało im się odzyskać piłkę.

• Pięknym podaniem zewnętrzną częścią stopy popisał się Grzelak, ale adresat - Gancarczyk nie potrafił minąć obrońcy, ponadto faulował.

• Ostatnie kilka minut upłynęło spokojnie, nie było zagrożenia. Coraz częściej Chojniczanka próbuje atakować.

• Żółta kartka dla Abbota, który wszedł nakładką w Kieruzela.

• Strzał Warcholaka bardzo niecelny.

• Goście są na razie stroną przeważającą i zasłużenie prowadzą, W ekipie gospodarzy panuje mnóstwo niedokładności i widoczny jest brak skupienia.

• Niebezpieczne zagranie Chyły do Misztala. Abbot był bliski przejęcia. Nieco szczęścia dopisało teraz gospodarzom.

• Mikołajczak drybluje w polu karnym przeciwnika i wywalczył rzut rożny.

• Piękna akcja Abbota i Da silvy, który kończy strzałem na pustą bramkę! 0-1 Arka na prowadzeniu.

• Nalepa zagrywa do Abbota, po drodze piłka odbija się od pięty Markowskiego i trafia do Rynusza, który pudłuje.

• Gancarczyk wychodzi sam na sam, jest faulowany w polu karnym. Sędzia odgwizduje spalonego.

• Chyła do Czerwińskiego, a ten próbował dogrywać do Mikołajczaka. Obrońca znowu był górą.

• Dwójkowa akcja Mikołajczaka z Grzelakiem. Ten drugi wpadł w pole karne z piłką, ale obrońca wybił piłkę na korner.

• Bład Markowskiego przy rozegraniu piłki. - strata Arka przy piłce.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Grzelaka, ale Kieruzel nie zdołał skończyć strzałem głową.

• Lisowski wywalczył rzut rożny. Wykonawcą - Grzelak.

• Kolejna wrzutka Sobieraja, ale w polu karnym gospodarzy faulowany był Markowski.

• Marcin Warcholak strzelał z dystnsu i naprawdę był bardzo bliski szczęścia. Strzał minął centymetry słupek bramki Misztala.

• Taktycznie faulował Czerwiński w środku pola.

• Od dłuższego czasu gra toczy się daleko od bramki zarówno gospodarzy i gości. Chwilami grę prowadzi Arka, a kontratakować stara się Chojniczanka

• Dobra wrzutka i kolejny raz Misztal wybija piłkę. Arka w posiadaniu.

• Niebezpieczną sytuację sprokurował Kieruzel, który naciskany przez zawodnika gości zagrywa piłkę ręką. Okolo 25 m od bramki.

• Chyła fauluje Sobieraja w okolicy linii środkowej boiska.

• Niebezpieczna wrzutka Warcholaka, którą wyłapuje Misztal.

• Widać duże zaangażowanie u jednych i drugich. Wydaje mi się, że kwestią czasu będzie otwarcie wyniku w tym meczu.

• Od 2 minut gościmy dłużej na połowie gości, gdzie swoje akcje przeprowadza Chojniczanka.

• Wrzutka w pole karne , ale defensywa gości wybiła piłkę bez najmniejszego problemu. W posiadaniu Chojniczanka.

• Obrona Chojniczanki poradziła sobie z zagrożeniem i udało się gospodarzom wyprowadzić kontratak, po którym faulowany był Grzelak w odległości 24m od bramki.

• Bartosz Ława uderzył z rzutu wolnego, a z lekkimi problemami piłkę na rzut rożny wybił Misztal

• W pierwszej minucie spotkania piłkę ręką przed własnym polem karnym zagrywa Chyła i jest pierwszy grozny rzut wolny dla gości.

• Spotkanie rozpocznie zespół Arki. Sędzia daje znak i zaczynamy widowisko!

• Pan Lasyk wyprowadza piłkarzy na płytę główną boiska. Teraz nastąpi krótkie przywitanie, losowanie połów i w ciągu kilku minut arbiter główny rozpocznie spotkanie.

• Do meczu pozostało nieco ponad 10 minut. Zawodnicy zbiegają właśnie do szatni po ostatnie wskazówki trenerów. Za chwilę zaczynamy!

• rrrr

• rrrr

• Ławka rezerwowych Chojniczanki: Damian Podleśny, Krystian Feciuch, Damian Gałązka, Przemysław Laskowski, Rafał Siemaszko, Łukasz Suchocki, Przemysław Pietruszka. Ławka rezerwowych Arki: Dawid Kędra, Grzegorz Lech, Michał Rzuchowski, Souza Cuoto Glauber, Michał Szubert, Paweł Wojowski, Aleksander Jagiełło.

• Jako ciekawostkę dodam, że sympatykom obu drużyn nie jest ''po drodze'', co dodaje smaczku dzisiejszemu spotkaniu.

• Gospodarze zagrają w swoich tradycyjnych żółto-czerwonych strojach, a goście z Gdyni wystąpią w białych kompletach. Spotkanie poprowadzi Piotr Lasyk, a pomagać mu będą liniowii: Bartosz Heinig i Maciej Cebulski.

• Witamy ze stadionu przy Mickiewicza, gdzie miejscowa Chojniczanka zmierzy się z Arką Gdynia. Spotkanie to można określić mianem derbów.

• RELACJA SMS

Nie będziesz w stanie śledzić meczu? Nic straconego! Zamów najlepszą relację SMS w Ekstraklasa.net! Nasz dziennikarz poinformuje Cię o składach, opisze strzelone bramki i przekaże wynik do przerwy i po ostatnim gwizdku!

Aby zamówić relację na żywo na Twój telefon wyślij SMS o treści choark na numer 72355 (koszt 2,46 zł).

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA CHOJNICZANKA CHOJNICE - ARKA GDYNIA

Arka Gdynia - Flota Świnoujście

Jednym z najciekawszych meczów 26. kolejki 1. ligi będzie derbowe starcie Chojniczanki z Arką. Niedzielny rywal Chojniczanki plasuje się na piątym miejscu, zaś Chojniczanka jest ósma, ale obie drużyny dzielą jedynie dwa punkty. W wypadku wygranej gospodarzy na pewno dojdzie do zamiany miejsc w ligowej tabeli.

Niedzielne derby Pomorza już wywołują olbrzymie zainteresowanie, chociaż od dawna wiadomo, że spotkanie będzie transmitowane na platformie Orange Sport (początek o godz. 12.30.). Policja nadała meczowi status podwyższonego ryzyka. Na obiekcie zastosowane zostaną szczególne procedury, będzie podwojona liczba ochrony, ma obowiązywać absolutny zakaz sprzedaży piwa.