• Koniec meczu! Chojniczanka przegrywa kolejny mecz z rzędu! Gospodarze mogą pocieszyć się dobrą grą lecz nad skutecznością w Chojnicach trzeba popracować

• Sędzia doliczył 3 minuty!

• Tomasiewicz z bardzo ostrego kąta strzelał, ale bardzo dobrze w bramce spisał się Podleśny. Korner!

• Dragan Jelic strzela na 2:3 ! Ładnym podaniem obsłużył go Niedziela.

• Tomasiewicz zdobywa bardzo ładną bramkę. Strzał z dystansu ląduje w bramce! Gospodarze powinni winić swojego bramkarza. Prosty strzał i prosty błąd.

• Udany strzał oddał Zawistowski! Chojniczanka wznowi z rogu.

• O mało co Arka nie skończyła tego meczu. Niecelnie strzelał Da Silva!

• Jelic za Mrozika!

• Rajd Niedzieli po skrzydle, a potem wrzutka, którą dobrze wykorzystał Bartoszewicz. Zabrakło trochę szczęścia. Poprzeczka!

• Bardzo zle wykonany korner i w posiadaniu goście!

• Świetną paradą popisał się Jałocha, który wybronił strzał Mikity. Rzut rożny!

• Gol Gol Gol ! Fiahlo zdobywa kolejną bramkę. Z okolic jedenastki zawodnik gości huknął i bez szans był bramkarz!! 2:1!

• Yusuff Rachid wchodzi na boisko zastępując Renusza.

• Bartoszewicz melduje się w miejsce Rybskiego!

• Rzut rożny wykonywany przez Chojniczankę o mało nie przyniósł gola gospodarzom. Minimalnie obok słupka strzelał Pietruszka.

• Kolejna znakomita akcja gospodarzy. Grzelak obsłuzyl podaniem w tempo Rybskiego, a ten w polu karnym wycofał do nadbiegającego kolegi, ale ten nie trafił w piłkę.

• Chojniczanka powinna była prowadzić. Kapitalnie rozegrana akcja. Niedziela nie trafił z 2 metrów do pustej bramki..

• Brzydko faulowany Niedziela w okolicy linii środkowej boiska.

• Podwójna zmiana w Arce! Schodzą: Nalepa, Siemaszko, a wchodzą: Tomasiewicz i Abbot

• Dobra akcja gospodarzy! Grzelak wypuszczony na skrzydle zdołała dośrodkować, ale Jałocha znakomicie zabrał Mikicie piłkę z głowy!

• Strzał sprzed pola karnego oddał Nalepa, a piłka po rykoszecie wyszła poza boisko. Rzut różny dla gości!

• Arka przeprowadziła oskrzydlającą akcję i byłoby bardzo groźnie, gdyby nie obrońca, który wybił piłkę w pole.

• W posiadaniu piłki dłużej utrzymują się gospodarze i budują swój atak pozycyjny.

• Początek drugiej połowy bardzo podobny do początku pierwszej! Goście próbują przejąć inicjatywę!

• Goście rozpoczęli drugą połowę spotkania!

• W tym oto momencie sędzia kończy mecz i zaprasza zawodników do szatni!

• Kolejnym strzałem popisali się goście. Strzelał Antoni Łukasiewicz.

• Patryk Mikita osamotniony w narożniku boiska wywalczył rzut rożny dla Chojniczanki!

• Nalepa oddał bardzo niecelny strzał.

• Szybka odpowiedz Chojniczanki! Niedziela z narożnika pola karnego uderzył w słupek!

• Piłkę wybili obrońcy, ale zebrał ją zawdonik Arki i dograł do Alana Fiahlo i ten głową skierował pikę do bramki. 1:1 !

• Po wrzutce Siemaszki z rzutu rożnego zaczynać będą goście.

• Od momentu strzelenia bramki przez Chojniczankę tempo meczu siadło i żadna z drużyn nie wykreowała sobie ciekawych sytuacji strzeleckich.

• Mecz uspokoił się i toczy się w środkowej części boiska. Goście próbują utrzymać się dłużej do piłki.

• Po 30 minutach meczu zdecydowanie lepszym zespołem jest Chojniczanka i zasłużenie prowadzą. Goście mogą się cieszyć, że nie przegrywają w większym stosunku.

• Bozok oddał strzał wprost w ręce bramkarza!

• Michał Renusz został potrącony w biegu i w konsekwencji wywrócił się, a sędzia podyktował rzut wolny. Około 25 metrów do bramki.

• Gol dla Chojniczanki!!! Strzelcem bramki Bartłomiej Niedziela! Po błędzie obrońcy piłkę przejął Niedziela i pomknął na bramkę! Nie dał żadnych szans bramkarzowi!

• Kolejny bardzo dobry strzał zawodnika Chojniczanki! Tym razem strzelał Paweł Zawistowski. Niewiele brakowało do szczęścia.

• Faulował taktycznie tuż przed polem karnym.

• Żółtą kartką ukarany Marcin Biernat.

• Po dobrej akcji Chojniczanki do strzału doszedł Mrozik, ale jego próba została zablokowana.

• Bardzo ładna akcja Mikity, który w okolicy pola karnego zabawił się z rywalem, ale oddał niecelny strzał na bramkę.

• Zawodnicy z Gdyni wyglądają na lekko zaskoczonych tym, że to gospodarze zdominowali początek meczu.

• Zle wykonany rzut rożny i szybka kontra wyprowadzona przez gości. Na szczęście gospodarzy Mrozik zdołał wślizgiem przejąć piłkę.

• Ależ było groźnie! Grzelak zagrywał górą do Rybskiego, ale obrońca wybił piłkę na 25 metr, do której dopadł Niedziela i huknął z dystansu. Fenomenalną paradą popisał się golkiper Arki. Rzut rożny dla Chojnicznaki!

• Od dobrych kilku minut w posiadaniu piłki utrzymuje się Chojniczanka, a teraz został przyznany drużynie gospodarzy rzut wolny w odleglosci około 24 metrów od bramki rywala.

• Celny strzał zanotował Bartłomiej Niedziela.

• W odpowiedzi Chojniczanka, która wywalczyła rzut rożny za sprawą Kosakiewicza.

• Kolejny grozny strzał w wykonaniu gości n bramkę Chojniczanki. Tym razem gospodarze zaczną od własnej bramki.

• Pierwsza dobra ofensywna akcja gości! Michał Renusz zdołał oddać strzał z 20 metrów, ale dzięki interwencji obrońcy piłka opuścił pole gry. Korner dla Arki.

• Od początku meczu to Arka stara się przejąć inicjatywę.

• Mecz zacznie drużyna gospodarzy! Sędzia chwycił gwizdek, nabrał w usta powietrza i dmuchnął najmocniej jak potrafił dając znak zawodnikom do rozpoczęcia spotkania!

• Za około 10 minut rozpocznie się mecz, a w tej chwili zawodnicy zbiegają do szatni po ostatnie wskazówki trenerów!

• Zawodnicy podczas rozgrzewkimksmks. Nieco ponad dwadzieścia minut do meczu.

• Sędzią dzisiejszego spotkania jest Wojciech Krztoń, a pomagać mu będą liniowi Kamil Wójcik i Paweł Ratuszny. Sedzią technicznym jest Robert Olszewski.

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Dominik Hładun, Przemysław Czerwiński, Damian Garbacik, Dragan Jelić, Radosław Bartoszewicz, Tomasz Lisowski, Rafał Majtyka. Ławka rezerwowych gości: Jakub Miszczuk, Paweł Abbot, Damian Mosiejko, Przemysław Stolc, Michał Marcjanik, Grzegorz Tomasiewicz, Rachid Yussuff.

• Serdecznie witamy z Mickiewicza 12 w Chojnicach, gdzie dzisiejszego wieczora dojdzie do pojedynku między miejscową Chojniczanką, a zespołem Arki Gdynia!

• Chojniczanka - Arka LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Derby Pomorza w 1. lidze

Piłkarze Chojniczanki i Arki na rozegranie meczu z 15 kolejki I ligi musieli poczekać aż do dzisiaj. O godzinie 18 podopieczni Grzegorza Nicińskiego oraz Mariusza Pawlaka zmierzą się w Chojnicach w derbach Pomorza.

Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1:1 k. 2:3