1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• Koniec spotkania! Lider przegrywa w Chojnicach!

• Chojniczanka blokuje dwa strzały. Mamy chwilę oddechu z uwagi na kontuzję jednego z piłkarzy.

• Sędzia z Łodzi doliczył cztery minuty.

• Termalica ucieka się do prostych, momentami rozpaczliwych rozwiązań.

• I jeszcze Surdykowski w miejsce Mikołajczaka.

• A może Miska coś wskóra? Zmienił Wlazłę.

• Janukiewicz wyrasta na bohatera Chojniczanki. Kolejne ważne interwencje w tym meczu!

• Niecelny strzał Podgórskiego. Termalice ucieka cenny czas.

• Ofensywna zmiana. Za Jovanovicia wszedł Purece.

• Z lewej strony na prawą, z prawej na lewą - i nic. Chojniczanka na razie dobrze się broni przed atakami Termaliki. Pozostał nieco ponad kwadrans.

• I jeszcze jedno "żółtko"... Dla Michalskiego.

• Za Gergela pojawił się Kiełb.

• Na boisku nie ma już Papikjana, jest za to Podgórski. Czyli Chojniczanka stawia na obronę... Uda się utrzymać prowadzenie?

• Gergel także trafił do notesu.

• Trwa napór ze strony gości. A gospodarze bardzo nerwowi. Kartka dla Wachowiaka.

• I od razu ofensywa Termaliki. Strzał okazuje się jednak niecelny.

• Trzecia kartka w meczu, trzecia dla zawodnika Chojniczanki. Tylko... jest to druga dla Obrocnika! Zatem drużyna z Chojnic dokończy mecz w dziesięciu.

• Chojniczanka próbuje się odgryźć. Ostatnia akcja spaliła na panewce.

• Zgadza się. Trochim zszedł, Paprzycki wszedł.

• Niecieczanie nie rezygnują z ataków. Kolejne strzały (Jovanović, Gergel) nie przynoszą jednak efektu. Za chwilę pierwsze zmiany?

• W ofensywie goście. Ostatni strzał, po wolnym, okazał się jednak nieceinym.

• Do zmian nie doszło. Przypomnijmy ławki rezerwowych:

Chojniczanka: Witan, Bartosiak, Podgórski, Conejo, Paprzycki, Zawistowski, Kuzimski, Frygier, Surdykowski. Termalica: Kiełb, Dybowski, Purece, Wasielewski, Misak, Terpiłowski, Kamiński, Szarek, Vilhjalmsson.

• Druga część meczu właśnie się rozpoczęła.

• I tak się dzieje. Chojniczanka po golu Obrocnika prowadzi 1:0. Musi jednak poprawić grę w defensywie, jeśli chce utrzymać ten wynik.

• Za moment sędzia zagwiżdże po raz ostatni w tej połowie.

• Mieliśmy chwilę przerwy w grze, poniewaz ucierpiał Mikołajczak.

• Tym razem do notesu sędziego trafił autor bramki. Żółta kartka.

• Gra toczy się obecnie w środku pola.

• Za nami pół godziny gry. Początek należał do Chojniczanki, ale ostatnie minuty toczyły się pod dyktando Termaliki. Pozostała część mecz zapowiadała się z tego powodu bardzo ciekawie!

• Janukiewicz uwija się jak w ukropie. Kolejny strzał, kolejna interwencja.

• Ostatnie minuty należą do przyjezdnych. Chojniczanka czeka na swój moment, by wyprowadzić kontratak.

• Ten strzał nie mógł zaskoczyć. Termalica celnie z wolnego, ale na posterunku Janukiewicz.

• Żółtą kartką ukarany został Sylwestrzak.

• Goście szukają okazji po rzutach rożnych. Na razie bez efektu.

• Poprzeczka ratuje Chojniczankę! Ależ było blisko gola wyrównującego.

• "Słonie" straciły pierwszą bramkę w sezonie po przeszło 270 minutach gry. To bardzo dobry wynik.

• Chojniczanie nie odpuszczają. W poszukiwaniu kolejnej bramki m.in. Trochim. Były gracz Sandecji jednak faulował na połowie Termaliki.

• To pierwszy gol tego pomocnika w nowych barwach.

• Lidera napoczął Słowak. To bowiem Obrocnik wykorzystał zamieszanie i trafił do siatki.

• GOOOOOOOOL! Szybko poszło. 1:0 dla gospodarzy!

• Termalica opanowała sytuację pod własną szesnastką. Przy piłce Chojniczanka.

• Trochę to trwało, ale już grają. Wybrzmiał pierwszy gwizdek.

• Piłkarze zakończyli rozgrzewkę. Za chwilę początek meczu.

• Zawody poprowadzi sędzia Paweł Malec (Łódź). Jego asystentami będą Maciej Majewski i Dariusz Bohonos, a arbitrem technicznym Albert Różycki.

• Termalica ma za sobą wygrane spotkanie ze spadkowiczem z ekstraklasy. Zagłębiu Sosnowiec wbiła dwie bramki.

• W poprzedniej kolejce Chojniczanka przełamała się. W derbach, w szalonych derbach wygrała z Olimpią Grudziądz... 5:3.

• Czy lidera stać na czwarte zwycięstwo z rzędu? Tę odpowiedź poznamy już za moment w Chojnicach. To tam zespół "Słoników" przy sztucznym oświetleniu powalczy o przedłużenie serii.

red

Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Polska Press

Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Ostatnie, piątkowe starcie odbędzie się w Chojnicach, gdzie miejscowa Chojniczanka podejmie waleczne Słoniki z Niecieczy. Goście przystąpią do tej rywalizacji z pozycji lidera zaplecza Ekstraklasy, mając komplet zwycięstw po trzech kolejkach. Chojniczanka jest dopiero na 10. miejscu, ale w przypadku zwycięstwa może wskoczyć do czołówki.

Chojniczanka - Bruk-Bet Termalica ONLINE

Przed 3. kolejką w tabeli przewodziła Olimpia Grudziądz, jednak po przegranej z Chojniczanką klub spadł na 6. pozycję. Czy w piątek dojdzie do powtórzenia tego wyczynu? „Słonie” jako jedyne w lidze mają komplet punktów po trzech meczach i w dodatku nie straciły żadnej bramki, więc możemy stwierdzić, że jak najbardziej pretendują one do powrotu do Ekstraklasy.
W dodatku, trenerem zespołu z Niecieczy znów jest Piotr Mandrysz, który wcześniej zapewnił pierwszy awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. - Zespół Chojnic w poprzednich latach u siebie prezentował otwartą piłkę. Teraz powinno być podobnie. Ze względu na wiosenny remont płyty boiska Chojniczanka jesienią rozegra u siebie dziewięć spotkań. To sprzyjająca okoliczność, która potrafi uskrzydlić. Każdy w tej sytuacji chce ją jak najlepiej wykorzystać - mówi przed meczem opiekun Słoników.

Czeka nas wyjątkowo atrakcyjne starcie, głównie ze względu na poprzednie spotkanie drużyny z Chojnic. Ta wygrała z Olimpią Grudziądz aż 5:3! – Ten rezultat pokazuje, że trzeba być ostrożnym w ferowaniu wyroków. Spodziewam się ciekawego spotkania. Nie zabraknie w nim sytuacji podbramkowych. Mam nadzieję, że stworzymy i wykorzystamy o jedną więcej – mówi Mandrysz.

Starcie Chojniczanki z Bruk–Bet Termaliką Nieciecza rozpocznie się w piątek o godzinie 20:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.