Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja...

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Nie ma miejsca na błędy

Fortuna 1 Liga, 31. kolejka
2020-07-10 18:00

Chojniczanka Chojnice

3

Chrobry Głogów

4

• Koniec meczu! Chrobry wygrywa ten dreszczowiec. Chojniczanka przekreśla swoje szanse na utrzymanie. Ma osiem punktów straty i trzy mecze do końca sezonu.

• To Praznovsky trafił na 4:3. Koniec spotkania!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Chrobry na 4:3. Praktycznie koniec marzeń Chojniczanki o pozostaniu w 1 lidze.

• Kartka dla Trojanowskiego.

• Proste środki - wolne i wrzutki. Chojniczanka gra o przedłużenie szans. Remis oznacza praktycznie spadek!

• Kozak schodzi, wchodzi Piotrowski. To były gracz Chojniczanki.

• Zamieszanie, strzał - blok. Potem dobitka i piłka w rękach Szromnika. Gorąco w szesnastce Chrobrego!

• Ładny gol Kuzimskiego - w okienko. Piłka została wystawiona w polu karnym. Chojniczanka jeszcze wierzy i walczy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:3!

• Żółta kartka dla Kowalczyka.

• Jeszcze Trojanowski w miejsce Wiktorskiego.

• Deszcz nie pada od dłuższego czasu, ale aura nadal płata figle. Bardzo krótkie, nieudane wybicie Szromnika.

• Kartka dla Paprzyckiego.

• Piłka przy nogach graczy Chojniczanki. Szykują się wrzutki z bocznych sektorów boiska.

• Ilków-Gołąb ukarany żółtą kartką.

• Kowalczyk w miejsce Lebedyńskiego.

• Chojniczanka musi zagrać odważniej w końcówce. Powtórzmy: kolejna utrata praktycznie przekreśla jej szanse na utrzymanie.

• I jeszcze Rajch za Ziętarskiego.

• Mudra wszedł za Wolskiego.

• Mandrysz za Banaszewskiego.

• Prowadzenie dla Chrobrego uzyskał Stolc.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Chrobry pierwszy raz na prowadzeniu. 3:2!

• - Chojna walcząca, Chojna walcząca do końca - śpiewają kibice.

• Do wyrównania doprowadził Lebedyński. Uderzył głową po dośrodkowaniu z lewej strony.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! I znów remis. 2:2!

• Wzmaga się doping. - Chojniczanka, Chojniczanka!

• Ponownie Chojniczanka, ponownie Ziętarski! Chociaż teraz inaczej, bo głową po dośrodkowaniu z prawej strony. Kibice krzyczą: jeszcze jeden!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1 dla Chojniczanki!

• Kolejna próba Chrobrego - obok słupka. Sporo zabrakło.

• Chrobry częściej wymienia piłkę. Gra jakby u siebie.

• Kwadrans przerwy niewiele zmienił. Dalej są kałuże.

• Druga połowa rozpoczęła się.

• Koniec pierwszej połowy w Chojnicach. Na razie mamy remis.

• Ważny wślizg Michalskiego. Interweniował w sytuacji jeden na jeden w okolicach pola karnego.

• Niewiele zabrakło! Akcja Chojniczanki zwieńczona celnym strzałem. Próbę bodaj Kuzimskiego obronił Szromnik. Ten bramkarz od sierpnia będzie grać dla Śląska Wrocław.

• Praznovsky z żóltą kartką.

• Kozak! Przekłada piłkę z jednej na drugą nogę - w końcu strzela, ale w środek. Janukiewicz broni na raty.

• Drewniak bezpośrednio z rzutu wolnego! Uderzył z prawej nogi, technicznie nad murem. Piłka skozłowała i spadła obok lewego słupka.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Wyrównanie!

• Kartka dla Michalskiego.

• Dwa strzały Chojniczanki z pola karnego - oba przekombinowane. Po uderzeniu Ziętarskiego piłka minęła spojenie słupka z poprzeczką.

• Dużo walki na boisku. Boisko jednak nie pomaga zawodnikom obu drużyn. Jest ślisko, w wielu miejscach piłka po prostu staje albo zwalnia.

• Chrobry długo rozgrywa. W końcu traci piłkę i fauluje na połowie rywala.

• Świetny kontratak Chojniczanki! Ziętarski poszedł sam, w końcu oddał strzał z dwudziestego metra i po koźle wpakował piłkę przy prawym słupku.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0!

• Wychodzi słońce nad Chojnicami. Płyta do gry jednak wciąż w opłakanym stanie.

• Zły strzał Chrobrego. O kilka metrów od słupka.

• Chojniczanka ma duży problem z grą. Za łatwo Chrobry wjeżdża na jej połowę.

• Paprzycki nie dogonił piłki przed linią. Wykonał za to efektowny wślizg na wodzie.

• Ziemann! Nie skorzystał z krótkiego wybicia Janukiewicza. Piłkę wybił jeden z obrońców Chojniczanki.

• Na trybunach kilkaset widzów. Na razie nie ma zorganizowanego dopingu.

• I jeszcze jedna interwencja Janukiewicza. Obronił wrzutkę (strzał?) po rożnym.

• Ależ ataki Chrobrego! Kolejny groźny strzał. Tym razem futbolówka mija prawy słupek.

• Długo trwała akcja Chrobrego. Ostatecznie korner kończy się na pierwszym rywalu. Jeszcze jeden róg.

• POPRZECZKA! Ależ blisko był Chrobry strzelenia gola.

• Na boisku okropne kałuże. Jeżeli oglądaliście mecze Śląska z Lechem to właśnie tak jest w Chojnicach.

• Pierwsza akcja gości. Piłka przechodzi jednak przez pole karne.

• Początek meczu. Gramy!

• Chojniczanka na biało, Chrobry w strojach pomarańczowo-czarnych.

• Na razie ciężko o przejaśnienia. Szykuje się mecz w deszczu:

• W Chojnicach pogoda się zepsuła. Jest ciemno i pada deszcz.

• Chrobry dziś bez Benedyczaka. Napastnik wypożyczony z Pogoni doznał kontuzji i nie pomoże zespołowi do końca rozgrywek. Za niego zagra Lebedyński.

• Chrobry jeszcze kilkanaście kolejek temu był w tym samym miejscu co Chojniczanka. Ostatnio jednak punktuje aż miło. Z miejsca spadkowego wskoczył na... ósme. Gra może nie jest imponująca, ale punkty wpadają cyklicznie.

• Chojniczanka jest na musiku. Porażka tak naprawdę przesądza o jej spadku do 2 ligi. Zwycięstwo? Zwycięstwo wiele nie da - po prostu pozwoli wierzyć o kolejkę dłużej.

krk

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Karol Makurat

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów ONLINE. W Chojnicach miejscowa Chojniczanka skonfrontuje się z Chrobrym Głogów. Gospodarze muszą ten mecz wygrać, aby zachować szanse na utrzymanie. Początek spotkania o godz. 18. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów ONLINE

Chojniczanka Chojnice jeszcze nie spadła z ligi, ale jej sytuacja jest nie do pozazdroszczenia. Na cztery kolejki przed końcem sezonu do bezpiecznej lokaty traci aż siedem punktów.
Teraz trzy kolejne mecze ostatniej szansy ekipa trenera Zbigniewa Smółki zagra u siebie. Pierwszy już w piątek z Chrobrym Głogów o godz. 18.00. Potem drużynę z Chojnic czeka mecz z walczącym o utrzymanie Zagłębiem Sosnowiec, a na koniec czołówka: Warta Poznań i Stal Mielec.

Chrobry ostatnie dwa spotkania rozegrał poza własnym obiektem i oba wygrał. Komplet punktów przywiózł zarówno z Grodziska (2:1 z Wartą Poznań), jak i z Sosnowca (2:0 z Zagłębiem). W sumie głogowianie zwycięstwami kończyli trzy poprzednie mecze, gdyż wcześniej pokonali jeszcze u siebie Sandecję Nowy Sącz (1:0). Tak skutecznie nie punktują ostatnio nawet prowadzące w lidze Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Stal Mielec.

Spotkanie w roli arbitra głównego poprowadzi Sylwester Rasmus z Torunia. Asystować mu będą Michał Sobczak i Maciej Majewski. Na sędziego technicznego wyznaczono Patryka Gryckiewicza.

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV i ONLINE

Spotkanie Chojniczanki z Chrobrym nie będzie transmitowane w telewizji. Stream online dostępny będzie na platformie Ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl. Zapraszamy!