Mecz Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków ONLINE. Gdzie...

Chojniczanka Chojnice

5

Garbarnia Kraków

1

• Koniec spotkania. Nokaut, łomot, deklasacja - Chojniczanka nie dała żadnych szans ostatniej w tabeli Garbarni, a trzy gole strzelił Danielewicz!

• Sacharuk zmienił Grzelczaka.

• Zawistowski zmienił Danielewicza.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! PO MECZU! GARBARNIĘ NOKAUTUJE DANIELEWICZ, KTÓRY USTRZELIŁ DZIŚ HAT-TRICKA.

• Zmienia również trener Bartoszek. Zszedł Mikołajczak, za niego Frygier.

• Sędzia z Olsztyna pokazał kartkę Piszczkowi.

• Ogar zmienił Firleja.

• Ofensywna zmiana u gości. Za Góreckiego wszedł Nowak.

• Bez wątpienia gospodarze kontrolują przebieg spotkania. Krzywda już im się nie stanie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! NOKAUT. Po Grzelczaku "poprawia" Danielewicz.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! No i mamy chyba po meczu. 3:1!

• Dzieje się! Najpierw Chojniczanka za sprawą Mikołajczaka marnuje okazję, potem swojej szansy nie wykorzystuje Garbarnia!

• W dalszym ciągu atakują przyjezdni.

• Początek zupełnie inny. Teraz to goście naciskają. Będą z tego gole?

• Druga odsłona mogła się nieźle zacząć dla Garbarni! Janukiewicz stanął jednak na wysokości zadania i obronił trudny strzał.

• Gramy dalej. Druga połowa właśnie sie rozpoczęła.

• Radość Chojniczanki po jednej z bramek:

• Koniec pierwszej odsłony! Chojniczanka prowadzi z Garbarnią 2:1.

• Cabaj tym razem zatrzymał Mikołajczaka.

• Kartkę otrzymał Cabaj.

• Zbliżamy się do końca pierwszej połowy. Wynik trzeba uznać za sprawiedliwy. Chojniczanka bez wątpienia prezentuje lepszy futbol.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co tu się dzieje! Danielewicz błyskawicznie odzyskał prowadzenie dla Chojniczanki.

• Do remisu doprowadził Kalemba! Garbarnia jeszcze wierzy.

• GOOOOOOOOOOOOOL! 1:1! Ależ niespodzianka.

• Garbarnia gra po prostu słabo. Na razie bez okazji w tym meczu. Przypomnijmy, że do tej pory zgromadziła ledwie 20 punktów. To najgorszy dorobek całej ligi.

• Doszło do pierwszej roszady w zespole gości. Lecha zastąpił Wójcik.

• GOOOOOOOOOOOOOL! No i jest trafienie dla gospodarzy. Jego autorem Mikołajczak!

• To dziwne, że Chojniczanka nie wcisnęła jeszcze bramki. Stworzyła przynajmniej trzy dogodne sytuacje. A za nami dopiero kwadrans gry!

• Na ławce gości: Kozioł, Krykun, Ogar, Nowak, Pyciak, Mruk, Wojcik.

• Pierwsza taka akcja gospodarzy. Zmarnowana! Pomylił się Mikołajczak. Na ławce Chojniczanki zasiadają dzisiaj: Wnuk, Boczek, Frygier, Sacharuk, Urbański, Żagiel, Zawistowski.

• Trzeba przyznać, że rozjemca szybko sięgnął po żółtą kartkę. Ukarany został Górecki.

• Na razie bez sytuacji. Gospodarze wykonywali rzut rożny, z którego jednak nie zrobili użytku.

• Sędzia dał znak. Mecz właśnie się rozpoczął.

• Zawody poprowadzi sędzia Wojciech Krztoń (Olsztyn).

• W ostatniej kolejce Chojniczanka zremisowała ze Stomilem Olsztyn 0:0. Z kolei Garbarnia przegrał 0:1 z GKS 1962 Jastrzębie.

• W Chojnicach przyjemna pogoda do gry w piłkę. Jest chłodno, ale po trzech sprintach zawodnicy zapomną o liczbie kresek na termometrze.

• Jeżeli Garbarnia ma w planach spędzić kolejny sezon na zapleczu Ekstraklasy to dzisiaj po prostu MUSI zapunktować. Łatwo nie będzie. We wrześniu przegrała z Chojniczanką 1:2.

Jacek Żukowski

Mecz Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Mecz Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków ONLINE. Garbarnia Kraków w sobotę o godz. 17 zagra z Chojniczanką w Chojnicach. Krakowianie są w fatalnej sytuacji – na siedem kolejek przed końcem mają 9 punktów straty do bezpiecznej lokaty. Relacja na żywo z meczu Chojniczanka - Garbarnia live w GOL24.pl!

Mecz Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków ONLINE

Piłkarze z Krakowa ruszyli w daleką drogę wpiątek rano, po drodze zatrzymali się w Gutowie Małym, gdzie trenowali. - Jeśli spojrzy się na nasze szanse na utrzymanie, to są one już tylko i wyłącznie matematyczne – mówi trener Garbarni Bogusław Pietrzak.
- Ciężko się z tym pogodzić. Trzeba jednak wyjść na mecz i próbować strzelać bramki. Z matematyką nie miałem w szkole kłopotów, ale nie był to mój ulubiony przedmiot. Wolałem fizykę – żartuje trener.

Największa bolączka "Brązowych" to potworna nieskuteczność. Czy szkoleniowiec jest jeszcze w stanie mobilizować piłkarzy do walki o utrzymanie? - W dalszym ciągu widzę zespół pracujący, zmotywowany, nie ma z tym probemów – mówi. - Czuję się jego członkiem, skoro więc piłkarze są zmotywowani, tym bardziej ja powinienem być.

Wiadomo, że z powodu nadmiaru kartek nie zagra Arkadusz Garzeł. Dwóch zawodników miało kłopoty z grypą żołądkową. Najbliższy rywal Garbarni to zespół środka tabeli. Ostatnio jednak nie imponuje formą – przegrał dwa spotkania i zanotował trzy remisy z rzędu.
- Chojniczanka to solidny zespół, z bardzo doświadczoną kadrą – mówi Pietrzak. - Zastanawiający jest dla mnie fakt, że w dwóch meczach tracił bramki bardzo szybko – w pierwszej i czwartej minucie. Postaramy się to wykorzystać.

Pietrzak twierdzi, że Garbarnia nie będzie podejmowała ryzyka, nie zmieni swej strategii, choć wiadomo, że nawet remisy już jej nie uratują, musi wygrywać. - Absolutnie nie zmieniamy strategii, musimy być bardziej konsekwentni w tym co robimy – mówi szkoleniowiec. - Niezależnie od tego, w jakiej jesteśmy sytuacji, musimy być cierpliwi. Nie umiem powiedzieć, dlaczego nie strzelamy bramek? Stwarzamy dość duża liczbę sytuacji, dlatego nie będziemy zmieniać naszej gry.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków?

Mecz Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków TRANSMISJA TV

Spotkanie Fortuna 1 Ligi Chojniczanka - Garbarnia nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.

17:00 mecz Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków

Co robią byli selekcjonerzy reprezentacji Polski?