Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy ONLINE. Wykorzystają...

Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy ONLINE. Wykorzystają atut własnego boiska?

Fortuna 1 Liga, 7. kolejka
2019-08-30 20:00

Chojniczanka Chojnice

1

GKS Tychy

1

• Koniec spotkania. Chojniczanka zremisowała z GKS 1:1. To nie było zbyt porywające widowisko...

• Sędzia z Białegostoku doliczył w sumie trzy minuty. Jedna już za nami.

• Kartkę otrzymał Wolski. Trwa doliczony czas gry.

• I koniec roszad. Debiutujący Żukowski zmienił Drozdowicza.

• I jeszcze Zawistowski za Paprzyckiego.

• W miejsce Piątkowskiego (jeden niecelny strzał) wszedł Kasprzyk.

• Pozostał najwyżej kwadrans. Kibice wierzą w decydującą bramkę dla Chojniczanki. Na razie nic na nią jednak nie wskazuje.

• Tarasiewicz zmienia dalej. Za Stebleckiego pojawił się Moneta.

• Rajch zmienił Wachowiaka. To pierwsza roszada w drużynie gospodarzy.

• Seria niecelnych strzałów ze strony gości.

• Na boisku nie ma już Kacpra Piątka. Zmienił go Aleksander Biegański.

• Kartkę dostał Szeliga.

• Wstrzelić nie potrafi się Papikjan. Ormian trzeci raz obok bramki.

• GKS bił piąty lub szósty rzut rożny. Tym razem nie stworzył zagrożenia.

• Ostatnie minuty pod dyktando gospodarzy. Po żadnym ze strzałów, a próbowali i Michalski, i Papikjan, piłka jednak nie zatrzepotała w siatce. Za chwilę zmiany.

• Do notesu arbitra trafił Paprzycki. Żółta kartka.

• Spotkanie nabrało rumieńców. Chojniczanka po wstrząsie w pierwszej minucie wróciła do gry. Zapowiada się dobra końcówka.

• Tyszanie zmierzają po drugą bramkę. Ewidentnie nabrali wiatru w żagle. A na trybunach pierwsze oznaki irytacji...

• Wszystko zaczęło się od kornera. Po nim do piłki doszedł Kristo, który uderzyl nie do obrony.

• Do siatki trafił były gracz Widzewa Łódź, Kristo. To jego drugie trafienie w nowych barwach.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! W Chojnicach mamy remis. 1:1!

• Od razu pierwszy strzał przyniósł gościom rzut rożny.

• Druga polowa rozpoczęła się. Od środka przyjezdni.

• Koniec pierwszej odsłony. Przy Mickiewicza umiarkowany optymizm. Chojniczanka prowadzi 1:0 po skutecznej główce Wolskiego.

• Do pierwszej połowy doliczone zostały dwie minuty.

• Kolejna niecelna próba ze strony gospodarzy. Kopnął Drozdowicz.

• Kolejna kartka w meczu. Ukarany Steblecki.

• Chojniczanka szuka okazji na podwyższenie. Mocno uderzył Papikjan, ale obok.

• Na listę strzelców wpisał się Wolski, Bartosz Wolski. To drugi gol byłego zawodnika Bytovii Bytów.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! I jest gol dla CHOJNICZANKI!

• Pół godziny bicia w mur - tak można skomentować ofensywną grę Chojniczanki. Nie wyszło ani z gry, ani ze stałych fragmentów (zablokowany strzał Wolskiego).

• W Chojniczance ukarany został z kolei Sylwestrzak.

• Po stronie gości ukarany został Sołowiej.

• Posypały się kartki... W przeciągu dosłownie sekund sędzia dwa razy sięgnął po "żółtko".

• W strzałach na razie mizeria: 0-3. Tylko jeden strzał gości okazał się celnym.

• Gospodarze mają kłopot pod polem karnym. Ostatnia z ich akcji zakończyła się odgwizdaniem przewinienia.

• Pierwszy celny strzał ze strony gości. Broni Janukiewicz.

• Nie ma VAR-u, a jest kontrowersja. Goście domagali się rzutu karnego. Sędzia nakazał grać dalej.

• GKS Tychy dotąd bez okazji. Ciężko jest mu przedostać się na połowę rywala.

• Spotkanie na razie nie może się rozkręcić. Akcje są rwane.

• Konkretnie to na ofsajdzie znalazł się Mikołajczak. Jego strzał i tak był zresztą niecelny (czyt. w poprzeczkę).

• Chojniczanka atakuje. Asystent arbitra dopatrzył się jednak pozycji spalonej u jednego z zawodników.

• Trwa walka o środek pola. Sędzia już dwukrotnie przerwał akcje, dopatrując się fauli.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Zatem gramy!

• Od środka rozpoczęła Chojniczanka.

• Różnica w tabeli wynosi tylko dwa punkty - na korzyść przyjezdnych.

• W składzie Chojniczanki brakuje Obrocnika (pauzuje za kartki). Na ławce rozpoczyna za to Żukowski, którego pozyskano z Lechii Gdańsk.

• Ławka GKS Tychy: Odyjewski, A. Biegański, J. Biegański, Kallaste, Kasprzyk, Moneta, Szumilas.

• Ławka Chojniczanki: Witan, Podgórski, Bartosiak, Conejo, Trochim, Rajch, Kuzimski, Zawistowski, Żukowski.

• Chojniczanka jest świeżo po dwóch domowych porażkach: z Puszczą (0:1) i Miedzią (0:3). GKS z kolei wygrał wysoko z Chrobrym (5:1) i nieznacznie z Zagłębiem (2:1).

• Pozostał kwadrans do rozpoczęcia... piątego meczu w Chojnicach. To nie żart, Chojniczanka rzeczywiście w siódmej kolejce po raz piąty wystąpi przed własną publicznością (z uwagi na zaplanowane prace, które odbędą się w przyszłym roku).

Chojniczanka - GKS Tychy LIVE! Wykorzystają atut boiska?

Chojniczanka - GKS Tychy LIVE! Wykorzystają atut boiska? ©Karina Trojok

Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy ONLINE. W drugim piątkowym meczu Fortuna 1 Ligi naprzeciw siebie staną drużyny, które jeszcze nie złapały odpowiedniego rytmu. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:00.

Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy ONLINE

Z racji spodziewanych prac na stadionie przy Mickiewicza, Chojniczanka większość domowych meczów rozegra jesienią. Na razie tego atutu nie wykorzystuje. Na dwanaście możliwych punktów ugrała ledwie trzy. U siebie pokonała jedynie Bruk-Bet Termalikę Nieciecza i to najskromniej jak się dało - 1:0.

Po sześciu kolejkach Chojniczanka jest dopiero piętnasta z dorobkiem siedmiu punktów. Ostatnio przegrała oba mecze domowe: z Miedzią Legnica (0:3), a także Puszczą Niepołomice (0:1). Jej dzisiejszy rywal, GKS Tychy, zwyciężył za to z Chrobrym Głogów (5:1) i Zagłębiem Sosnowiec (2:1). Ma dwa punkty więcej i zajmuje dziewiątą lokatę.

Zawody poprowadzi sędzia Konrad Kiełczewski z Białegostoku. Chojniczanka nie wystawi na pewno Michala Obročníka, który musi pauzować za cztery żółte kartki.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Chojniczanka - GKS Tychy 4:1 (1 liga, 17.05.2019)
GKS Tychy - Chojniczanka 0:1 (1 liga, 02.11.2018)

Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo z tego spotkania, bo Polsat wybiera się dzisiaj na mecz do Olsztyna. Relacja LIVE z Chojnic od godziny 20:00 w GOL24.pl. Zapraszamy