Mecz Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie...

Mecz Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna Puchar Polski, 1/32 finału
2018-09-25 17:30

Chojniczanka Chojnice

0

Legia Warszawa

1

• Legia miała dużo szczęścia! Drugie 45 minut było dużo słabsze w wykonaniu gości. Niemniej jednak Legia przechodzi dalej!

• Koniec! Sędzia gwizdnął po raz ostani!

• Arkadiusz Malarz ratuje Legię! Końcówkami palców odbija lecąca piłkę!

• Mateusz Hołownia fauluje rywala pod polem karnym swojej drużyny! Nie dość, że zostaje ukarany żółtą kartką to Chojniczanka ma świetną okazję!

• Radosław Janukiewicz znowu ratuje swój zespół! Wygrywa pojedynek 1vs1 z Carlitosem!

• Pierwsza od bardzo dawna dobra akcja Legii. Tym razem Carlitos był jednak na spalonym.

• Surdykowski wpadł w pole karne Legii, ale sędzia pokazuje, że był spalony.

• Carlitos podał w stronę pędzącego Andre Martinsa, który został jednak uprzedzony przez defensora gospodarzy.

• Posypały się kartki dla zawodników Legii. Artur Jędrzejczyk tym razem zapisuje się w protokole meczowym.

• Paweł Stolarski trafia do notesu sędziego.

• Paweł Zawistowski zmienia Krzysztofa Danielewicza.

• Sebastian Szymański minął kilku rywali, tylko że zabrakło strzału....

• Cafu minął się z piłką zagraną przez Szymańskiego.

• Danielewicz dograł z rzutu rożnego. Piłka prawie znalazła się w bramce, ale czujny był Arkadiusz Malarz.

• Tomasz Foszmańczyk melduje się na murawie. Schodzi Emil Drozdowicz.

• Celny, ale zbyt słaby strzał Cafu. Radosław Janukiewicz nie miał problemu z wyłapaniem piłki.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Kucharczyka. Legia traci szansę na zdobycie bramki.

• Dominik Nagy ukarany żółtą kartką.

• Carlitos dograł w pole karne, ale prosto w ręce Janukiewicza.

• Andre Martins uderzył na bramkę, jednak kompletnie mu to nie wyszło...

• Michał Kucharczyk wchodzi w miejsce Miroslava Radovicia.

• Emil Drozdowicz doszedł do strzału głową, ale bardzo dobrze interweniuje Arkadiusz Malarz.

• Krzysztof Danielewicz huknął z rzutu wolnego, tylko że piłka poszybowała w trybuny.

• Emil Drozdowicz przewraca się w polu karnym Legii, ale gwizdek sędziego milczy!

• Chojniczanka zaczyna drugą połowę od środka boiska!

• Legia prowadzi w Chojnicach zdecydowanie zasłużenie. Gospodarze mogę cieszyć się, że Mistrzowie Polski strzelili tylko jedną bramkę.

• Koniec pierwszej połowy!

• Kolejna świetna interwencja Janukiewicza! Sebastian Szymański mocno uderzył na bramkę, ale przegrał pojedynek z golkiperem gospodarzy.

• Jose Kante zostaje zmieniony przez Carlitosa. Gwinejczyk doznał jakiegoś drobnego urazu.

• Radosław Janukiewicz spokojnie broni strzał Sebastiana Szymańskiego.

• Świetna akcja Miłosza Przybeckiego! Jego strzał był bardzo mocny, ale minimalnie niecelny.

• Sędzia otrzymał sygnał z wozu VAR! Bramka nie została uznana! Miroslav Radović był na spalonym. Dalej mamy 0:1.

• Świetna akcja Legii! Miroslav Radović otrzymał podanie, wyszedł sam na sam z bramkarzem i nie dał mu żadnych szans!

• Cafu dograł idealnie na głowę Michała Pazdana, który pewnym strzałem pokonuje Janukiewicza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michał Pazdan otwiera wynik meczu!

• Miłosz Przybecki zmienia kontuzjowanego Damiana Piotrowskiego.

• Piłka po strzale Sebastiana Szymańskiego poszybowała minimalnie nad bramką!

• Piotrowski leży na murawie po starciu z rywalem. Chyba będzie potrzebna zmiana.

• Zamieszanie w polu karnym Chojniczanki. Nikt z piłkarzy Legii nie zdołał jednak oddać strzału.

• Bardzo mocne dośrodkowanie Piotrowskiego w pole karne Legii. Wojciech Trochim minął się jednak z lecącą piłką.

• Cudowna interwencja Radosława Janukiewicza! Dominik Nagy uderzył z 11 metra, ale doświadczony golkiper odbija mocno lecącą piłkę!

• Pierwsza bardzo groźna okazja gospodarzy! Damian Piotrowski miał piłkę na 3 metrze i nie trafił w światło bramki! Tragiczne pudło!

• Fatalne uderzenie Szymańskiego. Piłka ląduje w trybunach.

• Bardzo dobra interwencja Pawła Stolarskiego, który idealnie przerywa akcję Piotrowskiego.

• Świetne podanie Andre Martinsa, który idealnie obsłużył Jose Kante. Jego strzał był niecelny.

• Stolarski zbyt mocno dograł piłkę w pole karne. Futbolówka przeleciała nad głowami Legionistów.

• Niezła próba Sebastiana Szymańskiego. Piłka mija jednak bramkę Janukiewicza.

• Jędrzejczyk fauluje w polu karnym rywala i Legia traci szansę na zdobycie bramki.

• Z nieco ponad 10 minutowym opóźnieniem rozpoczyna się to spotkanie!

• Oba zespoły wychodzą na murawę!

• Piłkarze Legii dopiero kilka minut temu wyszli na rozgrzewkę. Możliwe więc, że mecz troche się opóźni, ze względu na dogrywkę w meczu ŁKS'u i Lecha.

• Ostatnie mecze bezpośrednie:

Legia - Chojniczanka 4:1 (Puchar Polski, 18.11.2015) Chojniczanka - Legia 1:2 (Puchar Polski, 28.10.2015)

• Dla mistrza Polski będzie to pierwsza wizyta w Chojnicach od trzech lat. W sezonie 2015/16 przyszło jej wtedy walczyć o półfinał krajowego pucharu. I nie od razu poszło gładko; na gola Stojana Vranjesa odpowiedział bowiem Patryk Mikita. Dopiero trafienie Ondreja Dudy uspokoiło sytuację.

• Czy Legia ma się czego bać? Chojniczanka od paru sezonów występuje w 1 lidze, a w tym poważnie myśli o awansie. Skład i ławkę tworzą właściwie zawodnicy z przeszłością ekstraklasową.

• Legia, choć piłkarsko ostatnio nieco wypłowiała, ciągle przyciąga jak magnes. W Chojnicach chętnych na obejrzenie jej meczu jest więcej niż miejsc dostępnych na stadionie.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Chojniczanka - Legia Warszawa!

JCZ

Chojniczanka - Legia LIVE! Święto futbolu w Chojnicach

Chojniczanka - Legia LIVE! Święto futbolu w Chojnicach ©Piotr Hukało

Mecz Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa ONLINE. Dzisiaj rozpocznie się rywalizacja o Puchar Polski na szczeblu centralnym. Triumfator poprzedniej edycji zawita na Pomorze, gdzie będzie musiał stoczyć bój z mocnym pierwszoligowcem. Relacja LIVE od godziny 17:30 w GOL24.

Puchar Polski. Mecz Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa ONLINE

Organizatorzy i tak zrobili już sporo, żeby zadowolić jak najwięcej. Na potrzeby tego widowiska została wypożyczona konstrukcja do tymczasowej trybuny na 1000 siedzisk. Dzięki temu frekwencja wyniesie około 4 tys.

Czy Legia ma się czego bać? Chojniczanka od paru sezonów występuje w 1 lidze, a w tym poważnie myśli o awansie. Skład i ławkę tworzą właściwie zawodnicy z przeszłością ekstraklasową; na bramce jest Radosław Janukiewicz, w obronie Deleu czy Hubert Wołąkiewicz, w pomocy Paweł Zawistowski, na skrzydle Piotr Grzelczak, w ataku Tomasz Mikołajczak. Słowem, nie jest do drużyna do bicia.

Liga Mistrzów wraca do domu. Nowe studio Polsatu robi wrażenie >>>

Wtorkowe zawody poprowadzi sędzia Wojciech Myć z Lublina. Początek o godzinie 17:30.

Puchar Polski: Chojniczanka czy Legia - kto awansuje do kolejnej rundy?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Legia - Chojniczanka 4:1 (Puchar Polski, 18.11.2015)
Chojniczanka - Legia 1:2 (Puchar Polski, 28.10.2015)

Mecz Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny w IPLA TV. Komentuje duet Bożydar Iwanow – Maciej Bartoszek. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:30.