Mecz Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie...

0

Miedź Legnica

3

• Koniec meczu! Miedź Legnica gromi Chojniczankę Chojnice 3:0!

• Ależ interwencja Łukasza Załuski! Doświadczony golkiper sytuacyjnie odbija mocny strzał Obrocnika!

• Ależ było blisko! Strzał Sylwestrzaka głową został wybity z samej linii bramkowej!

• No i mamy także ostatnią roszadę w ekipie Dominika Nowaka. Henrik Ojamma zostaje zmieniony przez Grzegorza Bartczaka.

• Hubert Antkowiak melduje się w miejsce Patryka Makucha.

• Tomasz Mikołajczak otrzymał świetne podanie, ale kompletnie zepsuł dogodną okazję, źle składając się do strzału.

• Zmiana także w drużynie gości. Marquitos schodzi, a na murawie melduje się Maciej Śliwa.

• Wojciech Trochim zmienia Janusza Surdykowskiego.

• Kamil Sylwestrzak otrzymał świetne podanie, ale jego strzał szybuje nad bramką.

• Michał Obrocnik ogląda żółtą kartkę.

• Piłka zagrana z rzutu rożnego spadła pod nogi zawodnika Miedzi, który podwyższa prowadzenie spadkowicza Ekstraklasy.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kolejny gol dla gości! Roko Mislov!

• Świetna interwencja Załuski, który obija strzał Wachowiaka!

• Krystian Wachowiak powstrzymany w ostatnim momencie. Mogło być groźnie.

• Tomasz Mikołajczak ukarany żółtą kartką.

• Spalony po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Gospodarze tracą szansę na gola.

• Mateusz Kuzimski nie wyszedł na drugą połowę. Zmienił go Tomasz Mikołajczak.

• Wracamy do Chojnic! Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy. Miedź Legnica jest w tym meczu dużo konkretniejsza i pewnie prowadzi w Chojnicach 2:0.

• 3 minuty dłużej potrwa pierwsza połowa tego meczu.

• Surdykowski otrzymał świetne podanie, po którym źle złożył się do strzału i nie trafił w bramkę! To powinien być gol!

• Potężne uderzenie Danielewicza i piłka przelatuje tuż obok bramki!

• Hubert Wołąkiewicz opuszcza boisko, a zmienia go Oskar Paprzyczki. Czy to kwestia urazu, czy może typowa "wędka"? Tego nie wiemy.

• Dobra interwencja Michalskiego, który przerywa kontratak rywala.

• Michal Obrocnik posyła piłkę bardzo wysoko ponad bramką.

• Roko Milsov ukarany żółtą kartką.

• Gospodarze mocno protestowali. Domagali się odgwizdania rzutu karnego, ale sędzia nakazuje grać dalej.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bardzo pewnie wykorzystana 11! Henrik Ojamaa strzelcem gola!

• Za faul ukarany został Hubert Wołąkiewicz.

• Rzut karny dla Miedzi! Sfaulowany został Danielewicz!

• Jan Mudra w ostatniej chwili uprzedza Patryka Makucha, jednocześnie zażegnując niebezpieczeństwo.

• Marquitos mocno uderzył z dystansu, ale Radosław Janukiewicz zdołał obronić ten strzał.

• Michal Obrocnik próbował oddać strzał, ale zamiast tego przypadkowo kopnął rywala.

• Radosław Janukiewicz znakomicie paruje strzał Makucha! Było bardzo blisko drugiego gola dla Miedzi!

• Aghwan Papikjan ładnie znalazł miejsce na strzał, ale piłka szybuje poza bramkę.

• Zawodnik Miedzi dopadł do futbolówki zagranej z rzutu rożnego i pewnie pokonał bramkarza gospodarzy! Szybkie otwarcie tego meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Krzysztof Danielewicz bardzo szybko otwiera wynik meczu!

• Niezłe dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, tylko że Makuch minął się z zagraną futbolówką.

• Zawodnicy usłyszeli pierwszy gwizdek!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Oba zespoły posiadają zawodników z dużym doświadczeniem na poziomie Ekstraklasy. Takie nazwiska jak Hubert Wołąkiewicz i Kamil Sylwestrzak w ekipie gospodarzy czy Łukasz Załuska i Henrik Ojamaa po stronie gości mogą robić wrażenie. Kto dzisiaj pokaże się z lepszej strony?

• Dobry wieczór Państwu! Zapraszamy serdecznie na relację LIVE z meczu Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica!

psz

Mecz Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica ONLINE. W środowym meczu 5. kolejki Fortuna 1 Ligi Chojniczanka Chojnice zmierzy się przed własną publicznością z Miedzią Legnica. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica ONLINE

W ostatniej kolejce Chojniczanka, również u siebie, pokonała liderującą Bruk-Bet Termalikę Nieciecza (1:0). Zwycięskiego gola strzelił na początku spotkania Michal Obrocnik, który... opuścił boisko w 61. minucie z powodu drugiej żółtej kartki. Piłkarze trenera Josefa Petrik utrzymali jednak korzystny wynik do końcowego gwizdka. Obecnie są na 7. miejscu w tabeli.

Natomiast Miedź w weekend mierzyła się w Sosnowcu z Zagłębiem, w starciu spadkowiczów Ekstraklasy. Gospodarze wygrali 1:0 głównie dzięki znakomitej postawie bramkarza. Legniczanie celują w awans i nie mogą pozwolić sobie drugą porażkę z rzędu.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica TRANSMISJA TV

Spotkanie Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.

źródło: własne/Miedź Legnica