Chojniczanka Chojnice

1

Olimpia Grudziądz

3

• Koniec! Olimpia pokonała na wyjeździe Chojniczankę (3:1), która spędzi zimę na ostatnim miejscu w tabeli. Dziękujemy za uwagę.

• 3 minuty doliczone.

• Żółta kartka dla Bartosza Wolskiego.

• Mohamed Medfai na ostatnie minuty za Handzlika.

• Toni Conejo za Michala Obrocnika.

• GOOOOOOL!!! JOAO AUGUSTO PO RAZ DRUGI!!

• Reprezentant Afganistanu powstrzymany przez obrońcę w pierwszej groźnej akcji.

• Na tę zmianę czekali kibice. Omran Haydary zastępuje Monterde.

• Omar Monterde ukarany kartką.

• Mateusz Żukowski za Aghwana Papikjana w zespole Chojniczanki.

• Elvir Maloku zastępuje na placu gry Kamińskiego.

• Żółtą kartką ukarany Robert Ziętarski.

• Bardzo niecelne uderzenie Sacharuka.

• GOOOOOOL!!! JOAO AUGUSTO DOPIĄŁ SWEGO!! 2:1 DLA OLIMPII!!!

• Minimalnie pomylił się Joao Augusto!

• Duże szczęście Remigiusza Szywacza, który o mały włos nie zaskoczył własnego bramkarza. Wynik bez zmian.

• Ależ groźnie goście! Sebastian Kamiński wrzucił na głowę Konrada Handzlika i z ogromnym trudem broni bramkarz Chojniczanki!

• Celnie uderzał Bartosz Wolski, ale na posterunku bramkarz Olimpii.

• Michał Sacharuk zastąpił Mateusza Bartosiaka.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Jeszcze żółta kartka dla Sebastiana Kamińskiego.

• Koniec pierwszej połowy.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego na bliższy słupek i ustawiony tyłem do bramki Kuzimski umieszcza piłkę w siatce! Mamy remis tuż przed przerwą!

• GOOOOOOL! MATEUSZ KUZIMSKI!

• Mogła być świetna akcja na 2:0, ale akcję Kamińskiego z Ziętarskim zakończył inny zawodnik Olimpii - Monterde.

• Mudra dośrodkował z lewej strony, ale zablokowany przez obrońców był Surdykowski i nie doszedł nawet do strzału.

• Wolski mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale żaden z zawodników nie zdołał przeciąć tego zagrania.

• Mocne uderzenie z dystansu i broni Janukiewicz.

• Dośrodkowanie z lewej strony boiska. Piłkę na rzut rożny chciał wybić Jacek Podgórski, zrobił to jednak na szerokości bramki, ale zbyt nisko i w efekcie futbolówka wpadła do siatki.

• GOOOL! JACEK PODGÓRSKI autorem samobója!

• Mocne dośrodkowanie w pole karne Chojniczanki i w porę interweniował Podgórski.

• Podgórski wszedł w dwójkową akcję z Papikjanem, ale nie potrafili utrzymać piłki na małej przestrzeni.

• Olimpia oddaje pierwszy strzał w tym meczu. Monterde zdecydował się na uderzenie, ale daleko od bramki Janukiewicza.

• Chojniczanka gra wysokim pressingiem - gospodarze chcą szybko wyjść na prowadzenie.

• Mocny początek gospodarzy. Surdykowski zagrał do Kuzimskiego, a ten wolejem uderzył prosto w Sapelę.

• Zaczynamy spotkanie!

• O meczu Chojniczanki z Olimpią było głośno w całej Polsce głównie ze względu na kibiców z Chojnic. "Jak z Olimpią nie wygracie, to po meczu wp… macie" – baner o takiej treści sympatycy Chojniczanki zawiesili na jednej z bram prowadzącej na stadion przy ulicy Mickiewicza. To efekt porażki w Bielsku-Białej i spadku Chojniczanki na ostatnie miejsce w tabeli 1 ligi.

• Beniaminek Fortuna 1 Ligi ma za sobą bardzo udaną rundę jesienną. Sobotni goście, mimo zmiany trenera, konsekwentnie utrzymują sięw górnej połowie tabeli i mają szansę nawet załapać się do gry o awans do PKO Ekstraklasy.

• Chojniczanka zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, natomiast goście z Grudziądza są blisko strefy gwarantującej udział w play-offach.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Chojniczanka - Olimpia Grudziądz!

DW

Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©brak

Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz ONLINE. W ostatnim meczu 2019 roku w Chojnicach miejscowy zespoł podejmie Olimpię Grudziądz, która ma w swoich szeregach niesamowitego Omrana Haydary'ego. Chojniczanka zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, natomiast goście z Grudziądza są blisko strefy gwarantującej udział w play-offach.

Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz ONLINE

Drużyna z Grudziądza ma na koncie 28 punktów i zajmuje 7. pozycję, tracąc tylko oczko do strefy barażowej. Chojniczanka jest w znacznie gorszej sytuacji. W ciągu zaledwie pół roku drużyna aspirująca do awansu stała się przeciętniakiem, który teraz musi drżeć o utrzymanie.

Za drużyną z Chojnic przemawia kilka argumentów. Olimpia znacznie lepiej radzi sobie jednak u siebie, niż na wyjeździe. Przed własną publicznością podopieczni trenera Jacka Trzeciaka zgromadzili 20 punktów na 28 wszystkich, które mają do tej pory. W dodatku, ekipa z Grudziądza była zmuszona nadrabiać ligowe zaległości w środku tygodnia, więc w sobotnim meczu może być delikatnie osłabiona.

Spotkanie Chojniczanka - Olimpia Grudziądz rozpocznie się w sobotę, 30 listopada o godz. 16:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.