Mecz Chojniczanka Chojnice - Radomiak Radom ONLINE. Uwaga na...

Mecz Chojniczanka Chojnice - Radomiak Radom ONLINE. Uwaga na tego beniaminka

1

Radomiak Radom

3

3 1 połowa

• Radomiak Radom wygrywa czwarty mecz z rzędu i na ten moment beniaminek jest liderem Fortuna 1 Ligi! Losy spotkania w Chojnicach rozstrzygnęły się jeszcze w pierwszej połowie. W drugiej części gry gorąco było w końcówce - gospodarze nie wykorzystali dobrej okazji na gola kontaktowego, ale i tak mogą się cieszyć, że nie przegrali jeszcze wyżej, bo Radomiak miał trzy szanse na podwyższenie rezultatu. Dla gości najważniejsze jest jednak zwycięstwo. To już wszystko, jeśli chodzi o ten mecz, zapraszamy na kolejne relacje z Fortuna 1 Ligi na łamach GOL24.pl!

• Koniec spotkania, Radomiak wygrywa w Chonicach z Chojniczanką 3:1!

• Cztery minuty doliczył do tego spotkania arbiter.

• Jeszcze jedna udana interwencja Janukiewicza, tym razem szczęścia próbował Makowski.

• Adam Banasiak mocno uderzył z rzutu wolnego. Z najwyższym trudem broni Radosław Janukiewicz!

• Błyskawicznie odpowiada Chojniczanka! Po dośrodkowaniu Emila Drozdowicza minimalnie pomylił się Mateusz Żukowski!

• Świetna okazja dla Radomiaka! Kontrę gości powinien wykończyć Makowski, lecz posłał piłkę minimalnie zbyt wysoko!

• Trzecią zmianę mamy także w Radomiaku. W miejsce Leandro wchodzi Patryk Mikita.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Krystian Wachowiak, pojawia się Mateusz Żukowski.

• Groźna kontra Radomiaka, mogło być 4:1 dla gości, ale świetnie w obronie zachował się Matić Żitko.

• Wojciech Trochim miał dobrą okazję na gola z rzutu wolnego, lecz posłał piłkę nad poprzeczką.

• Druga zmiana w zespole Chojniczanki. Za Mateusza Kuzimskego wchodzi Wojciech Trochim.

• Mateusz Lewandowski faulował Krystiana Wachowiaka. Żółta kartka dla piłkarza Radomiaka.

• Leandro po raz kolejny próbował uderzenia z dystansu. Tym razem piłka przeszła obok słupka.

• Druga zmiana w zespole Radomiaka. Schodzi Dawid Abramowicz, na murawie melduje się Meik Karwot.

• Teraz Jan Mudra faulował Leandro. Gracz Chojniczanki z żółtą kartką.

• Strzelał na bramkę Radomiaka Oskar Paprzycki, lecz znajdował się na spalonym.

• Znalazł się w polu karnym Chojniczanki Leandro, lecz czystym wślizgiem w szesnastce popisał się Jan Mudra.

• Na boisku nie ma już także Michała Kaputa. Za niego Adam Banasiak.

• Na drugą połowę nie wyszedł już Kamil Sylwestrzak. W jego miejsce Tomasz Mikołajczak.

• Czas na drugą połowę!

• Wszystko wskazuje na to, że Radomiak po raz czwarty z rzędu zgarnie komplet punktów i może być dzięki temu liderem Fortuna 1. Ligi! Beniaminek bardzo szybko wyszedł na prowadzenie po debiutanckim trafieniu Macieja Górskiego. Chojniczanka wyrównała jeszcze w pierwszym kwadransie za sprawą Emila Drozdowicza, lecz gospodarze do przerwy przegrywają 1:3. Najpierw pięknym uderzeniem z dystansu popisał się Leandro, później z bliska trafił Dawid Abramowicz. Czy piłkarze z Chojnic zdołają odpowiedzieć? Wracamy za około 10 minut!

• Koniec pierwszej połowy!

• Minutę doliczył do pierwszej połowy arbiter.

• Faulował rywala Bartosz Wolski, a sędzia ukarał go żółtą kartką.

• Jeszcze jedno trafienie Radomiaka, tym razem nieuznane! Mateusz Michalski przelobował Janukiewicza, lecz znajdował się na spalonym!

• Kolejne trafienie Radomiaka! Świetnie z dystansu uderzył Michał Kaput, któremu do szczęścia brało bardzo niewiele - piłka odbiła się od dwóch słupków, lecz strzał kolegi dobił Dawid Abramowicz, podwyższając wynik!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA! DAWID ABRAMOWICZ!

• Żółta kartka dla Damiana Jakubika. Kolejny z graczy Radomiaka zarobił żółtą kartkę za kwestionowanie decyzji arbitra.

• W ostatnich minutach piłkarze obu drużyn grają dość niedokładnie. Zbyt mocno dośrodkowywał Mateusz Kuzimski.

• Makowski uderzał z rzutu wolnego, ale Janukiewicz spokojnie złapał piłkę.

• Radomiak znów wychodzi na prowadzenie! Najpierw uderzał Rafał Makowski, jego strzał został jeszcze zablokowany, ale potem piłka trafiła do Leandro, który nie dał szans Radosławowi Janukiewiczowi. Beniaminek chce dziś zgarnąć pełną pulę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA! LEANDRO!

• Michal Obrocnik uderzał z szesnastego metra, lecz czujny w bramce był Mateusz Kochalski.

• Bardzo szybko wyrównuje stan meczu Chojniczanka! W polu karnym Radomiaka zapanowało spore zamieszanie, które wykorzystał Emil Drozdowicz, z bliska pakując piłkę do siatki!

• Żółtą kartką za protesty ukarany jeszcze Mateusz Kochalski.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA CHOJNICZANKI! EMIL DROZDOWICZ!

• Chojniczanka starała się szybko odpowiedzieć, ale dośrodkowanie Bartosza Wolskiego było niecelne.

• Radomiak bardzo szybko wychodzi na prowadzenie! Z lewej strony w pole karne dośrodkował Dawid Abramowicz, a Maciej Górski strzałem głową umieścił piłkę w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA! MACIEJ GÓRSKI!

• Od początku spotkania inicjatywę ma Radomiak, gościom brakuje jednak celności. Mateusz Michalski strzelał obok słupka.

• Tym razem uderzał Rafał Makowski - także zbyt wysoko, aby zagrozić bramce gospodarzy.

• Pierwszy strzał w tym meczu - szczęścia z dystansu próbował Leandro, ale posłał piłkę nad poprzeczką.

• Zaczynamy!

• Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Tomasz Marciniak. Oba zespoły wychodzą już na boisko.

• Obie drużyny jeszcze nigdy ze sobą nie grały. Mecz w Chojnicach będzie pierwszym w historii między Chojniczanką i Radomiakiem.

• Radomiak Radom to jedno z największych zaskoczeń tego sezonu w Fortuna 1 Lidze. Beniaminek przez pewien czas był nawet liderem i jeśli dziś wygra, wróci na szczyt ligowej tabeli. W ostatnich pięciu meczach radomianie nie przegrali ani razu, a w ostatnich trzech zdobywali komplet punktów. Sposobu na Radomianka nie znalazły Sandecja Nowy Sącz, Chrobry Głogów i Zagłębie Sosnowiec.

• Chojniczanka w tym sezonie spisuje się na razie w kratkę - w dziewięciu meczach zdobyła jedenaście punktów. Jeszcze niedawno drużyna z Chojnic miała serię czterech meczów bez zwycięstwa, lecz w miniony weekend pokonała 3:0 GKS Bełchatów.

• Tak prezentuje się skład i ławka rezerwowych Radomiaka Radom:

• Oto wyjściowa jedenastka oraz rezerwowi Chojniczanki Chojnice:

• Pora na trzecie spotkanie 10. kolejki Fortuna 1 Ligi. Będąca w środku tabeli Chojniczanka Chojnice podejmie w nim beniaminka, znakomicie spisującego się od początku sezonu Radomiaka Radom. Początek tego spotkania o godzinie 18:00 - zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl!

Chojniczanka - Radomiak LIVE! Oni też chcą zapunktowac

Chojniczanka - Radomiak LIVE! Oni też chcą zapunktowac ©Joanna Gołąbek

Mecz Chojniczanka Chojnice - Radomiak Radom ONLINE. Beniaminek nikogo się nie boi. Przy Mickiewicza zawalczy o przedłużenie swojej dobrej serii. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Radomiak Radom ONLINE

Ze wszystkich beniaminków to właśnie Radomiak radzi sobie najlepiej. Po dziewięciu kolejkach, a więc dystansie wiarygodnym do sprawdzenia potencjału, zespół z Radomia zajmuje w tabeli pozycję... wicelidera. Zgromadził siedemnaście punktów - tyle samo co liderująca Warta Poznań.

We wrześniu ani pod koniec sierpnia nikt nie znalazł sposobu na Radomiaka. Trudne przeprawy miała z nim m.in. Sandecja Nowy Sącz (1:0) czy ostatnio spadkowicz z ekstraklasy, Zagłębie Sosnowiec (1:2). Manto dostał również Chrobry Głogów (2:0), a remisami zakończyły się mecze z niewygodnym GKS-em Jastrzębie (2:2) i Odrą Opole (0:0), która wówczas zwalniała trenera Mariusza Rumaka.

Radomiak jest pełen nadziei przed Chojniczanką. Rywal jednak przebudził się. W zeszłej kolejce w dobrym stylu ograł GKS Bełchatów (3:0). Było to pierwsze zwycięstwo od połowy sierpnia. - Mam nadzieję, że zaczniemy seryjnie punktować - mówi bramkarz Radosław Janukiewicz. - Jesteśmy pozytywnie nastawieni do meczu z Radomiakiem. Nie wiem, czemu nasza forma była tak niestabilna. Ciężko pracowaliśmy, by wrócić na właściwe tory. Przełamanie z Bełchatowem doda nam pewności siebie.

Chojniczanka nigdy dotąd nie mierzyła się z Radomiakiem w lidze. Tak mówi o niej trener Dariusz Banasik: - Rywal to doświadczony zespół, mający w swoich szeregach kilku bardzo wartościowych zawodników. Są bardzo groźni przy stałych fragmentach gry. Dwie bramki po takich zagraniach zdobyli w ostatnim meczu z GKS Bełchatów. Jedziemy do Chojnic rozegrać dobry mecz i wrócić z punktami - zaznaczył.

Zawody poprowadzi sędzia Tomasz Marciniak z Płocka. Jego asystentami będą Krzysztof Nejman i Bartosz Heinig. Do roli sędziego technicznego wyznaczono Mariusza Korpalskiego.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

- - - - -

Mecz Chojniczanka Chojnice - Radomiak Radom TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00. Zapraszamy!