Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie...

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Gospodarze celują w pierwsze zwycięstwo

Fortuna 1 Liga, 3. kolejka
2018-08-03 20:00

Chojniczanka Chojnice

2

Raków Częstochowa

1

• Koniec! Chojniczanka wygrywa 2:1 z Rakowem po bramkach Trochima i Wołąkiewicza! Trzy punkty zostały w Chojnicach. Honorowe trafienie dla Rakowa zanotował Malinowski. Dziękujemy za uwagę.

• Stały fragment gry dla Rakowa, a w pole karne pobiegł nawet Gliwa!

• Deleu wybił dośrodkowanie Malinowskiego.

• Arbiter doliczył 4 minuty.

• Ostatnia zmiana w Chojniczance. Zszedł Surdykowski, wszedł Mikołajczak.

• Zmiana w Chojniczance. Schodzi Trochim, wchodzi Danielewicz.

• Raków bliski wyrównania po niefortunnym zagraniu Pietruszki, który wpakowałby piłkę do własnej bramki. W ostatniej chwili sytuację uratował Janukiewicz.

• Faul Trochima na Malinowskim w środku pola. Rzut wolny dla Rakowa.

• Zmiana w Rakowie: zszedł Mondek, wszedł Bartl.

• GOL! Wołąkiewicz się nie myli! Chojniczanka prowadzi 2:1!

• Rzut karny dla Chojniczanki! Do piłki podszedł Wołąkiewicz.

• Żółta kartka dla Kasperkiewicza!

• Surdykowski padł na murawę, lecz według arbitra nie ma mowy o faulu i gramy dalej! Ta decyzja nie spodobała się kibicom Chojniczanki.

• Zmiana w Chojniczance. Schodzi Foszmańczyk, a w jego miejsce melduje się Pyłypczuk.

• Piłka w siatce po strzale Lewickiego, ale arbiter odgwizdał spalonego. Nie ma gola!

• Zmiana w zespole Rakowa: schodzi Musiolik, wchodzi Lewicki.

• Papszun miał nosa, wpuszczając Malinowskiego w 60. minucie, a ten odwdzięczył się golem. Mondek urwał się prawą stroną boiska i zagrał w pole karne, a tam świetnie odnalazł się wspomniany Malinowski.

• GOL! Raków wyrównuje! Bramkę zdobywa Malinowski!

• Michalski uratował sytuację i zgarnął piłkę Musiolikowi, gdy ten wychodził sam na sam z Janukiewiczem.

• Krótka przerwa w grze. Na murawie leży Wołąkiewicz.

• Pierwsza zmiana w Rakowie. Schodzi Figiel, a w jego miejsce wchodzi Malinowski.

• Mondek uderza z ostrego kąta, a piłka poszybowała minimalnie obok bramki Janukiewicza!

• Tym razem Janukiewicz uprzedził Musiolika, wyszedł z bramki i zgarnął piłkę.

• Domański dośrodkował w pole karne, ale Formellę w ostatniej chwili ubiegł Janukiewicz i złapał piłkę.

• Strzał Michalskiego w kierunku okienka bramki, ale świetnie interweniuje Gliwa!

• Strzela Domański. Piłka przeleciała obok słupka.

• Chojniczanka straciła piłkę, gdy Trochim zdecydował się przerzucić piłkę do Foszmańczyka.

• Wracamy do Chojnic na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Chojniczanka prowadzi 1:0 po golu Trochima z 11. minuty. Do Chojnic zapraszamy za kwadrans.

• Surdykowski na spalonym.

• Domański zdecydował się na strzał, ale trafił w Wołąkiewicza.

• Wołąkiewicz przeciął podanie w kierunku jednego z zawodników Rakowa. Mamy rzut rożny dla gości.

• Gliwa odbił piłkę na rzut rożny.

• Na strzał zdecydował się Góra. Piłka poszybowała nad bramką Janukiewicza.

• Tym razem Figiel zdecydował się na wrzutkę w pole karne. Nie był to najlepszy pomysł. Grę wznowi za chwilę golkiper Chojniczanki.

• Żółta kartka dla Foszmańczyka.

• Na strzały w kierunku bramki Janukiewicza zdecydowali się Domański i Kasperkiewicz, lecz obie próby zostały zablokowane przez obrońców Chojniczanki.

• Zawodnicy Rakowa utrzymują się od kilku minut przy piłce, jednak nie potrafią przedrzeć się w pole karne Janukiewicza.

• Raków atakuje prawą stroną, centra w kierunku Musiolika, lecz piłkarza gości uprzedził Janukiewicz i pewnie chwycił piłkę.

• Figiel zdecydował się na strzał z dystansu, broni Janukiewicz.

• Żółta kartka dla Zawistowskiego.

• Mieliśmy rzut rożny dla Chojniczanki, które świetnie wykorzystał Trochim, strzałem głową pokonując golkipera Rakowa.

• GOL! Chojniczanka obejmuje prowadzenie! Strzelcem gola Trochim!

• Świetna interwencja Gliwy, który ratuje swój zespół, broniąc strzał Surdykowskiego!

• Mieliśmy pierwszą szansę dla Rakowa. Piłkę do bramki mógł wpakować Radwański, ale nie zdołał zamknąć dośrodkowania z prawej strony.

• Chojniczanka w ataku, lecz akcję gospodarzy przerwał arbiter, który dopatrzył się spalonego.

• Wołąkiewicz oddalił zagrożenie spod własnej bramki po wrzutce Rakowa z rzutu rożnego.

• Formella wrzucał piłkę w pole karne. Zagrożenie oddalili gospodarze, jednak piłka dla Rakowa. Mamy rzut rożny.

• Raków w pierwszych minutach wywalczył trzy rzuty wolne, lecz częstochowianie nie wykorzystali tego i nawet nie zbliżyli się z piłką do pola karnego Janukiewicza.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Mecz poprowadzi Wojciech Krztoń z Olsztyna.

• Zawodnicy obu drużyn zameldowali się na murawie.

• Garść statystyk przed dzisiejszym meczem.

• Dzisiejszy gospodarz zajmuje 11. lokatę, a na swoim koncie ma 2 punkty za 2 remisy, kolejno z Sandecją Nowy Sącz (3:3) i Wigrami Suwałki (1:1).

• Raków to wicelider, który zgromadził 4 punkty po pokonaniu Puszczy Niepołomice 3:0 i remisie z GKS-em 1962 Jastrzębie 2:2.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 3. kolejki Fortuna 1 Ligi: Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa.

Dariusz Knopik, red

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Monika Smól

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa ONLINE. O godzinie 20 w Chojnicach miejscowa Chojniczanka podejmie Raków w meczu 3. kolejki 1. ligi. Goście po dwóch seriach spotkań mają cztery oczka, natomiast gospodarze jeszcze nie zwyciężyli. Czy uda im się w końcu sięgnąć po komplet punktów? Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa ONLINE

Chojniczanka nowego sezonu nie zaczęła od mocnego uderzenia. Z Sandecją co prawda szybko prowadziła 2:0, ale ostatecznie zaledwie zremisowała 3:3. W drugiej kolejce także podzieliła się punktami. Tym razem z Wigrami (1:1), a zwycięstwo straciła tuż przed końcowym gwizdkiem.

Ekipa z Chojnic a pewno musi się poprawić koncentracja w ostatnich minutach. Tak doświadczonej ekipie jak żółto-biało-czerwoni nie powinny przytrafiać się takie sytuacje w końcówkach, po których tracą bramki.

- Mamy swój sposób grania i wiemy co chcemy robić na boisku - mówi trener Przemysław Cecherz. - Gdzie chcemy odbierać piłkę, jak kontrować, jak organizować atak pozycyjny, jak wracać do obrony. Wiemy jakie są silne i słabe strony rywala. Postaramy się wykorzystać mankamenty w ich ustawieniu. Niezwykle ważne będą stałe fragmenty gry, bo to jest silna strona obu drużyn - podkreśla szkoleniowiec „Chojny”, który ma komfort wyboru, bo wszyscy piłkarze są do dyspozycji.

Warto przypomnieć, że trener Cecherz prowadził Raków w 2015 roku. - Od tego momentu ten zespół mocno się zmienił - podkreśla szkoleniowiec. - Zostali Łukasz Góra, Rafał Figiel i Piotr Malinowski. Wszyscy inni są nowi - dodaje.

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa: kto wygra mecz 1 ligi?

Raków to wicelider, który zgromadził 4 punkty po pokonaniu Puszczy Niepołomice 3:0 i remisie z GKS Jastrzębie 2:2. Te dwa mecze częstochowianie rozgrywali na własnym stadionie. Teraz czeka ich wyjazd. Przypomnijmy, że chojniczanie zajmują 11. lokatę.

W zespole Marka Papszuna, w porównaniu do poprzedniego sezonu, nie zaszły większe zmiany. Czołowi zawodnicy pozostali. Po stronie strat można zapisać tylko odejście do Śląska Wrocław młodego 20-letniego Jakuba Łobojko. Udało się pozyskać kilku niezłych jak warunki pierwszoligowe piłkarzy, takich jak: doświadczeni bramkarz Michał Gliwa z Sandecji Nowy Sącz i stoper Arkadiusz Kasperkiewicz z Górnika Łęczna, a także młody pomocnik Patryk Kun z Arki Gdynia czy nieco starszy Maciej Domański z Puszczy Niepołomice.

Najbardziej wartościowym wzmocnieniem wydaje się być pozyskanie Czecha Daniela Bartla, który przed dwoma sezonami ze Slovanem Liberec grał w fazie grupowej Ligi Europy. Hitem ostatnich dni jest transfer Szymona Lewickiego, wicekróla strzelców poprzedniego sezonu, który odszedł z Zagłębia Sosnowiec.

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa TRANSMISJA

Mecz nie będzie transmitowany w telewizji. Polsat Sport pokaże na żywo inny piatkowy mecz 1. ligi, w którym GKS Katowice podejmie GKS Tychy. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!

Sprawdź zmiany w LM i LE w nowym sezonie!