Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Stal Mielec

2

• Koniec meczu. Chojniczanka remisuje ze Stalą 2:2!

• Chojniczanka nie rezygnuje z kompletu punktów. Paweł Zawistowski uderzał po ziemi, ale tuż obok słupka!

• Silnie strzelał Wojciech Trochim. Futbolówka nieznacznie minęła poprzeczkę bramki Seweryna Kiełpina!

• Arbiter przedłużył drugą połowę spotkania o sześć minut.

• Z rzutu wolnego strzelał Bartosz Nowak. Świetnie w bramce spisał się Radosław Janukiewicz.

• Druga żółta kartka dla Huberta Wołąkiewicza! Za faul tuż przed polem karnym.

• Z rzutu rożnego dośrodkował Paweł Zawistowski. Uderzał Emil Drozdowicz, ale piłkę ostatecznie do swojej bramki wbił Josip Soljić! 2:2!

• GOOOOOOOOOOOOL! SAMOBÓJ JOSIP SOLJIĆ! 2:2!

• Ostatnia roszada w Stali. Łukasz Wroński zmienił Grzegorza Tomasiewicza.

• Seweryn Kiełpin długo pracował na żółtą kartkę. Obejrzał ją grę na czas.

• Piłka w siatce Stali po uderzeniu Kamila Sylwestrzaka! Arbiter odgwizdał pozycję spalona.

• Leandro ukarany żółtą kartką.

• Z powietrza uderzał na bramkę Stali. Tomasz Foszmańczyk. Seweryn Kiełpin spisał się bez zarzutów.

• Ofensywna zmiana w Chojniczance. Emil Drozdowicz zastąpił Jacka Podgórskiego.

• Niesamowite! Z rzutu wolnego mocno uderzył Bartosz Nowak. Piłka odbiła się od jednego z zawodników stojącego w murze, przez co zmyliła Radosława Janukiewicza i wpadła do siatki. Grająca w dziewiątkę Stal prowadzi 2:1!

• GOOOOOOOOOL! BARTOSZ NOWAK! 2:1 DLA STALI!

• Kolejny żółty kartonik w dzisiejszym meczu. Tym razem obejrzał go Hubert Wołąkiewicz.

• Mimo liczebnej przewagi nie mogą sforsować defensywy Stali gracze z Chojnic. Paweł Zawistowski uderzał z dystansu, ale jego próba została zablokowana.

• Druga roszadach w drużynie Chojniczanki. Paweł Zawistowski zastąpił na murawie Oskara Paprzyckiego.

• Sylwester Rasmus ukarał Krystiana Getingera żółtym kartonikiem.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Karol Gardzielewicz zastąpił Miłosza Przybeckiego.

• Po rzucie rożnym futbolówkę uderzał Tomasz Boczek. Piłkę na linii bramkowej zatrzymał Seweryn Kiełpin.

• Wojciech Trochim dogrywał futbolówkę w kierunku Jacka Podgórskiego. Skutecznie akcję gospodarzy przerwał Krystian Getinger.

• Zawodnicy Chojniczanki w ataku pozycyjnym. Nic dziwnego, w końcu grają z przewagą dwóch graczy. Na bramkę Kiełpina uderzał Oskar Paprzycki. Jego strzał został zablokowany.

• Arbiter Rasmus rozpoczął drugą część spotkania!

• Marcel Gąsior zmienił Martina Dobrotkę.

• Dwie zmiany w ekipie Stali. Leandro wszedł w miejsce Grzegorza Kuświka.

• Koniec pierwszej połowy! W Chojnicach 1:1! Stal gra w dziewiątkę!

• GOOOOOOOOL! HUBERT WOŁĄKIEWICZ PEWNIE Z RZUTU KARNEGO!

• Decyzja arbitra spowodowała spore zamieszanie! Za faul bez piłki czerwoną kartką ukarany został Rafał Grodzicki!

• Tomasz Mikołajczak zobaczył żółtą kartkę za dyskusję z arbitrem.

• Rzut karny dla Chojniczanki!

• Martin Dobrotka obejrzał żółty kartonik.

• Sędzia doliczył trzy minuty do pierwszej części spotkania.

• Wojciech Trochim świetnie wrzucił piłkę do Tomasza Boczka. Piłka nieznacznie minęła słupek bramki Stali.

• Mateusz Spychała nieprzepisowo zatrzymał Tomasza Foszmańczyka. Arbiter nie miał wątpliwości - druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka.

• Grzegorz Kuświk faulował Tomasza Boczka i obejrzał żółtą kartkę.

• Uderzał na bramkę Stali Piotr Grzelczak. Seweryn Kiełpin z dużymi problemami odbił piłkę na rzut rożny!

• Z dobrej strony pokazał się Tomasz Foszmańczyk, ale błąd techniczny popełnił Tomasz Mikołajczak. Mało konkretna jest dzisiaj Chojniczanka.

• Andreja Prokić faulowany około 25. metrów od bramki Chojniczanki. Z rzutu wolnego uderzył Krystian Getinger, ale nie trafił w światło bramki.

• Silne uderzenie z dystansu Krystiana Getingera! Niewiele się pomylił pomocnik Stali.

• Wojciech Trochim wrzucił piłkę z rzutu rożnego. Ta przeleciała jednak wzdłuż pola bramkowego, nikt nie sięgnął futbolówki.

• Andreja Prokić zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka poleciała wyraźnie ponad bramką Radosława Janukiewicza.

• Grzegorz Tomasiewicz doznał urazu przy uderzeniu. Pomocnik Stali potrzebował pomocy sztabu medycznego.

• Grzegorz Tomasiewicz otrzymał piłkę tuż przed bramką Janukiewicza! Uderzył z woleja z dość ostrego kąta, ale przeniósł futbolówkę wyraźnie nad poprzeczką.

• Mateusz Spychała faulował Miłosza Przybeckiego i obejrzał żółtą kartkę.

• Bez większego zagrożenia pod bramką gospodarzy po rzucie rożnym dla Stali. Piłkę głową do Janukiewicza zgrywał Tomasz Boczek.

• Akcja Stali Mielec zakończona niecelnym strzałem Josip Soljicia z dystansu.

• Po dośrodkowaniu Miłosza Przybeckiego piłka trafiła do Tomasza Foszmańczyka. Zawodnik Chojniczanki z uderzył z woleja obok bramki.

• Miłosz Przybecki wyprzedził obrońcę Stali i oddał celny strzał z dystansu. Seweryn Kiełpin pewnie wyłapał piłkę.

• Grzegorz Tomasiewicz płasko dograł z prawej strony na bliższy słupek. Do piłki dopadł Grzegorz Kuświk i silnym uderzeniem nie dał szans Janukiewiczowi. 1:0 dla gości!

• GOOOOOOOOL! GRZEGORZ KUŚWIK! 1:0 DLA STALI!

• Po szybkiej kontrze Stali Radosław Janukiewicz musiał interweniować poza polem karnym. Bramkarzowi Chojniczanki udało się zażegnać niebezpieczeństwo.

• Gracze Chojniczanki nie stworzyli zagrożenia pod bramką Seweryna Kiełpina po dwóch rzutach rożnych.

• Piotr Grzelczak uderzał z woleja. Futbolówka odbiła się od obrońcy Stali i gospodarze będą wykonywali rzut rożny.

• Pierwszy gwizdek Sylwestra Rasmusa. Spotkanie w Chojnicach już się rozpoczęło!

• Rezerwowi Stal: Damian Primel, Marcel Gąsior, Leandro, Kacper Sadłocha, Maksymilian Banaszewski, Łukasz Wroński, Sebastian Bergier,

• Rezerwowi Chojniczanka: Grzegorz Wnuk, Rafał Kobryń, Paweł Zawistowski, Karol Gardzielewicz, Serhij Pilipczuk, Krzysztof Danielewicz, Emil Drozdowicz.

• W poprzednim sezonie w obu spotkaniach ligowych pomiędzy Chojniczanką i Stalą wygrywał zespół z Chojnic. Najpierw w październiku zeszłego roku w Mielcu pokonał Stal 2:1 po bramkach Andrzeja Rybskiego i Wojciecha Lisowskiego, a na początku maja w Chojnicach zwyciężył 1:0 ponownie po trafieniu Lisowskiego.

• W Chojnicach w meczu 12. kolejki 1 ligi Chojniczanka zmierzy się ze Stalą Mielec. Gospodarze u siebie jeszcze nie przegrali ligowego meczu, a fatalnie spisująca się ostatnio Stal wydaje się idealnym rywalem, by tę serię podtrzymać. A może przyjezdni z Mielca sprawią niespodziankę? Zapraszamy na relacja LIVE!

Bartosz Głąb

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec ONLINE. W ostatnim meczu 12. kolejki Fortuna 1. Ligi Chojniczanka Chojnice podejmie u siebie Stal Mielec. Gospodarze u siebie jeszcze nie przegrali ligowego meczu w tym sezonie, a Stal wydaje się idealnym rywalem, by tę serię podtrzymać. Mielczanie jednak mają dużo wyższe ambicje niż aktualne wyniki i w każdej chwili mogą zacząć mocno punktować.

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec ONLINE

Zarówno Chojniczanka jak i Stal mają ambicje, by walczyć o awans do LOTTO Ekstraklasy, jednak jak na razie dużo bliżej osiągnięcia tego celu jest zespół z Chojnic, który przed niedzielnymi meczami plasuje się na czwartym miejscu w ligowej tabeli ze stratą zaledwie jednego punktu do drugiej Bytovii Bytów.
Znacznie gorzej w tej kwestii idzie Stali, która rok temu była zamieszana w walkę o awans. Teraz jednak mielczanie zajmują dopiero trzynastą pozycję w tabeli Fortuna 1. Ligi i mają zaledwie trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. Przed sezonem wydawało się, że Stal zrobiła niezłe transfery, które pomogą jej w walce o najwyższe cele, na razie jednak zespół gra zdecydowanie poniżej oczekiwań.

W środku tygodnia oba zespoły rozgrywały swoje mecze w ramach 1/32 Pucharu Polski. Chojniczanka spodziewanie uległa u siebie Legii Warszawa 0:1 po bramce Michała Pazdana, ale w końcówce meczu to zespół z Chojnic miał wiele okazji do wyrównania, zabrakło jednak trochę dokładności. Jeśli chodzi o Stal to ta już niespodziewanie uległa drugoligowej Pogoni Siedlce 1:2 i pożegnała się z rozgrywkami już po pierwszym spotkaniu.

Wracając do Fortuna 1. ligi, warto odnotować fakt, że zespół z Mielca ostatni mecz wygrał ponad miesiąc temu, w drugiej połowie września w Łodzi z ŁKS-em. Od tego momentu Stal w sześciu meczach zanotowała dwie porażki i aż cztery remisy. Dzisiaj jednak taki remis dla Stali byłby satysfakcjonujący patrząc na klasę i aktualną formę Chojniczanki. Ta właśnie w Fortuna 1. Lidze jeszcze nie przegrała u siebie i tylko dwa razy zremisowała.

W zeszłym sezonie w obu spotkaniach ligowych pomiędzy Chojniczanką i Stalą górą byli ci pierwsi. Najpierw w październiku zeszłego roku w Mielcu wygrali 2:1 po bramkach Andrzeja Rybskiego i Wojciecha Lisowskiego, a na początku maja w Chojnicach 1:0 po trafieniu ponownie Wojciecha Lisowskiego.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec?

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:00. Nie zaplanowano telewizyjnej transmisji z tego meczu. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.