Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Ekipa z Chojnic dołączy do czołówki?

Chojniczanka Chojnice

2

Stomil Olsztyn

1

• Koniec! Chojniczanka wygrywa 2:1 po golach Boczka i Drozdowicza! Jedynego gola dla Stomilu strzelił Góral. Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę: gospodarze po bezpośredniej czerwonej kartce dla Zawistowskiego (15 min), a goście po drugiej żółtej dla Tanczyka (82 min). Dziękujemy za uwagę!

• Strzał z dystansu Stromeckiego, pewnie łapie Janukiewicz.

• Arbiter doliczył 3 minuty.

• Na strzał zdecydował się Drozdowicz. Broni Leszczyński.

• Zmiana w Chojniczance. Zszedł Trochim, wszedł Sylwestrzak.

• Arbiter pokazał żółty kartonik Góralowi za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Dał się teraz zapamiętać Gardzielewicz! Urwał się lewą stroną i sam postanowił wykończyć akcję! Huknął w światło bramki, ale bardzo dobrą interwencją popisał się Leszczyński!

• Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Tanczyka.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Stromecki. Piłka poszybowała nad bramką.

• Zapowiada się szalona końcówka w Chojnicach. Dodajmy jednak, że Stomil stracił oba gole, grając w przewadze.

• Błyskawiczna odpowiedź Chojniczanki! Gospodarze obejmują prowadzenie po golu Drozdowicza!

• GOL! Stomil odrabia straty! Do wyrównania doprowadził Góral!

• Rzut wolny dla Stomilu. Piłka przeleciała przez pole karne, dopadł do niej Tanczyk, ale to zagranie kompletnie nie wyszło zawodnikowi gości. Ni to oddał strzał, ni to dośrodkował. Efekt taki, że od bramki rozpocznie Janukiewicz.

• W świetnej sytuacji teraz znalazł się Góral, oddał strzał, ale Janukiewicz w ostatnim momencie chwycił piłkę! Znów protestowali piłkarze Stomilu!

• Próbował Stomil, w szczególności Lech z Bucholcem, jednak obrońcy gospodarzy dobrze sobie poradzili i wybili piłkę.

• Zmiana w zespole Chojniczanki. Schodzi Grzelczak, wchodzi Drozdowicz.

• Prosta strata Lecha.

• Rzut rożny dla Stomilu, jednak goście fatalnie go rozegrali.

• Druga zmiana w Stomilu. Zszedł Jegliński, a w jego miejsce wszedł Stromecki.

• Co tu się wydarzyło! Góral zgrał piłkę do Lecha, ten oddał ją Tanczykowi, który uderzył na bramkę! Futbolówka odbiła się od poprzeczki, jednak nie wpadła do siatki! Zawodnicy Stomilu starali się przekonać arbitra, że przekroczyła linię całym obwodem, ale nic z tego.

• Żółta kartka dla Kuna.

• Dośrodkowanie w polu karnym Chojniczanki. Na piłkę nabiegał Wełnicki, ale jeden z gospodarzy wybił ją na rzut rożny. Z niego Stomil nie zagroził bramce Janukiewicza.

• Rzut wolny dla Chojniczanki. Piłka zagrana w pole karne, gdzie uderzyć w nią z przewrotki próbował Podgórski.

• Pietruszka w starciu z Tanczykiem. Rzut wolny dla Chojniczanki.

• Piotrowski w pojedynku z Wełnickim. Piłkarz gospodarzy zdołał dośrodkować w pole karne, ale nie było tam żadnego z jego kolegów.

• W przerwie nastąpiła zmiana w zespole Stomilu. Boisko opuścił Szywacz, a w jego miejsce wszedł Lech.

• Wracamy do Chojnic na drugą połowę!

• W Chojnicach właśnie zaczęło padać.

• Arbiter kończy pierwszą część spotkania! Chojniczanka, choć od 15 minuty gra w osłabieniu, w samej końcówce pierwszej połowy objęła prowadzenie po golu Boczka. Do Chojnic wracamy za kwadrans!

• GOL! W doliczonym czasie pierwszej połowy strzałem głową Leszczyńskiego pokonuje Boczek! Chojniczanka prowadzi 1:0!

• Grzelczak stracił piłkę tuż przed polem karnym, gdy składał się do strzału.

• Rzut wolny dla Stomilu. Piłka poszybowała w pole karne, najwyżej wyskoczył do niej Góral, jednak oddał zbyt lekki strzał.

• Bardzo niecelny strzał Tanczyka z dystansu.

• Góral złapany na pozycji spalonej. Mógł być sam na sam z golkiperem Chojniczanki.

• Źle rozegrana akcja Stomilu, od bramki rozpocznie Janukiewicz.

• Bardzo dobrze zachował się Boczek, czysty wślizg. Odebrał piłkę Głowackiemu.

• Żółta kartka dla Tanczyka.

• Bardzo złe zagranie Trojaka, wprost pod nogi Gardzielewicza, jednak koledzy naprawili jego błąd i przechwycili piłkę.

• Szansę na strzelenie gola miał Szywacz, jednak gospodarze wyszli z opresji! Było groźnie w szesnastce Janukiewicza!

• Arbiter odgwizdał przewinienie na Głowackim. Rzut wolny dla Stomilu. W pole karne wpadł Sołowiej, ale nie zdołał oddać celnego strzału.

• Szywacz z lewej strony do Kuna, który wszedł w tempo w pole karne i znalazł sobie miejsce na oddanie strzału! Piłkę chwycił Janukiewicz!

• Świetnie w polu karnym wyskoczył Boczek, ale minimalnie przestrzelił. Piłka zatrzymała się na górnej siatce.

• Bucholc wybija na rzut rożny.

• Zmiana w Chojniczance. Schodzi Foszmańczyk, wchodzi Danielewicz.

• Żółtą kartką ukarany Szywacz.

• Teraz na strzał z dystansu zdecydował się Trojak. Jego próba okazała się bardzo niecelna.

• Strzela Kun, piłka poleciała obok bramki Janukiewicza.

• Bezpośrednia czerwona kartka dla Zawistowskiego za faul na Góralu!

• Z dystansu huknął Góral, nad poprzeczką.

• Szywacz odebrał piłkę Grzelczakowi tuż przed polem karnym, gdy napastnik Chojniczanki już przygotowywał się do oddania strzału.

• Trochim zagrywał w pole karne, ale czujny był Sołowiej.

• Głowacki przedarł się lewą stroną, zszedł do środka i zdecydował się na oddanie strzału. Niecelnego, ale jak się okazało piłka zahaczyła o nogę jednego z gospodarzy. Rzut rożny dla Stomilu.

• Kiks Leszczyńskiego. Chojniczanka szybko wznowiła z autu, lecz bardzo szybko zaprzepaściła szansę na dobrą akcję.

• Aut dla Stomilu na wysokości pola karnego Chojniczanki.

• Głowacki oszukał jednego z obrońców po lewej stronie i dograł w pole karne, ale tam poradzili sobie gospodarze i oddalili zagrożenie.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Sebastian Tarnowski z Wrocławia.

• Dziemidowicz
  • Do Chojnic z powodu nadmiaru żółtych kartek nie pojechał obrońca Lukáš Kubáń. Oprócz niego szkoleniowiec Dumy Warmii nie zabrał ze sobą Tomasza Zająca i Rafała Śledzia.

• Stomil znajduje się w zdecydowanie gorszej sytuacji. Podopieczni trenera Kamila Kieresia ostatnie punkty zdobywali 17 sierpnia, gdy po dobrym spotkaniu i pewnym zwycięstwie (3:0) wywozili je z Tychów. Od tego czasu zawodnicy Dumy Warmii zanotowali serię trzech porażek.

• Gospodarze, podobnie jak ich dzisiejsi rywale, w poprzedniej kolejce mieli przerwę, spowodowaną powołaniami zawodników do reprezentacji narodowych. Chojniczanka wykorzystała to na rozegranie sparingu z ekstraklasową Pogonią Szczecin. Pierwszoligowiec uległ 0:2.

• Witamy z Chojnic, gdzie o godz. 19 Chojniczanka podejmie Stomil Olsztyn!

Joanna Sobczykiewicz

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Błażej Stolp

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn ONLINE. Po krótkiej przerwie, spowodowanej powołaniami do reprezentacji narodowych, wracamy także z Fortuna 1 Ligą w pełnym wymiarze. O godz. 19 Chojniczanka Chojnice podejmie przed własną publicznością Stomil Olsztyn. Czy goście wrócą w końcu do domu z punktami? A może pełna pula zostanie w Chojnicach? Arbitrem spotkania będzie Sebastian Tarnowski z Wrocławia. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn ONLINE

Choć chojniczanie myślami są już przy pucharowym starciu z Legią Warszawa, to nie mogą zapominać, że dziś czeka ich równie ważny, jednak mniej prestiżowy pojedynek ze Stomilem Olsztyn. Jego stawką będą trzy punkty, potrzebne obu drużynom.

Gospodarze, podobnie jak ich dzisiejsi rywale, w poprzedniej kolejce mieli przerwę, spowodowaną powołaniami zawodników do reprezentacji narodowych.
Chojniczanka wykorzystała to na rozegranie sparingu z ekstraklasową Pogonią Szczecin. Pierwszoligowiec uległ 0:2, a gole dla Portowców strzelali Michał Żyro i Sebastian Rudol. Chojniczanie po ośmiu spotkaniach mają na koncie 13 "oczek", a to daje im szóste miejsce w tabeli.

Stomil znajduje się w zdecydowanie gorszej sytuacji. Podopieczni trenera Kamila Kieresia ostatnie punkty zdobywali 17 sierpnia, gdy po dobrym spotkaniu i pewnym zwycięstwie (3:0) wywozili je z Tychów. Od tego czasu zawodnicy Dumy Warmii zanotowali serię trzech porażek. Dziś w Chojnicach powalczą o przełamanie, mając z tyłu głów, że w środę czeka ich jakże trudne spotkanie z GKS-em 1962 Jastrzębie.

Do Chojnic z powodu nadmiaru żółtych kartek nie pojechał obrońca Lukáš Kubáń. Oprócz niego szkoleniowiec Dumy Warmii nie zabrał ze sobą Tomasza Zająca i Rafała Śledzia. W miejsce 20-letniego napastnika pojawił się natomiast o rok młodszy Mateusz Mętlicki. Gotowość do gry zgłasza już Wołodymyr Tanczyk, którego uraz wykluczył z meczu z Rakowem.

Kto wygra mecz Fortuna 1 Ligi: Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn?

Ostatnie informacje, pojawiające się w mediach, dotyczące sytuacji finansowej klubu z Olsztyna nie napawają optymizmem. Duma Warmii ma poważne problemy i by spłacić zadłużenie, które wynosi 1,95 mln złotych, prosi kibiców o wsparcie. Na stronie głównej Stomilu pojawił się numer konta, na który można wpłacać darowizny. Do 13.09 (godz. 17:35) zebrano ponad 8000 złotych. Na pewno takie zamieszanie nie pomoże drużynie, która w Chojnicach będzie próbowała powalczyć o punkty. Niedługo olsztynianie wrócą na własny obiekt przy ulicy Piłsudskiego 69a, a przy fatalnych wynikach, nie ma co liczyć na dobrą frekwencję, a tym samym sprzedaż karnetów i wpływ pieniędzy do klubowej kasy.

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Sebastian Tarnowski z Wrocławia. W obecnym sezonie był rozjemcą w czterech spotkaniach, w których trakcie pokazał 21 żółtych kartek, jedną czerwoną, a także podyktował dwa rzuty karne.

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Żadna stacja nie pokaże meczu Chojniczanki ze Stomilem. Polsat Sport będzie transmitował sobotnie spotkanie GKS-u Tychy z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Tekstowa relacja na żywo z meczu Chojniczanka - Stomil w GOL24!