Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Warta Poznań

Chojniczanka Chojnice

0

Warta Poznań

2

• Koniec meczu. Warta Poznań "dowozi" wynik z pierwszej polowy do końca i pokonuje w Chojnicach Chojniczankę 2:0.

• Kajetan Szmyt zmienia na ostatnie sekundy Roberta Janickiego, strzelca pierwszego gola w dzisiejszym meczu.

• Napolowowi uciekła piłka na skrzydle. Janukiewicz szybko gra od bramki.

• To może być ostatni korner w tym meczu. Po wrzutce Kiełb dalekim wybiciem wyjaśnia sytuację.

• Fadecki nie zdołał opanować piłki zagranej przez Janickiego.

• Tomasz Mikołajczak pada w polu karnym gości, domagają się rzutu karnego. Zamiast tego zostaje upomniany żółtą kartką za - zdaniem sędziego - próbę wymuszenia "jedenastki".

• Kolejna udana interwencja bramkarza Warty. Łapie piłkę po centrze Żyry.

• Rajd Janickiego skrzydłem spalił na panewce. Grę od bramki wznawia Janukiewicz.

• Lis pewnie chwyta piłkę. Bez zagrożenia pod bramką Warty.

• Seria stałych fragmentów gry dla gospodarzy. Najpierw rzut wolny, a po nim - po zamieszaniu - udało się piłkarzom Macieja Bartoszka wywalczyć rzut rożny.

• I druga zmiana. Serhij Napołow zmienia Łukasza Spławskiego.

• Pierwsza (!) zmiana w ekipie Warty. Krzysztof Biegański wchodzi za "żółtego"Michała Jakóbowskiego.

• Po chwili Żyra został zablokowany, a próbujący dobić Wachowiak przewinił w ataku.

• Wachowiak decyduje się na strzał z dystansu. Posyła piłkę wysoko nad poprzeczką.

• Żółta kartka dla Michała Jakóbowskiego. To po faulu na nim ten kartonik otrzymał kilka minut temu Przemysław Pietruszka

• "Szkoda, że Państwo tego nie widzą"

• Kiełb wybija piłkę z własnego pola karnego po dośrodkowaniu Zawistowskiego.

• Nie dość, że słabo spisująca się Chojniczanka przegrywa z Wartą, to jeszcze spotkanie będzie kończyć w niepełnym składzie! Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Przemysław Pietruszka!

• Lis pewnie chwyta piłkę zagraną przez Żyrę w pole karne do Mikołajczyka.

• Krystian Wachowiak to kolejny debiutant w żółto-czerwonych barwach.

• Na ostatnią zmianę decyduje się Maciej Bartoszek. Krystian Wachowiak wchodzi za Miłosza Przybeckiego.

W Warcie gra tam sama, wyjściowa "jedenastka".

• Strzał Marciniaka nie sprawił problemu bramkarzowi Chojniczanki.

• To powinna być trzecia bramka dla Warty! W sytuacji sam na sam z Janukiewiczem Fadecki włożył ciut za dużo siły w lob, przez co piłka poleciała nad poprzeczką!

• Oskara Frygiera zmienia Filip Żagiel.

• Goście byli teraz bardzo blisko podwyższenia prowadzeni! Brakowało naprawdę niewiele, by po uderzeniu głową z bliskiej odległości piłka znalazła się w siatce!

• Teraz z rzutu wolnego zagrywał Janicki po faulu Frygiera na aktywnym Jakóbowskim. Centra daleka od ideału i adresatów.

• Zablokowane dośrodkowanie Przybeckiego. Nie jest w stanie dograć dokładnie w pole karne. Albo blokowany, ale "przeciąga" wrzutki.

• Pietruszka powinien uważać. Faulował Jakóbowskiego w środku pola, a ma on na koncie żółtą kartkę.

• W debiucie Bartłomiej Urbański dostaje 45 minut przy niekorzystnym wyniku. Jak spisze się 20-letni pomocnik pozyskany z holenderskiego Willem II Tilburg?

• Druga połowa rozpoczęta. Warta przystępuje do niej bez zmian.

• Na drugą połowę gospodarze przystępują z jedną zmianą: za Damiana Piotrowskiego będzie grać Bartłomiej Urbański.

• Koniec pierwszej połowy. Po piorunującym początku Warta Poznań prowadzi w Chojnicach po bramkach Roberta Janickiego (z rzutu karnego) i Adriana Cierpki.

• Lis tym razem chwyta, a nie piąstkuje. Skuteczną interwencją uprzedza Mikołajczyka.

• Jakóbowski decyduje się na solową akcję. Został skutecznie powstrzymany przez obronę Chojniczanki.

• Na bezpośrednie (i płaskie) z rzutu wolnego zdecydował się Sławski. Obok słupka bramki.

• Żółta kartka dla Pawła Zawistowskiego za faul na Jakóbowski blisko swojego pola karnego.

• Żółta kartka dla Przemysława Pietruszki.

• Głową uderzał teraz Spławski po centrze z narożnika. Piłka poleciała wysoko nad bramką.

• Za to groźniej było pod drugą bramką! Mocny strzał Janickiego broni Janukiewicz!

• Płasko z narożnika zagrywał Zawisstowski. Do piłki dopadł aktywny w ostatnich minutach, ale uderzył wysoko nad bramką.

• Nieudane dośrodkowanie Przybeckiego. Gospodarze nie są w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką Lisa. Po chwili jego kolejną próbę zablokował Kiełb. Korner dla gospodarzy.

• Zdaniem sędziego, Podgórski niezgodnie z przepisami powstrzymuje rajd Fadeckiego. Bez konsekwencji kartkowej.

• Przybecki powinien bardziej uważać. Po podaniu Piotrowskiego dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Kolejny raz piąstkuje Lis. Tym razem po centrze Zawistowskiego z rzutu wolnego.

• W ostatniej chwili Sylwestrzak wyłuskał piłkę spod nóg Szymusika we własnym polu karnym. Gdyby nie ta interwencja, to strach myśleć, co by się działo.

• Sektor C! Bramki chce!

- niesie się po stadionie. I my też, i my też ;)

• Piotrowski nie zdołał "zamknąć" akcji. Nie zdążył do dośrodkowania Podgórskiego.

• Gospodarzom udało się wywalczyć rzut rożny. Po nim jeszcze jeden. Żaden z nich nie przyniósł zagrożenia pod bramką Warty.

• Chociaż... Ciekawa akcja Chojniczanki lewą stroną zakończona dośrodkowaniem. Lis pewnie piąstkuje poza pole karne.

• Mając bardzo dobry wynik, piłkarze Petra Nemca trochę się cofnęli.

• Spławski również dąży do wpisania się na listę strzelców. Jednak uderzeniem z ostrego kąta nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy.

• Mierzone, mocne uderzenie zza linii 16. metra w stronę dalszego rogu i wyciągnięty jak struna Janukiewicz musi po raz drugi wyciągać piłkę z siatki!

• GOL! ADRIAN CIERPKA!!!

• Po rzucie wolnym Mikołajczak pada w polu karnym! Sędzia nie widział podstaw do wskazywania na "wapno".

• Krótka przerwa. Sędzia musi interweniować - przy linii bocznej "szaleje" Maciej Bartoszek. Nasłuchał się sędzia liniowy...

• Gospodarze próbują szybko doprowadzić do remisu. Jednak piłka po tym strzale przelatuje wysoko nad poprzeczką.

• Janukiewicz rzucił się w stronę lewego słupka, Janicki wybrał przeciwległy róg i Warta szybko wychodzi na prowadzenie!

• ROBERT JANICKI PEWNIE WYKONUJE RZUT KARNY!!!

• Po rzucie rożnym Sylwester Rasmus wskazuje na "wapno"! Dopatrzył się faulu w "szesnastce" na Spławskim!

• Z dalszej odległości na strzał zdecydował się Jakóbowski. Korner dla Warty.

• W odpowiedzi atak Podgórskiego. Jego podanie pada łupem obrony Warty.

• Janukiewicz bez trudu broni strzał Janickiego.

• Nieudane dośrodkowanie Spławskiego nie znajduje adresata. Atak gości spalił na panewce.

• Na gwizdek Sylwestra Rasmusa pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!