Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Warta Poznań

Warta Poznań

2

• Koniec meczu! Warta pokonała Chojniczankę 2:0!

• Sędzia doliczył do drugiej połowy cztery minuty.

• Adrian Laskowski przymierzył z dystansu. Piłka odbiła się od słupka, a następnie od pleców Radosława Janukiewicza i wpadła do bramki.

• GOOOOOOOOOOOL! ADRIAN LASKOWSKI! 2:1 DLA WARTY!

• Marcin Trojanowski wszedł w miejsce Aghwana Papikyana.

• Mateusz Kupczak napomniany żółtą kartką.

• Serhij Napołow zameldował się na boisku w miejsce Mariusza Rybickiego.

• Michał Jakóbowski został ukarany żółtą kartką.

• Łukasz Zejdler wszedł w miejsce Tomasza Mikołajczaka.

• Adrian Laskowski wszedł w miejsce Łukasza Spławskiego.

• Tomasz Mikołajczak uderzył głową, a piłkę z linii bramkowej wybił Łukasz Spławski.

• Łukasz Spławski próbował wymusić rzut karny. Żółta kartka.

• Gracja Jaroch wszedł w miejsce Roberta Janickiego.

• Po kontrze Mariusz Rybicki uderzył na bramkę gospodarzy. Nogami piłkę obronił Radosław Janukiewicz.

• Robert Janicki odepchnął Papikjana. Żółta kartka dla gracza Warty.

• Druga połowa meczu już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy! Chojniczanka remisuje z Wartą 1:1!

• Mateusz Bartosiak został ukarany żółtą kartką.

• Michał Jakóbowski wycofał piłkę za pole karne do Jakuba Kiełba, a ten ładnym strzałem pokonał Radosława Janukiewicza.

• GOOOOOOOOL! JAKUB KIEŁB! 1:1!

• Oskar Paprzycki podał za linię obrony, a w polu karnym Mateusz Kuzimski wyprzedził Jakuba Kiełba i świetnie złożył się do strzału z woleja. Adrian Lis nie miał nic do powiedzenia, piłka wylądowała w siatce!

• GOOOOOOOL! MATEUSZ KUZIMSKI! 1:0 DLA CHOJNICZANKI!

• Robert Ziętarski przymierzył z ponad 20 metrów. Adrian Lis z trudem odbił piłkę na rzut rożny.

• Michał Jakóbowski uderzał z lewego skrzydła. Futbolówka rękach Radosława Janukiewicza.

• Spotkanie w Chojnicach już się rozpoczęło!

• Inny rezultat niż wygrana Zielonych będzie sporym zaskoczeniem i ostatnim dzwonkiem dla Piotra Tworka, że z zespołem dzieje się coś złego. Po odwieszeniu rozgrywek Zieloni w 10 spotkaniach zdobyli 14 punktów (4 wygrane, 2 remisy, 4 porażki), co daje dopiero dziewiąty wynik w lidze.

• Zwycięstwo z Chojniczanką nie wydaje się zbyt trudnym zadaniem, bo rywal już o nic nie gra a dodatkowo słabo spisuje się na własnym stadionie. Zespół z Chojnic w 16 domowych meczach zdobył tylko 13 punktów i jest to drugi najgorszy wynik w całej lidze. Z kolei Warta to drugi najlepszy wyjazdowy zespół Fortuna 1. Ligi.

• Tak prezentuje się wyjściowy skład Chojniczanki:

• Oto wyjściowy skład Warty Poznań:

• W minionym tygodniu Wartę Poznań dopadł ogromny pech. Nie dość, że w ostatnich minutach straciła gola i dwa punkty, to w dodatku poznała wynik starcia Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec. Zespół z Podkarpacia pewnie wygrał 3:0 i stał się drugim zespołem obok Podbeskidzia, który zapewnił sobie bezpośredni awans do Ekstraklasy.

• Warcie Poznań po wygranej Stali z Zagłębiem pozostała już tylko walka o awans w barażach. Przeciwko poznaniakom wystąpi w sobotę zdegradowana już do 2 Ligi Chojniczanka. Początek meczu o godz. 17:40. Witamy w relacji LIVE!