Chojniczanka Chojnice

2

Widzew Łódź

0

• W tym momencie sędzia kończy mecz. Gospodarze wygrywają 2:0. Strzelcami Gancarczyk i Tomasz Mikołajczak. Chojniczanka miała dzisiaj wszystkie argumenty po swojej stronie.

• Mecz zostaje przedłużony o 4 minuty.

• Schodzi strzelec drugiego gola dla Chojny Tomasz Mikołajczak, a wchodzi Wojciech Lisowski.

• Zółtą kartkę otrzymuje kapitan Chojniczanki Błażej Radler.

• Mikołajczak otrzymuje prostopadłe podanie i wykorzystuje swoją okazję. Mamy 2:0. Widzew pogrążony.

• Brutalnie faulowany Chyła przez Wrzesińskiego. Został on kopnięty w kolano.

• Akcja Chojniczanki, po której będzie rzut rożny. Pietruszka obił nogi obrońcy, a piłka powędrowała poza boisko.

• Ofensywna roszada w zespole z Łodzi.Kozłowski out, Broz in!

• Kibice na Mickiewicza muszą przygotować się na niezły thriler, ponieważ Widzew atakuje i atakuje. Bramka wisi w powietrzu.

• Zmiana defensywna. Schodzi ,,GARNEK,, wchodzi Markowski.

• Na boisku dominuje Widzew, a Chojniczanka ogranicza się do wybijania piłek sprzed własnego pola karnego.

• Zmiana u gości. Wrzesiński za Kwieka.

• Ukarany Paweł Zawistowski za faul w okolicach pola karnego.

• Kolejna grozna akcja, a w zasadzie kontra gospodarzy. Mikołajczak do Gancarczyka lecz ten zle przyjmuje piłkę i od bramki Hamzic.

• Obraz gry po przerwie diametralnie się zmienił. Teraz to Widzew atakuje a Chojniczanka kontruje .

• Żółty kartonik ogląda Adam Duda za dyskusje z sędzią.

• Goście będą wykonywać kolejny korner.

• Kontra Chojniczanki, piłka posłana na dobieg do Siemaszki, ten pięknie ogrywa obrońcę i dośrodkowuje na nogę do Gancarczyka , który przenosi piłkę nad poprzeczką.

• Akcja gości, wstrzelenie piłki w pole karne. Obrońcy wybijają i jest rzut rożny! Kasprzak dośrodkowuje lecz niedokładnie. Gospodarze w posiadaniu piłki.

• Rafał Siemaszko wchodzi za Bartłomieja Niedzielę!

• Kontra Chojniczanki, która wychodziłą 3:2, ale Niedziela fatalnie przestrzelił.

• Marcin Kozłowski z 15 metrów strzelał na bramkę. Miał przed sobą bramkarza i obrońcę w bramce. Powinno być 1:1. Przestrzelił.

• Goscie rozgrywają piłkę a zawodnicy Chojniczanki zakładają pressing.

• Bardzo prosta wrzutka Kwieka sprawiła dużo problemów Misztalowi. Odbił ją w kierunku Dudy, który próbował lobować bramkarza ale poszybowała nad bramką.

• Rzut wolny dla gospodarzy z podobnej odległości jak w Gdyni, po którym Piotr Kieruzel zdobył bramkę. Tym razem też Kieruzel, ale w mur.

• Widzew stawia wszystko na jedną kartę i atakuje całym zespołem!

• Pierwsza akcja Chojniczanki, faulowany Niedziela i rzut wolny. Piękna wrzutka ale Gancarczyk strzela głową wprost w bramkarza.

• Początek drugiej połowy dla gości, którzy zdołali przeprowadzić 3 akcje. Teraz mają rzut wolny dość blisko bramki Misztala.

• Zaczynamy!

• Zmiana w Widzewie.

• m Zawodnicy wracają na boisko i zaraz zaczynamy !

• Mecz był wyrównany przez pierwsze 20 minut, jednak z każdą minutą Chojniczanka przejmowała inicjatywę, co pózniej, jak się okazało skutkowało zdobytą bramką przez Marka Gancarczyka. Zasłużone prowadzenie gospodarzy.

• foto

• Złotnicki gwiżdże i kończy pierwszą połowę meczu. Chojniczanka prowadzi z Widzewem po golu Gancarczyka. Zapraszamy za 15 minut!

• Sędzia doliczył 1 minutę !

• Akcja Gancarczyka, który mijając kolejnych zawodników Widzewa wystawił piłkę do CZERWIŃSKIEGO A TEN HUKNĄŁ Z DYSTANSU, na jego nieszczęście prosto w bramkarza.

• Widzew w ataku pozycyjnym szuka swojej szansy. Mają rzut wolny w odległości 30 metrów od bramki Misztala.

• Faulowany Mikołajczak chciał rozpocząć akcję swojego zespołu, ale Augustyniak mu to uniemożliwił w niedozwolony sposób.

• Do notesiku sędziego trafia Marcin Kozłowski.

• Niepilnowany zawodnik Widzewa mija kolejnych zawodników MKSu i uderza na bramkę! Na szczęście Misztala piłka odbija się od jednego z obrońców.

• Gol !Chojniczanka bajeczna akcja duetu Mikołajczak-Gancarczyk. Mikolajczak wypuszczony w uliczkę odgrywa do Gancarczyka a ten strzela na pustą bramkę.

• Ukarany David Kwiek.

• Zamieszanie na boisku. Kieruzel fauluje taktycznie, a pózniej ulega brutalnym uszczypliwościom ze strony Kwieka. Obaj oglądają żółte kartki.

• Dzisiejszego dnia dobrze dysponowani są również kibice chojnickiego zespołu, którzy od początku spotkania dopingują swoją drużynę.

• Misztal posyła długą piłkę na Mikołajczaka jednak ten nie potrafił jej opanować. Kolejna strata.

• Zagranie do Mikołajczaka w uliczkę, ten wychodzi sam na sam. Niestety spalony.

• Chojniczanka od dobrych 5 minut stara się przejąć inicjatywę, konstruując akcję za akcją.

• Na boisku panuje chaos. Da się zauważyć mnóstwo niedokładności i strat.

• Gancarczyk otrzymał prostopadła piłkę wzdłuż boiska minął obrońcę i zamiast kończyć strzałem próbował dograć do partnera.Obrońca wybija na rzut rożny.

• Kolejna strata gospodarzy i goście w posiadaniu piłki. Akcja Widzewa, która kończy się rzutem rożnym. Obrona wybija piłkę i uruchamia kontratak. Zawistowski faulowany i rzut wolny dla Chojniczanki w okolicach połowy boiska.

• Strzał Pietruszki, rykoszet i Widzew wyprowadza kontratak. Po chwili piłka pada łupem obrony Chojny.

• Bardzo żywy mecz przy Mickiewicza,akcja za akcję. Więcej z gry ma Widzew, ale ciężko zakończyć im akcję celnym strzałem. Zarówno w jednej jak i drugiej drużynie jest wiele niedokładności i strat.

• Po rzucie rożnym małe zamieszanie ale obrońcy wybijają piłkę. Kolejna akcja Chojniczanki, faulowany zawodnik z Chojnic i rzut wolny oklice 30 metra. Słaba wrzutka Zawistowskiego i kontra łodzian. Mamy rzut rożny dla Widzewa.

• Piękna akcja Chojniczanki, piłka zagrana w pole karne i milimetrów zabrakło aby obrońca spóznił się i tym samym dał okazję Zawistowskiemu uderzyć na bramkę. Niestety pierwszy korner!

• Początek spotkania bardzo spokojny, oba zespoły przeprowadziły po jednej akcji.

• Pierwsza akcja gospodarzy, ale uwikłany w drybling Czerwiński traci piłkę.

• Zaraz na początku meczu Widzew próbuje przejąć inicjatywę lecz faulowany obrońca Chojniczanki.

• Od środka zaczną gospodarze i tym samym rozpoczną 10 kolejkę piłkarskiej I ligi w Chojnicach. Sędzia daje znak i ruszamy !

• mks

• Piłkarze schodzą do szatni, aby zaczerpnąć ostatnich wskazówek od swoich trenerów i za moment zaczynamy !

• Nieco ponad 15 minut do meczu, kibice powoli wypełniają miejsca na stadionie. Dzisiejszego dnia piłkarzom towarzyszyć będzie znakomita pogoda, bowiem jest w miarę ciepło, świeci słońce i powiewa lekki wiatr. Wszyscy przy Mickiewicza przewidują bardzo dobrey mecz.

• Chojniczanka zaprezentuje się dzisiaj w swoich tradycyjnych żółto-czerwonych strojach, zaś Widzew zagra na biało.

• Rezerwowi Chojniczanki: Michał Dumieński, Błażej Jankowski, Przemysław Laskowski, Wojciech Lisowski, Michał Markowski, Mateusz Piechowiak, Rafał Siemaszko. Rezerwowi Widzewa: Maciej Krakowiak, Mateusz Broz, Jakub Czapliński, Adam Duda, Volodymyr Pydvirnyi, Maksymilian Rozwadowicz, Konrad Wrzesiński.

• rj

• mks Rozgrzewkę zaczęli piłkarze obu drużyn!

• Witamy ze stadionu w Chojnicach. Za około pół godziny rozpocznie się mecz 10 kolejki 1ligi. Miejscowa Chojniczanka podejmie Widzew Łódz! Zapraszamy na relację live!