Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Widmo spadku coraz bliżej

Zagłębie Sosnowiec

3

• Koniec spotkania! Chojniczanka spadła do 2 ligi. Z 1 ligą żegna się po siedmiu sezonach. Zagłębie do końca będzie musiało powalczyć o byt. W następnej kolejce zagra ze Stalą.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! MAŁECKI na 3:1!

• Jeszcze cztery minuty doliczone do tego meczu. Chojniczanka już za bardzo nie wierzy w odwrócenie wyniku. Powtarza się historia ze spotkania z Chrobrym (3:4).

• Chojniczanka gra już na aferę. Nic innego jej nie pozostało.

• Jest chyba po meczu. Łopata daje prowadzenie Zagłębiu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Zagłębie na 2:1!

• Ten wynik oznacza spadek Chojniczanki po 32. kolejce.

• Znakomite wyjście Zagłębia! Do pustej bramki na wślizgu trafia Piasecki! Tym samym zrehabilitował się za zmarnowaną jedenastkę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Wyrównanie!

• Ostatnia zmiana w meczu. Zszedł Ziętarski, wszedł Rajch.

• Małecki nie trafił w piłkę! Dostał bardzo dobre podanie w okolicach dziesiątego metra.

• Beneta w miejsce Słomki.

• Piasecki obejrzał kartkę.

• Stępniowski! Nie pozwolił przejść piłce! Dobra akcja Chojniczanki. Było blisko gola na 2:0.

• Strzał Wolskiego, rzut rożny dla Chojniczanki.

• Trojanowski w miejsce Papikjana.

• I znów źle. Ziętarski niepotrzebnie podawał. No, chyba że strzelał - wówczas jego próbę należy ocenić wyłącznie jako fatalną.

• Jęk zawodu na trybunach. Chojniczanka pogubiła się w szesnastce Zagłębia.

• Mularczyk w miejsce Babiarza.

• W ofensywie Chojniczanka. Dwie akcje jednak spełzły na niczym: najpierw był odbiór przez Zagłębie, potem niecelny strzał.

• I jeszcze raz Zagłębie. Tym razem chyba wstrzelenie niż strzał. Próbował Pawłowski, jednak zdecydowanie za słabo.

• Janukiewicz! Z najwyższym trudem odbija futbolówkę do boku.

• Dobrze zachował się Paprzycki. Jak ostatni obrońca wybił piłkę sprzed własnej bramki.

• Pawłowski świetnie przerywa akcję przed własną bramkę. Potem jest faul na nim.

• Papikjan! Ładnie napędził akcję, ale źle wykończył. Słaba próba w polu karnym.

• Dużo fauli na początku tej połowy. Przed chwilą leżał Mikołajczak.

• Chojniczanka wypycha Zagłębie z własnej połowy.

• Sacharuk w miejsce Wachowiaka.

• Druga połowa została rozpoczęta. Od środka wznowili grę goście.

• Szwed za Seedorfa.

• Po karnym sędzia kończy pierwszą odsłonę. Wracamy za kwadrans.

• NIE MA GOLA! JANUKIEWICZ BRONI STRZAŁ PIASECKIEGO (w lewy róg). Dobitka okazuje się niecelna. Była 49 minuta na tablicy

• Kibice wyzywają sędziego. Za chwilę egzekucja jedenastki. Piłkę trzyma Piasecki.

• Sędzia doliczył dwie minuty. Na murawie opatrywany jest Janukiewicz.

• Czy będzie rzut karny dla Zagłębia? Wygląda na to, że tak!

• NIE MA GOLA na 1:1! Janukiewicz świetnie broni strzał Piaseckiego, potem dobitka jest niecelna.

• I znów nie ma gola dla gospodarzy. Kuzimski myli się. Tylko jęk zawodu na trybunach.

• Uwaga! Po rożnym mamy strzał ze strony Zagłębia. Niecelny, ale minimalnie.

• Dużą ochotę do gry przejawia Kuzimski. Jest go pełno na skrzydle i w środku. Teraz wywalczył rzut wolny, ale daleko od bramki.

• Chojniczanka ma zdecydowaną przewagę. Powinna prowadzić zdecydowanie wyżej.

• Słomka ucierpiał i na chwilę opuścił murawę. Udzielana jest mu pomoc medyczna.

• JAK TO NIE WPADŁO? Chojniczanka marnuje sytuację dwóch na jednego. Brawo Stępniowski!

• Atakuje Zagłębie. Dobra akcja została jednak zaprzepaszczona.

• Kartka dla Małeckiego.

• Wjazd do szesnastki z lewej strony, uderzenie z prawej. Trafił Paprzycki z najbliższej odległości. - Jeszcze jeden - skandują kibice.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Chojniczanki.

• Seedorf marnuje wyśmienity kontratak! Po podaniu z lewej flanki uderzył w interweniującego Janukiewicza.

• Mikołajczak! Dobra pozycja, ale próba słaba. Broni golkiper Zagłębia.

• Na razie najlepiej wygląda Pawłowski. Wychodzi jego doświadczenie z ekstraklasy.

• Polczak wybija głową do boku. Chojniczanka wrzucała piłkę w pole bramkowe - z rzutu wolnego.

• Papikjan uderza, ale bez powodzenia. Chojniczanka powoli dochodzi do głosu.

• Wrzutka do nikogo. Stępniowski wyłąpuje bezpańską piłkę.

• Ciasno na połowie Zagłębia. Goście kryją krótko.

• Seedorf z zasłużoną kartką. Wyciął rywala, który biegł do kontry.

• Chojniczanka niby wyszła spod opresji, ale za chwilę ponownie sfaulowała.

• Piasecki sfaulowany. Szansa dla Zagłębia na dośrodkowanie z wolnego.

• Na spalonym złapany został jeden z graczy Chojniczanki. Słomka i tak jednak miał tę akcję pod kontrolą (przejął futbolówkę).

• Tym razem bez zagrożenia. Po wrzutce Janukiewicz łapie piłkę.

• Jest trochę widzów, ale brak zorganizowanego dopingu. Zagłębie miało pierwszą sytuację. Po stracie Pawłowski przejął i odegrał na lewy bok. Stamtąd poszedł celny strzał - Janukiewicz go obronił.

• Działające zraszacze nieco opóźniły początek meczu. W końcu jednak wybrzmiał pierwszy gwizdek. Od środka zaczęła drużyna gospodarzy. Chojniczanka w strojach czerwono-żółtych, Sandecja na szaro-biało.

• Za chwilę pierwszy gwizdek w meczu.

• Pogoda w Chojnicach dobra. Świeci słońce i jest około 20 stopni Celsjusza. Zawody poprowadzi sędzia z Olsztyna - Wojciech Krztoń.

• Ostatnio Zagłębie przegrało 0:2 z Wartą.

• Zagłębie jest tuż nad Chojniczanką - również w strefie spadkowej. Wszystko jest jednak w jego rękach. Oprócz tego wyjazdu czeku go jeszcze domowe spotkanie ze Stalą i wizyta w Suwałkach.

• Nie wystarczy zatem zwycięstwo. Trzeba też wpadek pozostałych rywali.

• Fakty są bowiem takie, że mecz o wszystko Chojniczanka przegrała u siebie - 3:4 z Chrobrym. Na trzy kolejki przed końcem jej strata do bezpiecznego miejsca wynosi aż osiem punktów.

• Tylko cud mógłby uratować Chojniczankę przed spadkiem do 2 ligi. Dlatego dzisiejszy mecz trudno określić nawet mianem meczu ostatniej szansy. To raczej jeden z ostatnich meczów na szczeblu 1 ligi.

©Arkadiusz Gola

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. W spotkaniu 32. kolejki Fortuna 1. Ligi piłkarze Chojniczanki skonfrontują się z Zagłębiem Sosnowiec. Sytuacja gospodarzy jest beznadziejna, ale poważnie zagrożone spadkiem jest też Zagłębie, które zajmuje 16. lokatę. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Piłkarze Zagłębia mieli bić się o powrót do PKO Ekstraklasy, a tymczasem musza bronić się przed spadkiem do II ligi. Seria czterech meczów bez wygranej, w tym trzech porażek, sprawiła, że sosnowiczanie wylądowali w strefie spadkowej i teraz musza zrobić wszystko, żeby się z niej wydostać.

Rywal na przerwanie złej passy wydaje się być wymarzony, bo Chojniczanka zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i jedną nogą jest już w II lidze.
Piłkarze z Chojnic do Zagłębie tracą 8 punktów i każdy inny wynik poza ich zwycięstwem przypieczętuje ich degradację. Chojniczanka u siebie gra słabo. Z 15 domowych spotkań podopieczni trenera Zbigniewa Smółki wygrali tylko cztery, a aż 10-krotnie schodzili z murawy pokonani.

Zagłębie ma w swoich szeregach najlepszego strzelca Fortuna 1. Ligi Fabiana Piaseckiego, ale to zdobywanie goli jest ostatnio największą bolączką sosnowiczan. Dość powiedzieć, że piłkarze trenera Krzysztofa Dębka nie strzelili gola od 258 minut gry, a ostatni raz ta sztuka udała im się jeszcze w czerwcu w Nowym Sączu.

Na Stadionie Ludowym przed wyjazdem do Chojnic trwały mobilizujące rozmowy, bo wszyscy w klubie zdają sobie sprawę, że sytuacja Zagłębia jest poważna. Sosnowiczanie dalej mają jednak wszystko w swoich rękach. Na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek Fortuna 1. Ligi aż 12 zespołów jest zagrożonych degradacją. Zwycięstwo zawodników trenera Dębka w dwóch wyjazdowych spotkaniach z najsłabszymi zespołami tej ligi czyli Chojniczanką i Wigrami Suwałki powinno zapewnić im utrzymanie.

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV i ONLINE

Spotkanie Chojniczanka - Zagłębie nie będzie transmitowane w Polsacie Sport. Stream online dostępny na platformie Ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl!