Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz

• Koniec meczu! Chojniczanka przegrywa z Zawiszą Bydgoszcz 0:2.

• Ostatnia zmiana w Zawiszy, Gajewski zastąpił Lewickiego.

• Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry trzy minuty.

• Zmiana w Zawiszy, w miejsce Patejuka pojawił się Ciechanowski.

• Niezły strzał Tomasza Mikołajczaka, ale piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

• Dobrą akcję Igumanovica i Drygasa zamknął Szymon Lewicki, który strzałem głową pokonał golkiper Chojniczanki.

• GOOOL! SZYMON LEWICKI!

• Zapowiadało się na dobrą akcję Chojniczanki, ale Paweł Zawistowski fatalnie dośrodkowywał.

• Ostatnia zmiana w Chojniczance, za Rybskiego wszedł Jelić.

• Pierwsza zmiana w zespole Zawiszy, Łukowski zastąpi na placu gry Smektałę.

• Mica został ukarany żółtą kartką.

• Mica płasko, po ziemi strzelał na bramkę gospodarzy, bez efektów.

• Radosław Bartosiewicz został ukarany żółtą kartką.

• Kolejna zmiana w Chojniczance, Czerwiński wejdzie za Niedzielę.

• Igumanowić uderzał z rzutu wolnego, piłkę przyjął Lewicki i strzelał, ale dobrze w tej sytuacji zachował się Podleśny i pewnie obronił.

• Mica wpadł w pole karne i uderzał na bramkę Chojniczanki, ale piłka odbiła się od jednego z graczy gospodarzy.

• Kieruzel głową zagrywał w pole karne, do piłki dopadł Niedziela i od razu oddał strzał na bramkę Zawiszy. Dobrze zachowali się jednak bydgoscy defensorzy, którzy oddalili zagrożenie od własnej bramki.

• Biernat oddał strzał na bramkę przyjezdnych, ale uderzał zbyt słabo, aby jej zagrozić.

• Wrzutka w pole karne, Rybski dośrodkowuje do Mikołajczaka, ale ten nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę Zawiszy.

• Pierwsza zmiana w Chojniczance, w miejsce Kosakiewicza pojawi się Grischok.

• Kamil Drygas został ukarany żółtą kartką.

• Tylko szczęście ratuje Chojniczankę przed stratą gola! Z rzutu rożnego dośrodkowywał Igumanowić, głową na bramkę gospodarzy uderzał Drygas, jednak piłka trafiła w słupek!

• Dośrodkowanie Kosakiewicza w pole karne, głową trącił piłkę Mikołajczak, ale ta nie zagroziła bramce Zawiszy.

• Zawistowski dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale Węglarz wyszedł z bramki i pewnie wyłapał futbolówkę.

• Blażo Igumanović został ukarany żółtą kartką.

• Smektała sprytnie urwał się spod opieki rywali i zdecydował się na oddanie strzału, który koniec końców obronił jednak Podleśny.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Zawisza prowadzi na wyjeździe z Chojniczanką 1:0.

• Z dystansu uderzał Smektała, ale piłka powędrowała nieznacznie obok bramki.

• Zawistowski zagrywał z rzutu rożnego, ale jeden z graczy gospodarzy faulował w polu karnym rywala.

• Zdecydowanie lepszy strzał sprzed pola karnego oddał Tomasz Mikołajczak, futbolówka dosłownie o milimetry minęła bramkę Węglarza.

• Radosław Bartosiewicz fatalnie uderzał z dystansu.

• Niezła wrzutka Lisowskiego, ale źle w tej sytuacji zachował się Rybski i niefortunnie minął się z piłką.

• Łukasz Kosakiewicz został złapany na spalonym.

• Po fantastycznej akcji Zawisza obejmuje prowadzenie. Mica zagrał piłkę w pole karne w kierunku Patejuka, a ten pewnym strzałem wpakował ją do siatki.

• GOOOOL! SYLWESTER PATEJUK!

• Ależ szansa Zawiszy! Kamil Drygas wpadł w pole karne Chojniczanki, oddał strzał z dość bliskiej odległości, ale z wielkim trudem obronił go Podleśny.

• Mikołajczak dogrywał do Lisowskiego, wpadł w pole karne Zawiszy, ale pogubił się i stracił piłkę na rzecz rywali.

• Igumanowić zagrywał futbolówkę z rzutu wolnego, ta powędrowała wprost pod nogi Stawarczyka, który oddał strzał na bramkę Chojniczanki, ale zrobił to niecelnie.

• Wojciech Lisowski został ukarany żółtą kartką.

• Zawistowski znów próbował zaskoczyć rywali, tym razem dość niespodziewanym strzałem z dystansu. Nie zagroził on w żaden sposób bramce Węglarza.

• Paweł Zawistowski dośrodkowywał z narożnika boiska, ale zrobił to bardzo niecelnie.

• Lewą flanką pędził na bramkę gospodarzy Sylwester Patejuk, ale odważną i nieco ryzykowną interwencją powstrzymał go Podleśny.

• Mica uderzał sprzed pola karnego, ale ta próba pozostawiała wiele do życzenia. Futbolówka w żaden sposób nie zagroziła bramce Chojniczanki.

• Kona zagrywał piłkę z rzutu wolnego w kierunku czekającego już na nią Drygasa. Ostatecznie jednak uprzedził ich Zawistowski, który oddalił zagrożenie od własnej bramki.

• Piłkarze Zawiszy nie wykorzystali świetnej sytuacji, po groźnym dośrodkowaniu Smektały przy próbie interwencji niefortunnie potknął się Podleśny. Koniec końców żaden z graczy bydgoskiego klubu nie dopadł do piłki.

• Kombinacyjne rozegranie rzutu rożnego w wykonaniu gospodarzy. Zawistowski zagrywał piłkę do Rybskiego, ten zaś odegrał ją w kierunku Kosakiewicza, jednak jego strzał został zablokowany.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Zawistowski, ale Węglarz szczęśliwie wybił piłkę na rzut rożny.

• Mica oddał bardzo groźny strzał na bramkę Chojniczanki, uderzył piłkę w samo okienko. W tej sytuacji świetną interwencją popisał się jednak Podleśny.

• Bardzo spokojny początek spotkania w Chojnicach. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska, a żadna ze stron nie stworzyła jeszcze groźnej sytuacji.

• Niezła wrzutka Smektały, ale z futbolówką minął się Mica.

• Mikołajczak przewrócił się w okolicy szesnastego metra, ale gwizdek sędziego milczał. Grę od własnej bramki wznowił Damian Węglarz.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Kosakiewicza w pole karne.

• Warto wspomnieć, że nowy trener Zawiszy, Maciej Bartoszek dziś obecny jest na trybunach. To efekt kary z czasów prowadzenia Legionowi.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Zawiszy: Sapela, Alaverdashvili, Ciechanowski, Łukowski, Nawotczyński, Gajewski, Cywiński.

• Rezerwowi Chojniczanki: Hładun. Mrozik, Garbacik, Majtyka, Grischok, Czerwiński, Jelić.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Chojniczanka – Zawisza LIVE! Starcie rozpędzonych pierwszoligowców.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Chojniczanka Chojnice - Zawisza Bydgoszcz!

• Chojniczanka – Zawisza LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Starcie rozpędzonych pierwszoligowców

Czas na jedenastą kolejkę pierwszej ligi, w której najciekawiej zapowiadającym się meczem z pewnością jest spotkanie Chojniczanki z Zawiszą Bydgoszcz. Chojniczanie po awansie do ¼ Pucharu Polski są w świetnym nastroju, natomiast Zawisza cieszy się passą pięciu ostatnich spotkań bez porażki. Warto nadmienić, że obie drużyny ostatni mecz przeciwko sobie rozegrały 5 lat temu. Wtedy zwycięzcami okazali się piłkarze Zawiszy.

Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1:1 k. 2:3