MŚ 2022. Chorwacja - Kanada ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Walka o wyjście z grupy wchodzi w decydującą fazę

4

Kanada

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Już w najbliższy czwartek w hitowym spotkaniu Belgia zmierzy się z Chorwacją, natomiast Maroko podejmie Kanadę, która już żegna się z turniejem.

• Koniec meczu na Khalifa International Stadium! Chorwacja rozbija Kanadę 4:1 i w czwartek zagra o awans do fazy pucharowej mistrzostw świata!

• Znakomite prostopadłe podanie i Mislav Orsić ruszył sam na sam z bramkarzem Kanady. Odegrał do Movro Majera, a ten wpakował piłkę do pustej bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Chorwacja pieczętuje zwycięstwo za sprawą trafienia Lovro Majera!!!

• Junior Hoilett zdecydował się na mocny strzał z dystansu, ale uderzył daleko obok bramki.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej sześć minut.

• Natomiast Lovro Majer zastąpił Mateo Kovacića.

• Mario Pasalić pojawił się w miejsce Luki Modrića

• Trzy ostatnie zmiany w reprezentacji Chorwacji. Mislav Orsić zmienił Ivana Perisića

• Taka sama kara dla Luki Modrića

• Kamal Miller ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Kanada próbuje rozgrywać piłkę, ale niewiele z tego wynika. Zawodnicy z Ameryki Północnej wydają się już nieco zrezygnowani.

• Stuprocentowa okazja dla reprezentacji Chorwacji, ale Marcelo Brozović w znakomitej sytuacji uderzył wprost w Milana Borjana!

• Junior Hoilett zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył daleko obok bramki rywali.

• Chorwacja krótko rozegrała rzut rożny, ale nie zagroził on bramce Kanady.

• Ostatnia zmiana w reprezentacji Kanady. Lucas Cavallini zmienił Jonathana Davida.

• Natomiast także jedna zmiana w reprezentacji Kanady. Samuel Adekugbe zmienił Atibę Hutchinsona

• Druga zmiana w reprezentacji Chorwacji. Nikola Vlasić zmienił Andreja Kramarića.

• Znakomite podanie w pole karne Kanady, tam Andrej Kramarić minął rywala i precyzyjnym uderzeniem zdobył bramkę na 3:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Andrej Kramarić zdobywa swoją drugą bramkę i Chorwacja prowadzi już 3:1!

• Prostopadłe podanie do Bruno Petković, ale jego w ostatniej chwili uprzedził Milan Borjan.

• W drugiej połowie Chorwacja prezentuje się znacznie lepiej od rywali. Wydaje się, że Kanada będzie miała ogromny problem ze zdobyciem pierwszego punktu na tym turnieju.

• Zmiana w reprezentacji Kanady. Junior Hoilett zmienił Richiego Laryea.

• Pierwsza zmiana w reprezentacji Chorwacji. Bruno Petković zmienił Marko Livaję.

• Milan Borjan popełnił błąd przy wyprowadzeniu piłki, ale Ivan Perisić chwilę później zagrał wprost do kanadyjskiego bramkarza.

• Dejan Lovren ukarany żółtą kartką.

• Luka Modrić zagrał z prawej strony w pole karne Kanady wprost na nogę Andreja Kramarica, ale jego uderzenie fantastycznie wybronił Milan Borjan!

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Tajon Buchanen.

• Jonathan Osorio zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka powędrowała minimalnie obok bramki Chorwacji!

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Natomiast Jonathan Osorio pojawił się w miejsce Cylea Larina.

• Dwie zmiany w reprezentacji Kanady. Ismael Kone zmienił Stephena Eustaquio

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę Khalifa International Stadium. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu! Chorwacja prowadzi z Kanadą 2:1.

• Kolejne zagranie w pole karne Kanady, ale tym razem Marko Livaję uprzedził Milan Borjan.

• Poczynania Kanady wyglądają jakby wyraźnie zeszło z niej powietrze. Ostatnie kilka minut to dominacja Chorwacji.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Josip Juranović pokusił się o indywidualną akcję, przypadkowo zagrał do Marko Livaji, a ten mocnym strzałem zza pola karnego umieścił piłkę w bramce!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Marko Livaja trafia do bramki i Chorwacja już na prowadzeniu!!!

• Szalony pojedynek na Khalifa International Stadium nieco się uspokoił. Chorwacja zaczyna często utrzymywać się przy piłce i kontrolować przebieg meczu.

• Znakomite podanie w pole karne Kanady do Andreja Kramarića, a ten z zimną krwią precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!! Andrej Kramarić doprowadza do wyrównania!!!

• Marko Livaja dostał piłkę w polu karnym Kanady i oddał mocny strzał, ale Milan Borjan świetnie interweniował!

• Chorwacja atakuje niezłym pressingiem. Kanada ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

• Alphonso Davies źle dośrodkował z rzutu wolnego i stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia.

• Rzut wolny dla Kanady blisko pola karnego Chorwacji.

• Andrej Kramaric wpakował piłkę do bramki Kanady, ale arbiter słusznie dopatrzył się spalonego i bramki nie uznał!

• Marko Livaja ruszył do prostopadłego podania, ale znowu został zatrzymany przez rywala.

• Marko Livaja dostał piłkę w "szesnastce Kanady, ale nie zdołał oddać strzału.

• W odpowiedzi znowu Chorwaci. Jednak kolejne dośrodkowanie z głębi pola bez powodzenia.

• Krótko rozegrany rzut wolny przez Kanadyjczyków. Dośrodkowanie w pole karne rywali, które jednak nie spowodowało zagrożenia.

• Luka Modrić zagrał w okolice pola karnego Kanady, ale obrońcy poradzili sobie z tym podaniem.

• Bardzo dynamiczny pojedynek na Khalifa International Stadium. Teraz Kanada przejęła piłkę, ale nie potrafiła zagrozić bramce rywala.

• Chorwacja coraz odważniej zaczyna odpowiadać. Rozgrywanie akcji coraz częściej przenosi się w okolice pola karnego Kanady.

• Kolejna odpowiedź Chorwacji, ale tym razem Andrej Kramaric nie zrozumiał się z Luką Modrićem.

• Prostopadłe zagranie do Alphonso Daviesa, ale tym razem gracz Kanady na spalonym.

• Chorwacja przeprowadziła pierwszą składną akcję w tym meczu, ale zagranie w pole karne Kanady okazało się niedokładne.

• Chorwacja jest w szoku, ciężko jej rozegrać piłkę w środku pola. Na razie dominuje Kanada.

• Cudowna oskrzydlająca akcja Kanady, dośrodkowanie z prawej strony boiska wylądowało na głowie nabiegającego Alphondo Daviesa, który precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Coś niesamowitego!!!! Alphonso Davies w pierwszej akcji meczu zdobywa bramkę!!!

• Rozpoczynamy pojedynek Chorwacji z Kanadą!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie Khalifa International Stadium! Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

• W pierwszej kolejce Belgia pokonała Kanadę 1:0, mimo że zespół z Ameryki Północnej był znacznie lepszy, natomiast Chorwacja bezbramkowo zremisowała z Marokiem. Dzisiaj Kanada i Chorwacja muszą wygrać jeśli chcą marzyć o awansie z grupy.

• W pierwszym dzisiejszym meczu tej grupy Maroko niespodziewanie pokonało Belgię 2:0 z czterema punktami na koncie jest liderem grupy.

• Witamy serdecznie! W drugim meczu grupy F drugiej kolejki fazy grupowej reprezentacja Chorwacji zmierzy się z Kanadą! Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

1/3
przejdź do galerii

©PAP/EPA

MŚ 2022. Chorwacja - Kanada ONLINE. Obie drużyny mogą czuć niedosyt po swoim pierwszym spotkaniu. Kanada zagrała bardzo dobry mecz, aby ostatecznie przegrać z Belgią, natomiast Chorwacja zagrała słaby i zremisowała z Marokiem. Relacja LIVE w poniedziałek od godziny 17:00.

MŚ 2022. Mecz Chorwacja - Kanada ONLINE

Chorwacja, czyli reprezentacja, która na mundialu w 2018 roku zajęła 2. miejsce, w swoim pierwszym meczu na tegorocznych mistrzostwach świata się nie popisała. Bezbramkowy remis z Marokiem znacznie utrudnił sytuację podopiecznych Zlatko Dalia.
W meczy z afrykańską reprezentacją, kadra Chorwacji oddała tylko pięć strzałów i zgromadziła xG (współczynnik oczekiwanych goli) na poziomie 0,52. Jeśli piłkarze z Bałkanów chcą myśleć o awansie do 1/8 finału, muszą wygrać dzisiejszy mecz.

Rywalami Chorwacji będzie reprezentacja Kanady, która pokazała się z bardzo dobrej strony w meczu z Belgią. Kanadyjczycy oddali aż 22 (!) strzały, zmarnowali jedenastkę i zostali okradzeni przez sędziego z dwóch kolejnych jedenastek. Wygrana z "Czerwonymi Diabłami" była na wyciągnięcie ręki. Trener Kanady - John Herdman - był tak zadowolony z występu swoich zawodników, że po meczu wygłosił bardzo ważną mowę do swoich piłkarzy:

- Powiedziałem im, że należą do tego grona i rozj****** Chorwację. To proste.

Słowa selekcjonera Kanady nie zostały dobrze odebrane w Chorwacji. Jedna z tamtejszych gazet przygotowała okładkę, na którym widnieje prawie całkowicie naga podobizna szkoleniowca Kanady z wymownym podpisem.

- Masz gadane, ale czy masz też jaja? - taki tytuł ma okładka znanej gazety.

MŚ 2022. Mecz Chorwacja - Kanada TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo z meczu Chorwacja - Kanada w TVP 1 oraz TVP Sport. Stream w internecie na stronie i w aplikacji TVP Sport oraz w Smart TV i HbbTV. Relacja LIVE z meczu Chorwacja - Kanada od 17:00 w GOL24 - zapraszamy!