Chrobry Głogów

0

Bytovia Bytów

0

• Koniec spotkania! Chrobry Głogów bezbramkowo remisuje z Bytovią Bytów! Dziękujemy za uwagę!

• Letniowski uderza obok bramki.

• Żółta kartka dla Dudy.

• Arbiter doliczył 4 minuty.

• Maćkowski uderza nad bramką Witana.

• Strzela Napołow i tylko poprzeczka ratuje bytowian przed utratą bramki!

• Faul Kuzimskiego i rzut wolny dla gospodarzy.

• Uderzył Jakóbowski, jednak piłkę na rzut rożny sparował Abramowicz!

• Mamy przerwę w grze. Ucierpiał Wróbel.

• Letniowski uderza tuż nad bramką!

• Ostatnia zmiana w Chrobrym. Zszedł Kowalczyk, wszedł Kaczmarek.

• Frekwencja na dzisiejszym meczu w Głogowie to 550 widzów.

• Żółta kartka dla Maćkowskiego za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Zmiana w Bytovii. Zszedł Jaroch, wszedł Procyszyn.

• Kolejny strzał Kowalczyka, znów na posterunku Witan!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Bytovii, sytuację wyjaśnia Wróbel.

• Druga zmiana w Chrobrym. Zszedł Zejdler, wszedł Sędziak.

• Zmiana w Bytovii. Zszedł Hebel, wszedł Kuzimski.

• Kolejna, świetna interwencja Witana. Tym razem próbował zaskoczyć go Kowalczyk!

• Na strzał zdecydował się Duda. Niecelnie. Od bramki wznowi Abramowicz.

• Od autu Kuzdra.

• W przerwie nastąpiła zmiana w zespole gospodarzy. Zszedł Bach, wszedł Maćkowski.

• Hebel z rzutu wolnego, broni Abramowicz.

• Stolc obejrzał żółty kartonik.

• Rzut wolny dla Bytovii. Faulowany Letniowski.

• Od autu Bytovia. Znów piłkę wrzuci Kuzdra.

• Świetna interwencja Witana!

• Wracamy do Głogowa na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Jak na razie w Głogowie nie oglądaliśmy bramek. Zapraszamy za 15 minut na drugą część spotkania!

• Bardzo niecelne uderzenie jednego z zawodników Chrobrego.

• Strzał Hebla z półwoleja! Niewiele zabrakło piłkarzowi gości, by umieścić piłkę w siatce!

• Faulowany Hebel. Rzut wolny dla Bytovii. Piłkę w pole karne będzie wrzucał Letniowski.

• Dobry strzał Kowalczyka, broni Witan. Arbiter dopatrzył się jednak spalonego i nawet gdyby piłkarz Chrobrego umieścił piłkę w siatce, gol nie zostałby uznany.

• Krótka przerwa w grze. Na boisku leży Hebel.

• Aut dla Bytovii. Za chwilę Kuzdra wznowi grę.

• Zejdler główkował obok bramki Witana!

• Faulowany Wolski. Bytovia ma rzut wolny.

• Wilczyński złapany na pozycji spalonej.

• Niedokładne zagranie Wróbla. Od bramki rozpocznie Abramowicz.

• Upłynął pierwszy kwadrans gry. Jak na razie w Głogowie nie oglądaliśmy bramek.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Mecz poprowadzi Sebastian Jarzębak z Bytomia.

• Chrobry i Bytovia to jedne z nielicznych drużyn, które nie pauzowały podczas ostatniej przerwy na mecze reprezentacji. Dzięki temu nie musiały nadrabiać zaległości w kończącym się tygodniu, jak większość pozostałych ekip. Pomarańczowo-Czarni w minioną niedzielę przerwali passę pięciu meczów z rzędu bez porażki. Po wygranych z kolejno Bruk-Betem Termalicą Nieciecza (2:1), Polonią Głubczyce (8:0, Puchar Polski), Stomilem Olsztyn (2:0), Garbarnią Kraków (1:0) oraz bezbramkowym remisie ze Stalą Mielec, przyszła niespodziewana porażka z Wartą w Poznaniu.

• Ekipa Grzegorza Nicińskiego, to sąsiad w tabeli Bytovii. Z taką samą liczbą punktów, lecz z odrobinę lepszym bilansem znajdują się na 7. pozycji, czyli tuż nad drużyną z Bytowa. Przy tak niewielkich różnicach punktowych, które już tradycyjnie można oglądać na zapleczu ekstraklasy, zwycięstwo w tym spotkaniu może oznaczać przesunięcie w okolice miejsc premiowanych awansem.

• Kibice Bytovii czekają na komplet punktów wyjątkowo długo. Ostatnio podopieczni Adriana Stawskiego z boiska schodzili jako wygrani 8 września. Od tego czasu rozegrali 6 spotkań. Optymizmem napawa jednak fakt, że tylko dwa z nich to porażki - z Rakowem Częstochowa i GKS Jastrzębie.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 16. kolejki Fortuna 1. Ligi, w którym Chrobry Głogów podejmie Bytovię Bytów. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 18.

red

Chrobry Głogów - Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Waldemar Wylegalski

Chrobry Głogów - Bytovia Bytów ONLINE. Chrobry Głogów zmierzy się w piątek z Bytovią Bytów w pierwszym meczu 16. kolejki Fortuna 1 ligi. Obie drużyny potrzebują zwycięstwa, żeby zachować kontakt z ligową czołówką. Gdzie oglądać mecz Chrobry Głogów - Bytovia Bytów? Transmisja w telewizji i stream online.

Chrobry Głogów - Bytovia Bytów ONLINE

Pozostałe rozstrzygnięcia to remisy, zawsze z wynikiem 1:1, a w dwóch ostatnich meczach zdobywając bramkę w samej końcówce. - Cieszę się, że strzelamy bramkę w samej końcówce spotkań. Żałuję, że nie są to gole dające zwycięstwo. Bierzemy każdy punkt, który jest dla nas ważny, a chłopakom należą się brawa za zaangażowanie i walkę do samego końca - mówił trener „Czarnych Wilków”.

Okazję do przełamania serii bez zwycięstwa piłkarze Bytovii będą mieli już w piątek o godzinie 18 zagrają na wyjeździe z Chrobrym Głogów. Ekipa Grzegorza Nicińskiego, to sąsiad w tabeli Bytovii. Z taką samą liczbą punktów, lecz z odrobinę lepszym bilansem znajdują się na 7. pozycji, czyli tuż nad drużyną z Bytowa. Przy tak niewielkich różnicach punktowych, które już tradycyjnie można oglądać na zapleczu ekstraklasy, zwycięstwo w tym spotkaniu może oznaczać przesunięcie w okolice miejsc premiowanych awansem.

Chrobry i Bytovia to jedne z nielicznych drużyn, które nie pauzowały podczas ostatniej przerwy na mecze reprezentacji. Dzięki temu nie musiały nadrabiać zaległości w kończącym się tygodniu, jak większość pozostałych ekip. Pomarańczowo-Czarni w minioną niedzielę przerwali passę pięciu meczów z rzędu bez porażki. Po wygranych z kolejno Bruk-Betem Termalicą Nieciecza (2:1), Polonią Głubczyce (8:0, Puchar Polski), Stomilem Olsztyn (2:0), Garbarnią Kraków (1:0) oraz bezbramkowym remisie ze Stalą Mielec, przyszła niespodziewana porażka z Wartą w Poznaniu. - Wiedzieliśmy, że czeka nas trudny mecz i że Warta jest groźna przy stałych fragmentach, a my po wyrzucie z autu i rzucie rożnym tracimy gole. Staraliśmy się tę stratę odrobić, ale to co robiliśmy na boisku nie wystarczyło na ambitnie grający zespół gospodarzy. Pora zejść na ziemię i wziąć się jeszcze ciężej do pracy - grzmiał po tamtym spotkaniu szkoleniowiec Chrobrego Grzegorz Niciński.

Kto wygra mecz 1. ligi: Chrobry Głogów - Bytovia Bytów?

Chroby Głogów - Bytovia Bytów TRANSMISJA TV

Mecz Chrobry Głogów - Bytovia Bytów rozpocznie się 26.10.2018. o godz. 16:00. Żadna ze stacji telewizyjnych nie przeprowadzi transmisji z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.