Mecz Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie...

Mecz Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 7. kolejka
2018-08-26 19:00

Chrobry Głogów

2

Chojniczanka Chojnice

0

• Koniec meczu! Chrobry pokonuje Chojniczankę 2:0!

• Doliczone minuty mijają, a nic nie zmienia się w obrazie gry. Za kilkadziesiąt sekund Chrobry rozpocznie świętowanie zwycięstwa.

• Aż 5 minut doliczone do drugiej połowy.

• Rzut rożny dla Chrobrego, ale bez efektu. W tym meczu już się chyba nic nie zmieni.

• Żółta kartka dla Wołąkiewicza

• Borecki zmienia Zejdlera, ostatnia zmiana w spotkaniu.

• Żółta kartka dla Pawlika i rzut wolny. Uderzył Pietruszka, ale obił mur.

• Trener Cecherz wykorzystuje ostatnią zmianę. Pyłypczuk za Piotrowskiego.

• Druga zmiana w Chrobrym. Machaj schodzi, w jego miejsce Napołow.

• Na uderzenie zdecydował się Pietruszka, ale zbyt lekko i broni Abramowicz

• Druga zmiana w Chojniczance. Za Danielewicza wchodzi Zawistowski

• Dobra akcja gospodarzy i musiał interweniować Janukiewicz. Dobitka również nie przyniosła efektu. Było blisko!

• Zmiana w Chrobrym. Za Kaczmarka wchodzi Kowalczyk

• Chojniczanka rozgrywa, próbuje ataków, ale gdy przechodzi do ofensywy, rozbija się o mur Chrobrego.

• Uderzenie Drozdowicza sprzed bramki wybija obrońca. Było blisko gola kontaktowego!

• Korner dla Chojniczanki, wrzutka, ale bez efektu.

• Kolejna próba Chojniczanki, ale niecelny strzał mija bramkę Abramowicza.

• Kibice gości dopiero teraz dotarli na stadion. Patrząc na tablicę wyników, zapewne mogą żałować, że wybrali się w drogę...

• Chrobry skutecznie broni wyniku, goście nie mają pomysłu jak sforsować defensywę gospodarzy.

• Po wrzutce Trochima z kornera piłka trafiła do Foszmańczyka, który posłał ją ponad bramką.

• Drozdowicz od początku ruszył do ataku i po jednej z akcji wywalczył rzut rożny.

• Od początku drugiej połowy Drozdowicz za Mikołajczaka.

• Rozpoczęcie drugiej połowy. Chojniczanka zdoła się podnieść?

• Pierwsza połowa dla gospodarzy idealnie rozpoczęła się i zakończyła się równie dobrze. W odwrotnych nastrojach są piłkarze Chojniczanki, którzy mają 15 minut na zmotywowanie się w szatni. Wracamy po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy w Glogowie.

• Szybka, składna akcja Chrobrego, idealne podanie do Machaja, a ten wykańcza celnym strzałem. Idealne zakończenie połowy w wykonaniu gospodarzy.

• Goool! Machaj tuż przed końcem połowy podwyższa na 2:0! Typowy gol do szatni!

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Rzut rożny dla Chrobrego. Po rozegraniu strzelał Ilków-Gołąb, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Pawlik mógł się pokusić o najładniejszą bramkę kolejki. Odważnie uderzył z bardzo dużego dystansu i zmusił do interwencji Janukiewicza

• W ataku Chojniczanka. Na posterunku był jednak Abramowicz, który dobrze obronił strzał, a przed dobitką sytuację wyczyścili obrońcy Chrobrego.

• Z rzutu wolnego zagrał w pole karne Zejdler. Mimo dobrego dośrodkowania, lepiej spisała się obrona, która zażegnała niebezpieczeństwo.

• Po okresie przewagi Chojniczanki, gra się wyrównała. Gospodarze dzielnie stawiają opór wyżej notowanemu rywalowi.

• Ucierpiał w starciu z rywalem Pawlik i potrzebuje pomocy medycznej. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

• Żółtą kartką ukarany również zawodnik gospodarzy, Łukasz Zejdler

• Żółtą kartką ukarany Danielewicz

• Chojniczanka najwyraźniej otrząsnęła się już po stracie bramki, bo od kilku minut prezentuje się zdecydowanie lepiej od gospodarzy i stara się raz po raz atakować.

• Kolejny rzut wolny dla Chojniczanki. Trochim zagrał do Sylwestrzaka, ale goście stracili piłkę.

• Faul na Wołąkiewiczu i rzut wolny dla Chojniczanki

• Doskonałą okazję miał Zejdler, ale zagrał zbyt nerwowo. Mogło być 2:0

• Przedarł się pod linię końcową Gardzielewicz, uderzył, ale niecelnie.

• Szybka strata bramki każdego może wybić z rytmu. Tak to wygląda w przypadku Chojniczanki, chociaż trudno uznać, że goście w ogóle zdążyli złapać rytm w tym meczu. Na razie walczą o odzyskanie kontroli nad przebiegiem spotkania.

• Świetnie rozpoczęło się to spotkanie dla gospodarzy. Ładna akcja, strzał Mandrysza jeszcze nie znalazł drogi do bramki, ale dobitka Kaczmarka już jak najbardziej!

• Goool! Błyskawiczne prowadzenie Chrobrego! Kaczmarek na 1:0

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• W Głogowie trwa rozgrzewka. Za dwadzieścia minut pierwszy gwizdek sędziego, którym jest dzisiaj Konrad Kiełczewski.

• Znamy już składy obu zespołów. Ławka rezerwowych Chrobrego: Jakub Bach, Michał Borecki, Sławomir Janicki, Damian Kowalczyk, Serhij Napołow, Daniej Wajask, Marek Wasiluk. Rezerwowi Chojniczanki: Emil Drozdowicz, Rafał Kobryń, Oskar Paprzycki, Miłosz Przybecki, Serhij Pylypczuk, Grzegorz Wnuk, Paweł Zawistowski

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Chrobrego Głogów z Chojniczanką Chojnice!

JCZ

Chrobry - Chojniczanka LIVE! "Ten skład jest najsilniejszy"
1/3
przejdź do galerii

Chrobry - Chojniczanka LIVE! "Ten skład jest najsilniejszy" ©Piotr Hukało

Mecz Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Tym razem niepokonana drużyna zagra w Głogowie. Chojniczanka Chojnice, bo o niej mowa, sprawdzi formę Chrobrego. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00.

Mecz Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Z delegacji Chojniczanka nie przywiozła jeszcze zwycięstwa. Okazje były wprawdzie ledwie dwie, ale żadnej nie udało się wykorzystać. Z Wigrami Suwałki zabrakło właściwie sekund, ponieważ gol na 1:1 padł w doliczonym czasie. Z kolei przeciwko GKS 1962 Jastrzębie (0:0) drużyna stworzyła sobie za mało sytuacji. Do trzech razy sztuka?

- W Głogowie zawsze dobrze nam się grało i za każdym razem wywoziliśmy stamtąd punkty i oby tak było i tym razem - mówi napastnik Tomasz Mikołajczak dla klubowej strony. I dodaje: - W porównaniu ze wszystkimi sezonami, które spędziłem w Chojnicach, dzisiejszy skład jest najsilniejszy i z nim możemy powalczyć o najwyższe cele.

W ostatniej kolejce, którą w całości rozegrano w środę, Chojniczanka wygrała u siebie z Odrą Opole 4:1. Trzeciego gola strzeliła już w 14 minucie. Potem trochę się wycofała, a w końcówce wręcz oddała inicjatywę. Chrobry ma za sobą bezbramkowy remis z GKS-em 1962 Jastrzębie (na wyjeździe).

Zespół Grzegorza Nicińskiego słabo punktuje. Nie najlepiej gra też w piłkę co ma z pewnością związek z odejściem Mateusza Machaja do Jagiellonii Białystok. W defensywie brakuje natomiast Seweryna Michalskiego, który dzisiaj stanie po drugiej stronie barykady.

Kto wygra mecz 1. ligi: Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Chojniczanka - Chrobry 3:0 (1 liga, 19.05.2018)
Chrobry - Chojniczanka 0:0 (1 liga, 29.10.2017)
Chojniczanka - Chrobry 2:2 (1 liga, 04.06.2017)

Mecz Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Mecz nie będzie transmitowany w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:00