Chrobry Głogów 1 - 1 Chojniczanka Chojnice

• Koniec spotkania w Głogowie. Chrobry zremisował z Chojniczanką 1:1

• Marynowicz ukarany żółta kartką

• I kolejny rzut wolny dla Chojniczanki... teraz nico bliżej ... jakieś 25 metrów do bramki...piłkę ustawił Parzy, ale nie trafił

• Jedna s ostatnich szans dla gości z wolnego...ale piłka odbija się od muru glogowian

• Soboń ukarany żółtą kartką, po tym jak sędzia podyktował faul dla rywali rzucił piłką w stronę arbitra!

• Stasiak! Pudłuje z pięciu metrów! To była piłka meczowa!

• Dwie minuty do końca spotkania. Dalej remis, choć lekką przewagę mają przyjezdni

• Prostopadle podanie do Grzybowskiego....szybszy bramkarz gości

• Do gry gotowy już Piotrowski zmieni Kaczmarka

• Za chilę kolejna zmiana w Chrobrym..

• Rzut wolny dla Chrobrego. Do bramki około trzydziestu metrów. Wrzuca Soboń, ale bardzo nie dokładnie

• Slupek! Strzelał Lenart!Szybka i piękna akcja gości!

• Nieco ponad dziesięć minut do zakończenia spotkania w Głogowie, ale emocji z każdą minutą coraz więcej

• Mocny strzał Atanckowicia, ale Zaremba broni

• Suchecki do Grzybowskiego..,. za mocno, a byłby znów w sytuacji z bramkarzem!

• Stasiak sam na sam z bramkarzem... za mocno wypuścił sobie tą piłkę ! Nie ma bramki!

• Poprzeczka ratuje głogowian przed utrata bramki! Zaremba nawet nie wiedział, gdzie leci piłka!

• Głogowianie marnują znakomitą okazję na strzeleni bramki. Błąd popełnił bramkarz gości. Do piłki dopadł Kaczmarek i zamiast uderzyć na pustą bramkę próbował bawić się z obrońcami gości

• Zmiana: Za Trojanowskiego wchodzi Lenart

• Kolejny strzał głową Atanckowicia. Znów niecelnie i za lekko

• Ireneusz Mamrot stawia wszystko na jedną kartę. Na boisku już trzech nominalnych napastników

• Do wejścia szykuje się jeden z zawodników Chrobrego... schodzi Bukraba a wchodzi Ochmański

• Tarnowski strzela z ostrego kąta! Piłka tuż nad spojeniem bramki!

• Z murawy nie podnosi się Stasia...chyba ucierpiał w jakimś starciu

• Zmiana w Chojniczance: za Pieczarę wchodzi Tarnowski

• Rzut rożny dla głogowian. Wrzuca Soboń... piłka minęła linię. Zacznie bramkarz gości

• Goście chyba już otrząsnęli się po stracie bramki. Próbują raz lewą , a raz prawą strona... teraz środkiem pędzi Trojanowski strzela! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:1 Co robili obrońcy głogowian? Co robił Zaremba?

• Groźnie pod bramką gospodarzy, ale wyłapuje dośrodkowanie Zaremba

• Żółta kartka: Trojanowski

• Coraz śmielej głogowianie. Coraz bardziej groźniejsze są ich ataki

• Faulowany Bukraba...do bramki około dwudziestu metrów. Piłkę ustawił Soboń...wrzuca do Hałambca a ten główką mógł podwyższyć na 2:0! Było blisko!

• Głogowianie napędzeni tym trafieniem próbują wykorzystać słabszy moment gości... zagrać do Grzybowskiego próbował Soboń, ale znów niedokładnie.

• Piłkę z rzutu rożnego dośrodkował Grzybowski, głową przedłużył Soboń, a tam był już Stasiak, który mocnym uderzeniem obok lewego słupka pokonał bramkarza gości

• GOOOOOL! Stasiak! 1:0!

• Soboń do Grzybowskiego... ten upada podczas pełnego biegu...sędzia nie gwiżdże, a był faul.

• Coraz częściej przy piłce głogowianie. Tym razem nie zdołał przedrzeć się Soboń

• Grzybowski próbował powalczyć przed polem karnym rywali. Opłacało się głogowianie mają piłkę,ale znów złe zagranie jednego z pomocników.

• Stasiak zagrywa do Kaczmarka, ale szybciej obrońca gości. Mamy rzut rożny. Wrzuca Soboń... zamieszanie w polu karnym! Nie ma gola, a było tam trzech zawodników Chrobrego Głogów.

• Znów przy piłce goście. Szybko rozgrywają ją, ale nie potrafią przedostać się pod bramkę Zaremby

• Rzut wolny dla Chojniczanki. Groźny strzał głową oddaje Pieczara, ale był on bardzo niecelny.

• Żółta kartka dla Samca

• Mogło być groźnie pod bramką gości, ale Soboń pogubił się w swoim dryblingu

• Zaczynamy drugą połowę!

• Zmiana... a nawet dwiew przerwie. Za Michalca pojawi się Filbier, a za Machaja Stasiak

• Na murawie jest już sędzia...Wchodzą też piłkarze. Pierwsi pojawili się zawodnicy Chojniczanki, ale tuż za nimi podążają gospodarzy .

• Za chwilę obie ekipy powinny pojawić się na boisku. Przed nami druga część spotkania.

• Trwa przerwa w Głogowie. W pierwszej części spotkania to goście okazali się ekipa lepszą, choć do bramki Zaremby nie trafili. Głogowianie po dobrym początku, usiedli na laurach. nie potrafili przedostać się pod bramkę gości, ale przede wszystkim dominowali nie dokładnością. Ta odzwierciedliła się na boisku. Grzybowski w ciągu 45 minut nie dostał żadne dobrej piłki od swoich kolegów.

• Koniec pierwszej części spotkania w Głogowie! Jak na razie bezbramkowo.

• Jeszcze goście próbują zaatakować, jeszcze wieżą, że zdołają swoją przewagę udokumentować w pierwszej części spotkania

• Sędzia techniczny doliczył minutę do regulaminowego czasu gry

• rzut wolny dla Chojniczanki. Wrzuca Trojanowski...bardzo nie dokladnie

• To była jedna z nielicznych akcji głogowian w tej części spotkania, która dała by miejscowy możliwość stworzenia zagrożenia pod bramką Chojniczanki

• Soboń do Grzybowskiego!!! Będzie sam na sam... nie nie sędzia podnosi chorągiewkę ! Tam nie było spalonego

• Pierwsza połowa spotkania zbliża się ku końcu... przewaga w tej części Chojniczanki jest niepodważalna

• Machaj próbuje wziąć ciężar gry na swoje barki... wywalczył aut.

• Strzał Trojanowskiego. Bez problemów jednak Zaremba

• Teraz Soboń szukał podania do Grzybowskiego, a miał wolnego po prawej stronie Machaja! Akcje przerywają goście.

• Głogowianie zamknięci na swojej połowie. Gospodarze próbują przedostać się pod bramkę Chrobrego, błąd i piłkę przechwytują pomarańczowo -czarni

• Piłkarze Chrobrego nie wyciągnęli chyba lekcji z ostatniego ligowego i przegranego spotkania z Jarotą, bo dziś znów brakuje tej ambicji, która głogowianie dominowali w meczu z Miedzią

• Faul na Pieczaru, sędzia nie przerywa gry... a piłkarz zwija się bólu

• Coraz bardziej napięta sytuacja w Chrobrym. Co chwilę coś do swoich kolegów z drużyny pokrzykuje Soboń... tym razem nakazuje im grę ziemią.

• Faulowany Soboń...sędzia nie wyciąga kartonika tym razem

• Piłkarze Chrobrego bezradni wobec zespołu z Chojnic. Ekipa Ireneusza Mamrota nie potrafi od dłuższego czasu skonstruować składnej akcji

• Faul na Grzybowskim. Głogowianie wznawiają grę, ale łatwa strata

• Uderzenie z dystansu Trojanowskiego. Niecelne

• Goście zaostrzyli grę na płycie głogowskiego stadionu. Znów powalony w środkowej strefie boiska jeden z zawodników Chrobrego.

• Gospodarze próbują powoli konstruować swoje akcje. Faul na Grzybowskim. Żółta kartka dla Atanackovicia.

• Dużo szczęścia mieli teraz gospodarze. Kolejne dobre dośrodkowanie Chojniczanki i znów nie miał kto tego zamknąć.

• Michalec minąłtrzech rywali...podał prostopadle do Grzybowskiego, ale za mocno.

• Groźna akcja głogowian. Z piłką w pole karne przebił się Michalec, próbował jeszcze odegrać piłkę do tyłu... tam był Grzybowski, ale goście wybijają piłkę.

• Przewaga przyjezdnych rośnie z każdą minutą tego spotkania.

• I mamy kolejny rzut rożny dla Chojniczanki. W narożniku Parzy..dorzuca piłkę w stronę Kaźmierowskiego, ale było to bardzo niecelne zagranie.

• Piękna parada Zaremby! Kolejny błąd głogowian! Teraz powinna być już bramka, ale Kaźmierowski nie trafił w siatkę głogowian.

• Piłkarze Chrobrego dominują dziś...przede wszystkim niedokładnością, bo reszta piłkarskich atutów zdecydowanie na plus ekipy z Chojnic.

• Kolejne ataki Chojniczanki i znów głogowianie ofiarnie w obronie.

• Trojanowski wrzuca piłkę z prawe flanki... tam podskakuje do niej jeszcze Pieczara, ale to było zdecydowanie za mocne zagranie.

• Faulowany Soboń. Rzut wolny dla Chrobrego. Głogowianie nie decydują się jednak na wrzutkę lub strzał z ponad czterdziestu metrów i wycofują piłkę do własnej obrony, chcą zbudować atak pozycyjny.

• Znów goście próbowali zaskoczyć głogowian prawą stroną boiska, ale nie udany rajd Kaźmierowskiego.

• Z dystansu próbuje Bukraba. Niecelnie.

• I znów groźnie pod bramką Chrobrego. Najpierw szczęścia próbował Kaźmierowski a później Pieczara. Dobrze w obronie jednak głogowianie.

• Ładnie prawą stroną Mikołajczyk w polu karnym gospodarzy! Wycofuje do Atanckowicia ale ten z pudłuje z ośmiu metrów!

• Kaczmarek pędzi środkiem pola...przed nim trzech obrońców gości, decyduje się na zagranie do Grzybowskiego...niecelnie.

• Dobra akcja Chojniczanki. Wrzutka w pole karne, ale znów czujnie tam obrońcy Chrobrego.

• Składna akcja Machaj - Soboń, ale goście wybijają w aut.

• Rzut rożny dla Chojniczanki. Piłkę wrzuca Parzy, ale pewnie w obronie Bukraba

• Od początku zdeterminowani głogowianie próbują zmusić rywali do błędu... groźna wrzutka w pole karne Machaja, ale nie miał kto zamknąć tej akcji.

• Piłka w grze! Zaczyna Chrobry Głogów.

• Za chwilę początek ligowego starcia w Głogowie. Trwa losowanie stron.

• Trwa spotkanie GKS Tychy - Miedź Legnica ( 0:1)

• Oba zespoły wchodzą już na murawę.

• Stadion w Głogowie już prawie pełny...jak do tej pory sprzedano już ponad 800 karnetów, a w przedsprzedaży bilety na dzisiejsze spotkanie rozchodziły się jak świeże bułeczki. Sprzedano prawie 1000 wejściówek. Na stadion nie zostali jeszcze wpuszczeni kibice przyjezdnych.

• Obie drużyny zeszły już do szatni z rozgrzewki. Lada moment piłkarze ponownie pojawią się na murawie. Do rozpoczęcia spotkania niecałe dziesięć minut.

• Warunki do gry w Głogowie znakomite, choć... chyba troszkę za gorąco. termometry wskazują grubo ponad 30 stopni.

• Głogowianie w tym sezonie na własnym stadionie jeszcze nie przegrali. W pierwszej kolejce podzielili się punktami z Miedzą Legnica, by za niespełna dwa tygodnie później, już w ramach rozgrywek o Puchar Polski, wygrać po dogrywce z Miedzią 3:2. Dziś podopieczni Ireneusza Mamrota chcą w Głogowie wywalczyć trzy punkty. Już w poprzednim sezonie stadion przy ul. Wita Stwosza był dla głogowian bardzo szczęśliwy, a w rundzie jesiennej stanowi twierdzę nie do zdobycia.

• Już tylko minuty dzielą nas od rozpoczęcia ligowego starcia w Głogowie. Dziś na przeciwko siebie staną zespoły Chrobrego Głogów oraz Chojniczanki Chojnice.