Chrobry Głogów - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Cracovia

2

1 2 połowa

2 dogrywka 2 połowap.

• Broniąca trofeum Cracovia była o krok od podzielenia losu Wisły Kraków. W Głogowie drużyna Michała Probierza przegrywała z Chrobrym 0:1, ale zdołała wyrównać w doliczonym czasie gry. Awans zapewnił "Pasom" Mateusz Wdowiak, który trafił tuż przed końcem dogrywki.

• Koniec meczu! Cracovia była blisko wpadki, ale dzięki trafieniom Rapy i Wdowiaka zdołała awansować do kolejnej rundy!

• Sędzia przedłużył drugą część dogrywki o co najmniej minutę.

• Mateusz Wdowiak kapitanie przymierzył z 18 metrów. Kacper Bieszczad tym razem był bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOL! 2:1 DLA CRACOVII! MATEUSZ WDOWIAK!

• Kacper Bieszczad obronił strzał Mateusza Wdowiaka z kilku metrów.

• Cracovia mimo gry w przewadze nie kreuje groźnych sytuacji. Czy w Głogowie o awansie przesądzą rzuty karne?

• Było blisko! Pelle van Amersfoort strzelił z pola karnego i trafił w słupek.

• Początek drugiej połowy dogrywki!

• Sebastian Strózik wszedł w miejsce Michała Rakoczego.

• Milan Dimun wszedł na boisko w miejsce Kamila Pestki.

• Koniec pierwszej części dogrywki!

• Groźna kontra Chrobrego. Mikołaj Lebedyński nie wykorzystał dogrania kolegi z lewej strony.

• Główkował Mikołaj Lebedyński po dośrodkowaniu Damiana Piotrowskiego. Niewiele się pomylił.

• David Jablonsky główkował po dośrodkowaniu Michala Siplaka. Wysoko nad bramką.

• Michał Ilków-Gołąb faulował Mateusza Wdowiaka i obejrzał drugą żółtą kartkę. Chrobry będzie musiał grać w dziesiątkę!

• Kamil Juraszek został napomniany żółtą kartką.

• Pierwsza odsłona dogrywki już się rozpoczęła!

• Koniec drugiej połowy. W Głogowie będzie potrzebna dogrywka!

• Mateusz Wdowiak uderzył piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Futbolówka odbiła się od poprzeczki i trafiła pod nogi Cornela Rapy. Rumun nie mógł w tej sytuacji spudłować. Wyrównanie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! CORNEL RAPA! 1:1!

• Druga połowa potrwa co najmniej cztery minuty dłużej.

• Patryk Bryła ukarany żółtą kartką za faul na Michale Heliku.

• Michal Siplak wszedł w miejsce Floriana Loshaja.

• Cracovia próbuje odpowiedzieć. Strzał Kamila Pestki został zablokowany.

• Damian Piotrowski dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek, a tam Michał Ilków-Gołąb wpakował futbolówkę do siatki! Chrobry blisko sprawienia sensacji!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA CHROBREGO! MICHAŁ ILKÓW-GOŁĄB!

• Damian Piotrowski zameldował się na boisku w miejsce Maksymiliana Banaszewskiego.

• Adam Antochów zastąpił na boisku Dominika Piłę.

• Dominik Piła uderzył zza pola karnego po podaniu Maksymiliana Banaszewskiego. Ponad bramką.

• Rivaldinho zameldował się na boisku w miejsce Marcosa Alvareza.

• Nie ma gola z rzutu karnego! Kacper Bieszczad obronił strzał Sergiu Hanki z jedenastu metrów !

• Przemysław Stolc zastąpił Mateusza Machaja.

• Patryk Bryła wszedł na boisko w miejsce Marcela Ziemanna.

• Rzut karny dla Cracovii! Kamil Juraszek sfaulował Pelle van Amersfoorta.

• Mikołaj Lebedyński wszedł na boisko w miejsce Damiana Kowalczyka.

• Marcos Alvarez silnie uderzył zza pola karnego. Broni Kacper Bieszczad.

• Marcel Ziemann oddał strzał z ostrego kąta. Na posterunku był Karol Niemczycki.

• Mateusz Machaj uderzył z rzutu wolnego. Trafił w mur.

• Sędzia ukarał żółtą kartką Sergiu Hancę.

• Michał Ilków-Gołąb napomniany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Druga połowa już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej odsłony spotkania!

• Arbiter doliczył trzy minuty do pierwszej części gry.

• Po rzucie rożnym główkował Mateusz Wdowiak. Skrzydłowy Cracovii trafił w poprzeczkę!

• Wymuszona zmiana. Michał Rakoczy zastąpił Radosława Kanacha.

• Radosław Kanach leży na murawie. Interweniuje sztab medyczny Cracovii.

• Mogło być groźnie pod bramką Cracovii, ale Dominik Piła postanowił sam wykończyć kontratak i stracił futbolówkę.

• Pelle van Amersfoort mocno przymierzył z dystansu! Bardzo dobra interwencja Kacpra Bieszczada.

• Rośnie przewaga Cracovii. Florian Loshaj składał się do strzału w polu karnym, ale został zablokowany przez Dominika Piłę.

• Cornel Rapa otrzymał piłkę od Mateusza Wdowiaka i podał z prawej strony w pole karne. Na posterunku był Kacper Bieszczad.

• Robert Mandrysz dogrywał w kierunku Damiana Kowalczyka. Piłkę przejął Karol Niemczycki.

• Akcja Chrobrego. Kamil Juraszek strzelił niecelnie po dośrodkowaniu Mateusza Machaja z rzutu rożnego.

• Cornel Rapa zacentrował w pole karne. Futbolówka w rękach Kacpra Bieszczada.

• Marcos Alvarez niecelnie strzelił z dystansu po podaniu Sergiu Hanki.

• Marcos Alvarez dośrodkował z rzutu rożnego. Obrońca Chrobrego wybił piłkę na aut.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Gramy!

• Spotkanie poprowadzi Bartosz Frankowski. Arbiter z Torunia właśnie zanotował awans w hierarchii sędziów międzynarodowych - trafił z drugiej do pierwszej kategorii.

• W Chrobrym doszło do kilku zmian kadrowych. Odeszli m.in. napastnik Adrian Benedyczak do Pogoni Szczecin i dobrze znany kibicom Cracovii pomocnik Szymon Drewniak do Arki Gdynia. Głogowianie mają m.in. nowego bramkarza Kacpra Bieszczada z Zagłębia Lubin, pomocnika Bruk-Betu Termaliki Nieciecza Patryka Bryłę. Nowym piłkarzem jest też pomocnik Jaka Kolenc ze słoweńskiego klub ND Gorica.

• Tak prezentują się wyjściowe składy obu drużyn:

• Cracovia przed rozpoczęciem sezonu zagrała jeden mecz sparingowy. Jej przeciwnikiem był Bruk-Betem Termalica. Michał Probierz wystawił dwa składy, ale z wyniku nie mógł być zadowolony – 1:3. Szkoleniowiec ma na pewno ból głowy, bo „Pasy” zawiodły w meczu z I-ligowcem. Obrońcy tytułu nie wypada zacząć pucharowej przygody od falstartu.

• Obrońcy trofeum sezon rozpoczną od pucharowej potyczki z pierwszoligowym Chrobrym. Spotkanie 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski odbędzie się w Głogowie. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 17.30.

©W. Szubartowski/Polska Press

Chrobry Głogów - Cracovia ONLINE. Obrońcy trofeum sezon rozpoczną od pucharowej potyczki z pierwszoligowym Chrobrym. Spotkanie 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski rozpocznie się w Głogowie w niedzielę o godz. 17.30. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna Puchar Polski: Chrobry Głogów - Cracovia ONLINE

Krakowianie mieli inaugurować sezon tydzień temu, ale mecz o Superpuchar Polski z Legią Warszawa został odwołany z powodu stwierdzenia u jednego z masażystów warszawskiego klubu koronawirusa.
Podopieczni trenera Michała Probierza zagrali mecz sparingowy z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Szkoleniowiec wystawił dwa składy, ale z wyniku nie mógł być zadowolony – 1:3. Zadebiutowali nowi piłkarze – Marcos Alvarez, Michael Gardawski i Ivan Marquez.

Pora na kolejnego – pozyskanego w tym tygodniu brazylijskiego napastnika – Rivaldinho. Probierz ma na pewno ból głowy, bo „Pasy” zawiodły w meczu z I-ligowcem. Obrońcy tytułu nie wypada zacząć pucharowej przygody od falstartu. Po tym meczu będzie zaledwie pięć dni na przygotowania do pierwszego meczu ligowego – z Pogonią Szczecin (22 sierpnia) i do starcia w pierwszej rundzie kwalifikacji do Ligi Europy z Malmoe (27 sierpnia w Szwecji).

Krakowski zespół zmienił się w stosunku do minionego sezonu – nie ma już w nim najlepszego strzelca – Rafaela Lopesa (12 bramek), nie ma też Janusza Gola oraz Niko Datkovicia, z tym, że Gol już nie grał w końcówce sezonu po tym jak popadł w konflikt z władzami klubu, a Datković od września ubiegłego roku, gdyż leczył kontuzję. Nie ma też Ivana Fiolicia, któremu skończyło się wypożyczenie z Genk. Jest kilku zawodników, którzy wrócili z wypożyczeń jak Bojan Cecarić (Korona Kielce), Radosław Kanach (Sandecja Nowy Sącz), Rubio (Zagłębie Sosnowiec). Kto z nich dostanie szansę?

Probierz przede wszystkim musi wkomponować w zespół napastnika, bo siła ognia „Pasów” nie może być mniejsza po odejściu Lopesa. Ma mało czasu, a będzie to musiało się odbywać w meczach ligowych i pucharowych. Od nowa też zaczyna się batalia o miejsce w bramce.

Pierwszy poważny sprawdzian dla ekipy już w niedzielę. W zespole z Dolnego Śląska nastąpiło kilka zmian – odeszli m.in. napastnik Adrian Benedyczak do Pogoni Szczecin i dobrze znany kibicom Cracovii pomocnik Szymon Drewniak do arki Gdynia. Głogowianie mają m.in. nowego bramkarza Kacpra Bieszczada z Zagłębia Lubin, pomocnika Bruk-Betu Termaliki Nieciecza Patryka Bryłę. Nowym piłkarzem jest też pomocnik Jaka Kolenc ze słoweńskiego klub ND Gorica.

Chrobry Głogów - Cracovia TRANSMISJA TV i ONLINE

Spotkanie Chrobry - Cracovia rozpocznie się w niedzielę 16 sierpnia o godz. 17:30. Mecz pokaże na żywo Polsat Sport. W internecie mecz Chrobry - Cracovia będzie można obejrzeć na platformie IPLA, dostęp do meczu kosztuje 5 zł. Tekstowa relacja live w GOL24.pl. Zapraszamy!