Mecz Chrobry Głogów - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja...

0

GKS Bełchatów

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej soboty!

• Za tydzień GKS Bełchatów w kolejnym bardzo ważnym spotkaniu zagra u siebie z GKS-em Jastrzębie, natomiast Chrobry Głogów pojedzie do Rzeszowa na mecz z Resovią.

• Dzięki temu zwycięstwu GKS Bełchatów traci już tylko trzy punkty do przedostatniego Zagłębia Sosnowiec!

• Koniec meczu! GKS Bełchatów wygrywa i zdobywa niezwykle ważne trzy punkty!

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Na murawie pojawił się Nikodem Niski, a zszedł z niego Michał Ilków-Gołąb.

• Do drugiej części meczu arbiter doliczył aż sześć minut.

• Piłka powędrowała w pole karne GKS-u, ale żaden z graczy gospodarzy nie zdołał oddać strzału.

• Natomiast Valerijs Sabala zmienił Macieja Masa.

• Kolejne dwie zmiany w ekipie gości. Jakub Bator zmienił Damiana Hilbrychta

• W zespole GKS-u Bełchatów Bartosz Żurek zastąpił Marcina Ryszkę.

• Próba zaskoczenia bramkarza gości strzałem z dystansu, ale Daniel Niźnik pewnie interweniował.

• Dopiero pierwsza zmiana w szeregach GKS-u Bełchatów. Dawid Flaszka zmienił Waldemara Gancarczyka.

• Daniel Niźnik został ukarany żółtą kartką za opóźnianie gry.

• Kolejna żółta kartka, a ukarany nią Filip Laskowski.

• Kolejna zmiana w szeregach gospodarzy. Damian Piotrowski zmienił Jakę Kolenca.

• Żółtą kartką został ukarany Michał Michalec.

• Chrobry atakuje coraz większą liczbą zawodników, co może sprawić narażenie się na kontratak przez rywali.

• Wreszcie gospodarze częściej utrzymują się przy piłce, ale na razie nie potrafią sforsować defensywy rywali.

• Coraz mocniej naciska GKS, ale tym razem Rafał Leszczyński pewnie interweniował.

• Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska do piłki dopadł Damian Hilbrycht i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Damian Hilbrycht otwiera wynik spotkania w Głogowie!

• Natomiast Maksymilian Banaszewski zmienił Przemysława Stolca.

• Dominik Dziąbek zmienił Dominika Piłę

• Aż trzy zmiany w szeregach Chrobrego Głogów. Michał Michalec zmienił Mavroudisa Bougaidisa

• Gospodarze próbują się odgrywać, ale na razie również bez rezultatu.

• GKS Bełchatów wreszcie przycisnął przeciwników, na razie jednak wciąż bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Teraz Dominik Piła również ukarany żółtą kartką.

• Kolejna pewna interwencja Daniela Niźnika po zbyt głębokim dośrodkowaniu w pole karne gości.

• Kolejny fragment gry, kiedy to goście dłużej utrzymują się przy piłce, ale kompletnie nie mają pomysłu jak zagrozić bramce rywali.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Jaka Kolenc.

• Daniel Niźnik pewnie interweniuje po strzale jednego z graczy gospodarzy.

• Chrobry przeprowadził szybki kontratak, ale w ostatniej chwili defensywa GKS-u oddaliła zagrożenie.

• Mikołaj Lebedyński stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale jego uderzenie powędrowało ponad bramką rywali!

• Jeden z graczy GKS-u zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale strzał okazał się bardzo niedokładny.

• GKS Bełchatów wreszcie przez dłuższą chwilę utrzymał się przy piłce, ale niewiele z tego wynikło.

• Chrobry wciąż naciska, ale ponownie uderzenie z dystansu powędrowało obok bramki GKS-u.

• Daniel Niźnik pewnie interweniował po dośrodkowaniu ze skrzydła.

• GKS wyszedł z piłką poza własną połowę, ale nie potrafił przedrzeć się pod pole karne Chrobrego.

• Na początku spotkania znaczna przewaga gospodarzy, ale na razie nie potrafią przedrzeć się w pole karne GKS-u.

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy rywalizację!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Głogowie. Za moment rozpoczniemy pojedynek!

• W jesiennym meczu bu drużyn lepiej spisał się Chrobry, który wygrał 2:1 po bramkach Maksymiliana Banaszewskiego oraz Olivera Praznovskyego. Dla GKS-u jedyną bramkę zdobył Waldemar Gancarczyk.

• Natomiast GKS Bełchatów w trzech ostatnich spotkaniach nie dość że nie zdobył punktów, to nawet nie udało się mu zdobyć bramki. Tydzień temu GKS grając większość spotkania w przewadze przegrał z Radomiakiem Radom 0:1.

• Chrobry Głogów zdobywał punkty w pięciu ostatnich spotkaniach. Zespół z Głogowa urwał punkty takim drużynom jak ŁKS, czy Bruk-Bet. Przed tygodniem Chrobry zremisował na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 1:1.

• Jeśli dzisiaj GKS Bełchatów przegra, będzie mógł już pożegnać się z utrzymaniem w Fortuna 1. Lidze. Do przedostatniego Zagłębia Sosnowiec tracą już sześć punktów, a do końca sezonu pozostały już tylko trzy spotkania. Dodatkowo GKS nie jest faworytem dzisiejszego pojedynku. Bełchatowianie mogą wierzyć w fakt, że Chrobry nie walczy już w tym sezonie o nic i może odpuścić dzisiejsze spotkanie.

• Witamy serdecznie! W meczu 32. kolejki Fortuna 1. Ligi Chrobry Głogów zmierzy się na własnym stadionie z GKS-em Bełchatów. Na relację z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Mecz Chrobry Głogów - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Krzysztof Kapica

Mecz Chrobry Głogów - GKS Bełchatów ONLINE. W najbliższy weekend możemy poznać spadkowicza z Fortuna 1 Ligi. Z zapleczem PKO Ekstraklasy żegna się w tym sezonie tylko jeden zespół. Wiele wskazuje że może to być GKS Bełchatów. Relacja na żywo z meczu Chrobry - GKS Bełchatów live w GOL24.pl.

Mecz Chrobry Głogów - GKS Bełchatów ONLINE

Drużyna prowadzona przez trenera Marcina Węglewskiego pożegna się już teraz z Fortuna 1 Ligą, jeśli nie wygra w Głogowie, a przedostatnie w tabeli Zagłębie Sosnowiec wywalczy choćby punkt w wyjazdowym meczu z Puszczą Niepołomice, która nie walczy zupełnie o nic. Remis będzie więc zadowalał oba zespoły.

- By mieć jeszcze nadzieję na uniknięcie spadku, trzeba wygrać w Głogowie - mówi Michał Antczak, rzecznik prasowy jeszcze pierwszoligowego klubu z Bełchatowa. - Niestety, w ostatnich miesiącach na wyjazdach słabo sobie radzimy. Może jednak na ostatniej prostej nasza skazywana na porażkę drużyna podniesie jeszcze głowę i da swoim kibicom oraz sobie powody do radości?

Na sobotnie spotkanie, które rozpocząć ma się o godz. 16, bełchatowianie wyjechali dzień wcześniej. Gospodarz starcia zajmuje w ligowej tabeli 9. miejsce z 44 punktami na koncie. Do pozycji gwarantującej udział w barażach o elitę podopieczni trenera Ivana Djurdjevicia tracą pięć punktów. Na swoim boisku głogowianie wygrali siedmiokrotnie. Zremisowali trzy mecze, a przegrali pięć.

Bilans bełchatowian na boiskach rywali jest beznadziejny, bo wygrali zaledwie dwukrotnie, aż osiem razy schodzili z boiska pokonani, a pięć meczów udało im się zremisować.

Mecz Chrobry Głogów - GKS Bełchatów TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać w tv mecz Chrobry Głogów - GKS Bełchatów na żywo? Mecz Chrobry Głogów - GKS Bełchatów nie będzie transmitowany na żywo przez Polsat Sport. Spotkanie będzie można obejrzeć za darmo online na platformie IPLA, ale bez komentarza i z jednej kamery. Tekstowa relacja na żywo z meczu Chrobry Głogów - GKS Bełchatów w GOL24.pl.