• Koniec meczu! Chrobry Głogów pokonał GKS Jastrzębie 1:0!

• Opuścił plac gry Bartosz Machaj. W jego miejsce wszedł Damian Sędziak.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości. Adam Żak zastąpił Macieja Spychałę.

• Damian Kowalczyk zmienił Mikołaja Lebedyńskiego.

• Dominik Kulawiak ukarany żółtą kartką.

• Jarosław Ratajczak ukarany przez arbitra żółtą kartką.

• Gospodarze wyszli na prowadzenie! Kamil Pestka uderzył precyzyjnie po krótkim rogu i zaskoczył Huberta Gostomskiego.

• GOOOOOOOOOOOOL! KAMIL PESKTKA! 1:0 DLA CHROBREGO.

• Patryk Skórecki wszedł w miejsce Krzysztofa Gancarczyka.

• Marek Mróz pojawił się na boisku w miejsce Kamila Adamka.

• Rozpoczęła się druga połowa meczu w Głogowie.

• Koniec pierwszej połowy w Głogowie. Do przerwy bez bramek.

• Drugie upomnienie dla zawodnika GKS-u Jastrzębie. Sędzia pokazał żółtą kartkę Maciejowi Spychale.

• Żółty kartonik obejrzał zawodnik gości Krzysztof Gancarczyk.

• Świetna szansa Szymona Drewniaka. Pomocnik Chrobrego pomylił się z kilku metrów!

• Znakomita interwencja na refleks Huberta Gostomskiego! Golkiper GKS-u Jastrzębia uratował swój zespół przed stratą bramki.

• Pierwszy kwadrans z lekką przewagą gości. Zawodnicy Jarosława Skrobacza nie stworzyli sobie jednak dogodnych sytuacji strzeleckich.

• Gramy! Spotkanie już się zaczęło!

• Rezerwowi GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik, Oskar Mazurkiewicz, Piotr Pacholski, Patryk Skórecki, Marek Mróz, Dominik Szczęch, Adam Żak.

• Rezerwowi Chrobry: Adam Makuchowski, Oskar Repka, Damian Sędziak. Michał Pawlik, Rafał Maćkowski, Jakub Bach, Damian Kowalczyk.

• Chrobry po 22. seriach spotkań ma tylko punkt przewagi nad strefą spadkową. Duże lepiej wygląda sytuacja gości z Jastrzębia. GKS Jastrzębie zalicza nadspodziewanie dobry sezon w roli beniaminka zaplecza Ekstraklasy. Drużyna ze Śląska miała walczyć o utrzymanie, a zajmuje piąte miejsce w pierwszej lidze.

• W Głogowie w spotkaniu 23. kolejki Fortuna 1. Ligi miejscowy Chrobry zmierzy się z GKS 1962 Jastrzębie. Zapraszamy do relacji LIVE!

Przemysław Drewniak

Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie ONLINE. W sobotnim meczu 23. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS 1962 Jastrzębie zmierzy się na wyjeździe z Chrobrym Głogów. Po domowym zwycięstwie nad Odrą Opole (3-1), beniaminek chce pójść za ciosem i zbliżyć się do ligowej czołówki. Gdzie śledzić przebieg meczu? Chrobry - GKS Jastrzębie LIVE.

Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie ONLINE

Miała być trudna walka o utrzymanie, a jest piąte miejsce w pierwszej lidze. GKS Jastrzębie zalicza nadspodziewanie dobry sezon w roli beniaminka zaplecza Ekstraklasy. Bardzo dobrze prezentował się jesienią, ale jak pokazał pierwszy ligowy mecz w tym roku, nie stracił impetu również wiosną.
Tydzień temu podopieczni Jarosława Skrobacza po bardzo dobrym spotkaniu pokonali 3-1 Odrę Opole i w tabeli mają przed sobą już tylko drużyny walczące o awans - Raków, ŁKS Łódź, Stal Mielec i Sandecję Nowy Sącz.

W takich okolicznościach GKS jedzie do Głogowa jako faworyt. Zwłaszcza, że Chrobry z 23 punktami zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową i tylko o jeden punkt wyprzedza Stomil Olsztyn. W Głogowie mają nadzieję, że oblicze zespołu Grzegorza Nicińskiego odmieni powrót Mateusza Machaja, którego wkład w grę był kluczowy we wcześniejszym sezonie. Oprócz niego, do Chrobrego dołączyli także napastnik Mikołaj Lebedyński oraz utalentowany lewy obrońca, wypożyczony z Cracovii Kamil Pestka. Nowe posiłki nie pozwoliły jak na razie głogowianom na sprawienie niespodzianki w pierwszej wiosennej kolejce - Chrobry przegrał w niej na wyjeździe 0-1 z liderem, Rakowem.

Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie LIVE

W Częstochowie Chrobry przegrał już swój szósty mecz z rzędu. W Jastrzębiu nie zwracają jednak uwagi na słabsze w ostatnim czasie wyniki rywali. Przynajmniej tak twierdzi Jakub Wróbel, jeden z bohaterów starcia z Odrą. - Na pewno nie lekceważymy Chrobrego, bo każdy zdążył się już przekonać, że ta liga jest bardzo wyrównana. To, że Chrobry jest od nas niżej w tabeli, to nie ujmuje jakości tego zespołu. Wiem jednak, że my jako zespół jesteśmy bardzo pewni i zmotywowani. Znamy swoją wartość
i pojedziemy do Głogowa tylko po trzy punkty - podkreślił w rozmowie z oficjalnym serwisem klubu.

Na Dolnym Śląsku piłkarze GKS-u będą musieli poradzić sobie bez dopingu swoich kibiców. To efekt kary, jaką nałożyła na klub z Jastrzębia-Zdroju Komisja Dyscyplinarna PZPN. Przypomnijmy. W minioną sobotę po meczu GKS-u z opolską Odrą grupa miejscowych kiboli otoczyła autokar gości, a następnie kilku z nich wtargnęło do środka. Doszło do szarpaniny w której najbardziej ucierpiał wiceprezes klubu z Opola, który został uderzony w twarz i oblany piwem. W czwartek Komisja nałożyła na GKS Jastrzębie karę rozgrywania meczu bez udziału publiczności w zawieszeniu na sześć miesięcy, karę zakazu wyjazdu zorganizowanych grup kibiców na pięć meczów oraz karę pieniężną w kwocie 8 tys. złotych.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Chrobry Głogów - GKS 1962 Jastrzębie?

Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV

Mecz Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie nie będzie transmitowany w telewizji. Zapraszamy więc na relację LIVE w GOL24.PL! Początek spotkania o godzinie 18:00. Relacja startuje 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.