Chrobry Głogów - GKS Katowice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. GieKSa przełamie kryzys?

Chrobry Głogów

2

GKS Katowice

0

• Koniec meczu! Chrobry Głogów wygrywa 2:0 po golach Machaja i Kowalczyka. Oba padły w drugiej połowie, już w końcówce spotkania. Dziękujemy za uwagę!

• GOL! Kowalczyk podwyższa prowadzenie Chrobrego na 2:0!

• Arbiter doliczył 3 minuty.

• Przed szansą na wyrównanie stanął Puchacz, lecz dobrze spisali się obrońcy Chrobrego i zblokowali jego strzał.

• GOL! Chrobry obejmuje prowadzenie! Bramkę zdobywa Machaj!

• GieKSa wyprowadziła groźny kontratak, lecz Błąd nie był w stanie uderzyć na bramkę Abramowicza.

• Żółtą kartką upomniany Piesio.

• Puchacz przedarł się w szesnastkę, udało mu się uderzyć, ale futbolówka znalazła się w rękach Abramowicza.

• Zamieszanie w polu karnym GKS-u Katowice, ale piłka w rękach Pawełka.

• Puchacz wywalczył rzut rożny.

• Zmiana w GKS-ie. Zszedł Tabiś, a w jego miejsce pojawił się Puchacz.

• Bardzo niecelny strzał Michalika z dystansu.

• Na uderzenie zdecydował się Frańczak! Niepewna interwencja Abramowicza, jednak ostatecznie piłka znalazła się w jego rękach!

• Zmiana w GKS-ie. W miejsce Śpiączki pojawił się Woźniak.

• Zmiana w zespole Chrobrego. Zszedł Mandrysz, wszedł Napołow.

• Strzał oddał Michalik, a piłka o centymetry minęła poprzeczkę bramki Abramowicza!

• Tabiś wywalczył rzut rożny.

• Zmiana w Chrobrym. W miejsce Kaczmarka pojawił się Kowalczyk.

• Piesio oddał strzał z około 20 metra, ale piłka poszybowała daleko od bramki Abramowicza.

• Lisowski dograł do Michalika w pole karne, ten oddał strzał, ale prosto w obrońcę rywala.

• Poczobut chciał dośrodkować piłkę w pole karne, ale odebrał mu ją jeden z obrońców Chrobrego.

• Faul na Śpiączce.

• Zmiana w zespole Chrobrego. Zszedł Borecki, wszedł Pawlik.

• Wracamy do Głogowa na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie w Głogowie nie obejrzeliśmy bramek. Liczymy na poprawę widowiska po przerwie. Na stadion wracamy za kwadrans!

• Piesio chciał zagrać do Błąda, jednak tym razem czujnie w obronie zachowali się gospodarze.

• Aut dla gospodarzy na wysokości pola karnego GKS-u.

• Środkiem pola próbują przedrzeć się gospodarze, ale dobrze zachowali się obrońcy GKS-u. Atak Chrobrego został przerwany.

• Rzut rożny dla gospodarzy, ale Pawełek zachował czujność.

• Wspólnymi siłami Błąd i Michalik wywalczyli rzut rożny, jednak GieKSa nie stworzyła zagrożenia pod bramką Abramowicza.

• Żółta kartka dla Lisowskiego.

• Bezskuteczna próba wejścia w pole karne Błąda.

• Wydawało się, że kontuzja Wawrzyniaka nie jest poważna, ale po kwadransie sztab GKS-u dokonuje pierwszej, wymuszonej zmiany. Właśnie w miejsce Wawrzyniaka wejdzie Remisz.

• Gospodarzom przydarzają się proste błędy, szybko pozbywają się piłki, lecz katowiczanie nie potrafią tego wykorzystać. Jak na razie obraz gry nie uległ zmianie.

• Pierwsze 20 minut zdecydowanie nie możemy zakwalifikować do miana dobrego widowiska. Niewiele dzieje się na boisku.

• Żółta kartka dla Mandrysza.

• Na strzał zdecydował się Michalik. Piłkę złapał Abramowicz.

• Piesio próbował znaleźć drogę do bramki gospodarzy po wrzutce Frańczaka, jednak został zablokowany.

• Wawrzyniak wrócił już do gry. Uraz nie był tak poważny, jak wydawało się na samym początku.

• Faulowany Wawrzyniak. Będzie potrzebował pomocy lekarzy. Mamy przerwę w grze.

• Gospodarze starają się narzucić GieKSie własne tempo. Nie unikają też fauli. W początkowych minutach przekonali się o tym m.in. Wawrzyniak, Lisowski i Poczobut.

• Zaczynamy!

• Mecz poprowadzi Paweł Malec z Łodzi.

• Wyjściowe składy obu drużyn:

Chrobry Głogów: Abramowicz - Ilków-Gołąb, Wasiluk, Stolc, Ratajczak - Maćkowski, Borecki, Mandrysz, Zejdler, Machaj - Kaczmarek.

GKS Katowice: Pawełek - Lisowski, Kamiński, Wawrzyniak, Frańczak - Tabiś, Michalik, Poczobut, Piesio, Błąd - Śpiączka.

• Głogowianie jeszcze nigdy nie pokonali GieKSy. W dziesięciu starciach katowiczanie sześć razy okazywali się lepsi i czterokrotnie notowano remisy.

• Do ekipy z Bukowej w przerwie związanej z powołaniami zawodników do reprezentacji młodzieżowych dołączyli Tymoteusz Puchacz i Bartosz Śpiączka.

• W zespole gospodarzy występuje dwóch byłych piłkarzy Katowic, Mateusz Abramowicz i Łukasz Zejdler. Zarówno Chrobry, jak i GKS nie mają problemów kadrowych.

• Witamy w relacji LIVE z meczu Fortuna 1 Ligi. Chrobry Głogów o godz. 19 podejmie GKS Katowice.

Rafał Musioł, red

Chrobry Głogów - GKS Katowice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Chrobry Głogów - GKS Katowice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Chrobry Głogów - GKS Katowice ONLINE. Po trzech porażkach pod rząd katowicka GieKSa spadła do strefy spadkowej. W niewiele lepszej sytuacji jest Chrobry Głogów. W piątek o godz. 19 obie ekipy zmierzy się w walce o ligowe punkty. Relacja na żywo w GOL24!

Chrobry Głogów - GKS Katowice ONLINE

Chrobry statystycznie wydaje się idealnym dla GKS Katowice rywalem na przełamanie. Głogowianie jeszcze nigdy nie pokonali GieKSy. W dziesięciu starciach katowiczanie sześć razy okazywali się lepsi i czterokrotnie notowano remisy.

Oba kluby znajdują się w podobnej sytuacji. Dorobek punktowy mają mizerny, a ewentualna porażka w piątkowym spotkaniu w dużej mierze przekreśli marzenia o dołączeniu do górnej połowy tabeli. Na pewno jesteśmy daleko od miejsca, które sobie planowaliśmy - przyznaje trener Jacek Paszulewicz.

Po porażce w Chojnicach jego losy ważyły się w klubowych gabinetach. Ostatecznie szkoleniowiec zachował posadę, na czym zaważyły opinie, że wynik był gorszy niż gra drużyny.

W zespole gospodarzy występuje dwóch byłych piłkarzy Katowic, Mateusz Abramowicz i Łukasz Zejdler. Zarówno Chrobry, jak i GKS nie mają problemów kadrowych. Do ekipy z Bukowej w przerwie związanej z powołaniami zawodników do reprezentacji młodzieżowych dołączyli Tymoteusz Puchacz i Bartosz Śpiączka.

Mecz Chrobry Głogów - GKS Katowice poprowadzi Paweł Malec z Łodzi.

Kto wygra mecz Fortuna 1 Ligi: Chrobry Głogów - GKS Katowice?

Spotkania Chrobrego z GKS-em nie pokaże żadna stacja. Na tekstową relację na żywo zapraszamy do serwisu GOL24!