5

GKS Tychy

1

• Koniec meczu! Demolka w Głogowie. Chrobry wygrał z GKS-em Tychy 5:1!

• Krzysztof Kubica trafia do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. GKS Tychy na kolanach!

• GOOOOOOOOL! 5:1! KRZYSZTOF KUBICA!

• Robert Mandrysz podał na wolne pole do Dominika Piły. Młody zawodnik Chrobrego w stuprocentowej sytuacji uderzył tuż obok słupka!

• Maksymilian Banaszewski wszedł na murawę w miejsce Marcela Ziemanna.

• Silne uderzenie Łukasza Monety z rzutu wolnego. Piłka obiła słupek bramki Michała Szromnika!

• Dominik Piła wszedł w miejsce Miłosza Kozaka.

• Po gwizdku sędziego starli się Miłosz Kozak z Sebastianem Stebleckim. Żółta kartka dla Kozaka.

• Krzysztof Kubica faulem zatrzymał Łukasza Grzeszczyka. Żółta kartka.

• Łukasz Moneta wszedł na murawę w miejsce Omara Monterde.

• Krzysztof Kubica zameldował się na boisku w miejsce Adriana Benedyczaka.

• Dokładne dośrodkowanie Miłosza Kozaka z rzutu rożnego, a Michał Michale szczupakiem wpakował piłkę do siatki. Już trzy bramki przewagi Chrobrego!

• GOOOOOOOOOL! 4:1! MICHAŁ MICHALEC!

• Żółta kartka dla Wilsona Kamavuaki, który przytulił rękami piłkę.

• Sebastian Steblecki wszedł w miejsce Wojciecha Szumilasa.

• Krótkie dośrodkowanie z prawej strony Miłosza Kozaka. Do piłki najwyżej wyskoczył Robert Mandrysz i strzałem głową pokonał Konrada Jałochę!

• GOOOOOOOOOOL! 3:1! ROBERT MANDRYSZ!

• Mateusz Piątkowski zakręcił obrońcami Chrobrego w polu karnym i uderzył przy bliższym słupku! Michał Szromnik tym razem nie dał rady ze skuteczną interwencją. Tyszanie łapią kontakt!

• GOOOOOOOOOL! 1:2! MATEUSZ PIĄTKOWSKI!

• Dominik Połap miał świetną okazję po prostopadłym podaniu Łukasza Grzeszczyka. Znakomicie broni Michał Szromnik.

• Miłosz Kozak uderzał z ostrego kąta z powietrza. Ken Kallaste zablokował ten strzał.

• Sędzia Artur Aluszyk zaczął drugą część spotkania w Głogowie!

• Zmiana w ekipie gości. Wilson Kamavuaka wszedł w miejsce Dario Kristo.

• Koniec pierwszej połowy! Chrobry prowadzi z GKS-em Tychy dwoma bramkami!

• Wojciech Szumilas strzelił z rzutu wolnego z ponad 25 metrów. Niewiele się pomylił.

• Mateusz Piątkowski uderzył głową przy bliższym słupku. Futbolówka przeszła minimalnie obok bramki!

• Obrońcy GKS-u zablokowali strzał Miłosza Kozaka, a następnie Adriana Benedyczaka. Po chwili po dokładnym dograniu piłka trafia do Mikołaja Lebedyńskiego, a ten z czterech metrów pakuje ją do siatki!

• GOOOOOOOOOL! 2:0! MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI!

• Oliver Praznovsky stracił równowagę w polu karnym, ale piłka trafiła pod nogi Roberta Mandrysza. Pomocnik Chrobrego minimalnie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką!

• Bardzo płynna akcja Miłosza Kozaka z Szymonem Drewniakiem. Uderzenie tego drugiego zatrzymał jeszcze obrońca, ale dobitka Lebedyńskiego była już skuteczna! 1:0 dla gospodarzy!

• GOOOOOOOOL! 1:0! MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI!

• Piłka po raz drugi w siatce GKS-u Tychy! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do bramki trafia Oliver Praznovsky. Zawodnik Chrobrego znalazł się jednak na niewielkim spalonym.

• Po dośrodkowaniu Szumilasa z rzutu rożnego piłka trafiła do Omara Monterde. Pomocnik tyszan zamknął akcję niecelnym uderzeniem.

• Dario Kristo wyciął Mikołaja Lebedyńskiego. Żółta kartka.

• Ależ mieli teraz szczęście tyszanie! Dwa strzały na bramkę Konrada Jałochy. Najpierw Dominik Połap wybił piłkę zmierzającą do siatki, a chwilę później Adrian Benedyczak trafił w słupek!

• Marcel Ziemann zagrał z ostrego kąta tuż pod bramką GKS-u. Konrad Jałocha nogą odbił piłkę na rzut rożny.

• Miłosz Kozak zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

• Mikołaj Lebedyński głową trafia do bramki! Bramka nie została uznana. Sędzia dopatrzył się ofensywnego faulu.

• Powinno być 1:0 dla gospodarzy! Prosty błąd Łukasza Sołowieja i Mikołaj Lebedyński znalazł się sam na sam z bramkarzem. Marcin Kowalczyk w ostatniej chwili uratował sytuację.

• Mikołaj Lebedyński wysokim pressingiem zaatakował Konrada Jałochę. Bramkarz z małymi problemami wybił piłkę.

• Sędzia rozpoczął spotkanie w Głogowie! Gramy!

• W roli arbitra głównego mecz poprowadzi Artur Aluszyk ze Szczecina. Pierwszy gwizdek już o 12:40.

• Rezerwowi GKS Tychy: Marek Igaz, Łukasz Moneta, Jan Biegański, Sebastian Steblecki, Wilson Kamavuaka, Keon Daniel, Kacper Piątek, Szymon Lewicki.

• Rezerwowi Chrobry: Mateusz Abramowicz, Jarosław Ratajczak, Kamil Juraszek, Maksymilian Banaszewski, Maciej Diduszko, Krzysztof Kubica, Dominik Piła, Damian Piotrowski, Damian Kowalczyk.

• Tyszanie w meczu z Sandecja Nowy Sącz dopisali tylko jeden punkt, ale pozwolił on wskoczyć im do czołowej szóstki. A jak wiadomo w tym sezonie nawet szósta drużyna ma szansę na awans do Ekstraklasy.

• Piłkarze z Głogowa dobrze rozpoczęli wiosenną rundę. Na inaugurację podopieczni serbskiego szkoleniowca Ivana Durdevicia pokonali na wyjeździe Puszczę Niepołomice 3:1. Chrobry wygrywając w Niepołomicach wydostał się ze strefy spadkowej.

• Chrobry Głogów chce jeszcze bardziej oddalić się od strefy spadkowej, a GKS Tychy utrzymać miejsce dające prawo gry w barażach. Początek spotkania 22. kolejki o godz. 12:40. Witamy w relacji LIVE!