Chrobry Głogów - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Derby ostatnim akcentem rundy

Chrobry Głogów

0

Miedź Legnica

2

• Koniec meczu. Derby dla Miedzi Legnica! Drużyna Dominika Nowaka kończy jednak jesień na odległym szóstym miejscu.

• Trwa doliczony czas gry. Zostaly maksymalnie dwie-trzy minuty.

• Kozak... Ładnie, ale w Załuskę.

• Sabala mocno, ale Szromnik daje radę. To najjaśniejsza postać po stronie Chrobrego.

• Ostatnia roszada w Miedzi: Ojamaa za Łukowskiego.

• Ilków-Gołąb także otrzymał żółtą kartkę.

• Na szczęście gramy już dalej. Zostało około dziesięć minut. Miedź raczej tego nie wypuści.

• Sędzia na moment przerwał spotkanie.

• Ratajczak w miejsce Stolca.

• Makuch w miejsce Śliwy.

• Ucierpiał Stolc. Chwila przerwy w grze.

• Piła na końcówkę Zmienił Kowalczyka.

• Miedź przetrzymała nerwowy moment, a potem wykorzystała swoją okazję. Marquitos podwyższa prowadzenie. To jego czwarty gol w tym sezonie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0. Marquitos!

• Dużo niecelnych strzałów ze strony gospodarzy. Tym razem futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

• Kartka dla Śliwy.

• Niecelny strzał Chrobrego. A czas ucieka...

• Boisko opuścił Kort. Za niego wszedł Sabala.

• Na spalonym złapany jeden z głogowian. Wcześniej Załuska broni uderzenie Kowalczyka.

• Kartkę obejrzał Pikk.

• W wirtualnej tabeli Miedź wskoczyła na szóstą pozycję. Chrobry tuż nad strefą spadkową.

• Znowu dobrze w połowę wchodzi Kozak. Od początku aktywny, choć jeszcze nie efektywny.

• Gramy dalej. Sędzia już gwizdnął.

• Miedź zdobyła bramkę po kontrze. Trafił Łukowski (szósty gol w sezonie, czwarty dla Miedzi), asystował Pikk.

• Ależ wyczucie. Łukowski na sekundy przed końcem daje Miedzi prowadzenie. Teraz czeka nas kwadrans przerwy.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Trafienie do szatni. Miedź na prowadzeniu!

• Znowu górą Szromnik! Na początku meczu wygrał pojedynek z Marquitosem. Teraz okazał się lepszy od Korta.

• Zablokowany strzał Purzyckiego. Zamiast gola był tylko korner.

• Faule, wolne. Okres nudnej gry w środku pola.

• Sędzia przerwał akcję Miedzi. Dopatrzyl się chyba faulu albo spalonego (?)

• Brakuje trochę celnych strzałów. Przed momentem próbę Miedzi zatrzymali jeszcze obrońcy Chrobrego.

• Śliwa... Nie ma gola. Uderzył nad poprzeczką.

• Kartka dla Purzyckiego. Żółta.

• Miedź dobrze się broni. Piłkarze z pola współpracują z bramkarzem.

• W Głogowie jedna, może dwie kreski powyżej zera.

• Strzały efektowny. Autor chybił jednak celu. Od bramki wznowił już Załuska.

• Chrobry szuka sobie miejsca na lewym skrzydle. Na razie bez powodzenia.

• Szromnik interweniuje. Dobra obrona po strzale Marquitosa.

• Aktywny od początku Kozak. To on oddał pierwszą próbę.

• Chrobry od razu zaatakował. Po rzucie wolnym oddał jednak niecelny strzał.

• Spotkanie rozpoczęło się.

• W przypadku zwycięstwa Miedź awansuje na piąte miejsce. Chrobry może oddalić się od strefy zagrożonej spadkiem. Wygrana da mu trzy punkty zapasu.

• W sierpniu wygrała Miedź - 2:1. Po bramce zdobyli w tym meczu Marquitos, Mislov oraz Pawlik dla Chrobrego.

• Ławka Chrobrego: Abramowicz, Antochów, Artigas, Kulchawy, Piła, Jóźwia, Diduszko.

Ławka Miedzi: Hewelt, Heredia, Byrtek, Koziara, Warcholak, Sabala, Ojamaa, Makuch.

• Za niecałe dziesięć minut rozpocznie się ostatni mecz w tym roku w 1 lidze. Będą to derby Dolnego Śląska. Chrobry zagra u siebie z Miedzią.

Chrobry Głogów - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE?

Chrobry Głogów - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Fortuna 1 Liga: Chrobry Głogów - Miedź Legnica ONLINE. Tegoroczne rozgrywki 1 Ligi zakończy derbowe starcie w Głogowie pomiędzy Chrobrym i Miedzią. Obie ekipy są w dołku i potrzebują punktów. Początek meczu w niedzielę o godzinie 19:30. Relacja na żywo w GOL24!

Chrobry Głogów - Miedź Legnica ONLINE

Chrobry po raz ostatni wygrał ponad miesiąc temu. Od tej pory rozegrał cztery mecze, z których trzy zremisował i jedno przegrał. Zespół broni bezpiecznego piętnastego miejsca. Wygrana z lokalnym rywalem pozwoli przezimować drużynie Ivana Djurdjevicia w bezpiecznej strefie. W niedzielę za żółte kartki pauzować będzie Szymon Drewniak. Poza składem z powodu kontuzji cały czas są Michał Michalec, Adrian Benedyczak i Damian Piotrowski.

Miedź miała walczyć o szybki powrót do Ekstraklasy, ale jest daleka od celu. Legniczanie w 19 seriach gier zdobyli 28 punktów i plasują się w środku stawki. Co gorsza pod koniec roku prezentują beznadziejną wręcz formę. Ostatnio podopieczni Dominika Nowaka wysoko przegrali ze słabiutkimi w tym sezonie Odrą Opole (0:3) i Sandecją Nowy Sącz (1:3). Mizerne wyniki spowodowały reakcje szefa klubu. Zmienił on warunki umowy ze szkoleniowcem (obowiązywała do 2023 roku). Zawarty w niej aneks zakłada, że w przypadku braku awansu kontrakt zostanie rozwiązany w czerwcu przyszłego roku.

Bilans bezpośrednich spotkań wypada na korzyść Miedzi. Legniczanie wygrali 20 meczów, 20 zakończyło się remisem, a 13 porażkami. Legniczanie lepiej prezentują się także pod względem zdobytych bramek. Miedź w derbach z Chrobrym strzeliła ich w sumie 65 tracąc przy tym 49.

Chrobry Głogów - Miedź Legnica TRANSMISJA TV

Spotkania Chrobrego z Miedzią nie pokaże żadna telewizja. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!