Chrobry Głogów - Radomiak Radom ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Żółtą kartką ukarany Artur Bogusz.

• GOOOOOOL! LEANDRO POKONAŁ BRAMKARZA Z 11 METRÓW.

• RZUT KARNY DLA RADOMIAKA! Michalec faulował rywala w polu karnym.

• Michalec i Machaj za Bryłę i Mandrysza.

• Lebedyński nie zapamięta dobrze tego meczu. Druga kartka w tym meczu, choć wszedł zaledwie 15 minut temu! Tym razem popełnił głupi faul w środkowej strefie.

• Kvocera za Kozaka.

• Lebedyński przesadził z agresją w interwencji.

• Kochalski uratował zespół przed stratą kolejnego gola. Uderzenie z bliskiej odległości i intuicyjna interwencja bramkarza zapobiega bramce.

• Świetna okazja Chrobrego. Ziemann otrzymał znakomitą piłkę do strzału, ale nie trafił bramkę.

• Groźny strzał gości zza pola karnego, ale piłka mija słupek!

• Strzał Lebedyńskiego zablokowany. Radomiak oddala zagrożenie.

• Lebedyński i Ziemann za Kolenca i Kowalczyka.

• Niezła wrzutka w pole karne na Leandro, ale wyszedł do piłki Bieszczad i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Przepiękne trafienie obrońcy! Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego, obrońcy delikatnie wybili futbolówkę, dopadł do niej Ilków-Gołąb i nie dał szans bramkarzowi!

• GOOOOOOOL! MICHAŁ ILKÓW-GOŁĄB!

• Zaczynamy drugą połowę spotkania.

• Koniec pierwszej połowy.

• Za lekki strzał Mandrysza, by zaskoczyć golkipera. Warto jednak pochwalić dośrodkowanie i wyskok do główki.

• Teraz Bryła ostro zaatakował rywala i mamy kolejną kartkę w meczu.

• Dośrodkowanie w pole karne Radomiaka, uderzał z powietrza Banaszewski, ale ten strzał został zablokowany.

• Damian Gąska ukarany kartką za faul taktyczny w środkowej strefie.

• Kontratak gospodarzy zakończony prostopadłym podaniem do Kowalczyka. Napastnik nie zdążył do futbolówki, uprzedził go bramkarz.

• Blisko kolejnego gola Angielskiego! Tym razem zawodnik Radomiaka dostał piłkę na ok. dziesiątym metrze od bramki, ale miał zbyt ostry kąt i uderzył w boczną siatkę.

• Mateusz Lewandowski przedarł się na skrzydle i sprytnie dograł nieco wycofaną piłkę do Angielskiego. Napastnik Radomiaka mógł już tylko dopisać sobie trafienie na koncie.

• GOOOOOOL! KAROL ANGIELSKI!

• Mocne i niskie dośrodkowanie w pole karne Radomiaka i któraś już z kolei interwencja Cichockiego.

• Juraszek czujnie na linii własnego pola karnego. Obrońca zablokował prostopadłe zagranie do Gąski.

• Nieudane dośrodkowanie w pole karne Radomiaka, ale Chrobry obronił się przed kontrą i wrócił do ataku pozycyjnego.

• Złe zagranie prostopadłe do Kowalczyka i od bramki rozpocznie golkiper gości.

• Pierwszy groźny atak gości! Uderzenie Cywki zza pola karnego i piłka minimalnie minęła słupek bramki Kochalskiego. Mało brakowało.

• Od początku meczu częściej pod grą są goście, ale ich dośrodkowania nie zagrażają bezpośrednio bramce Chrobrego.

• Zaczynamy spotkanie!

• Z Radomiakiem tak łatwo nie będzie. Drużyna Dariusza Banasika od początku sezonu prezentuje się bardzo solidnie. Najpierw pokonała Widzew w Pruszkowie (4:1), a następnie na wyjeździe GKS jastrzębie (1:0). W tym drugim spotkaniu zadebiutował Damian Gaska, po którym w Radomiu sporo sobie obiecują.

• Chrobry Głogów w pierwszej kolejce prowadził przez większość spotkania, ale ostatecznie zremisował u siebie z Koroną Kielce 1:1. Humory poprawiło głogowianom spotkanie z Widzewem, które ekipa z Dolnego Śląska efektownie wygrała na własnym terenie 3:0.

• W środę w Głogowie zostanie rozegrany zaległy mecz z drugiej kolejki Fortuna 1 Ligi. Rywalem Chrobrego będzie Radomiak, który do tej pory nie stracił jeszcze punktu.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Chrobry Głogów - Radomiak Radom!

Chrobry Głogów - Radomiak Radom ONLINE. Gdzie relacja LIVE?

Chrobry Głogów - Radomiak Radom ONLINE. Gdzie relacja LIVE? ©Kacper Pacocha Radomiak.pl

Chrobry Głogów - Radomiak Radom ONLINE. W środę w Głogowie zostanie rozegrany zaległy mecz z drugiej kolejki Fortuna 1 Ligi. Rywalem Chrobrego będzie Radomiak, który do tej pory nie stracił jeszcze punktu. Początek spotkania o godz. 19. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Chrobry Głogów - Radomiak Radom ONLINE

- Potrzebowaliśmy takiego meczu, żeby przełamać się mentalnie. Zespół od początku wyszedł bardzo skoncentrowany, a szybko strzelona bramka bardzo dużo nam dała - podkreślał po starciu z łodzianami Ivan Djurdjević, szkoleniowiec Chrobrego.

Z Radomiakiem tak łatwo nie będzie. Drużyna Dariusza Banasika od początku sezonu prezentuje się bardzo solidnie. Najpierw pokonała Widzew w Pruszkowie (4:1), a następnie na wyjeździe GKS jastrzębie (1:0). W tym drugim spotkaniu zadebiutował Damian Gaska, po którym w Radomiu sporo sobie obiecują. 23-latek dwa ostatnie sezony spędził w Śląsku Wrocław. - Moim celem jest rozegrać jak najwięcej minut w sezonie i odbudować się. Mam nadzieję zrobić coś fajnego z drużyną, bo to jest najważniejsze - przyznaje Gąska.

Szkoleniowiec Radomiaka będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Mocno poobijany po meczu z GKS jest Brazylijczyk Leandro Rossi. Jego występ w środowym meczu wydaje się jednak niezagrożony.

Spotkanie Chrobry - Radomiak rozpocznie się w środę o godz. 19. Arbitrem głównym tej rywalizacji będzie Zbigniew Dobrynin z Łodzi.

Chrobry Głogów - Radomiak Radom TRANSMISJA TV i ONLINE

Spotkanie Chrobrego z Radomiak nie będzie transmitowane w telewizji. Stream online dostępny na platformie Ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl. Zapraszamy!