Mecz Chrobry Głogów - Resovia ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz Chrobry Głogów - Resovia ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Chrobry Głogów

3

Resovia Rzeszów

0

• Resovia rozpoczęła drugą połowę z dużym animuszem, ale ostatecznie to Chrobry Głogów w końcówce zadał jeszcze jeden cios! Gospodarze mieli kilka okazji na podwyższenie wyniku, raz Zapytowskiego uratował słupek, dwukrotnie bliski szczęścia był Maksymilian Banaszewski, a ostatecznie w doliczonym czasie gry wynik na 3:0 ustalił Tomasz Cywka. Chrobry zbliżył się więc do ligowej czołówki, a Resovia coraz bardziej musi drżeć o utrzymanie. To już wszystko z Głogowa, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na jutrzejsze relacje z Fortuna 1 Ligi!

• Koniec meczu! Chrobry Głogów wygrał z Resovią 3:0!

• Chrobry dobija rywali! Kontra gospodarzy, dośrodkowanie Przemysława Stolca z prawej strony prosto do Tomasza Cywki i mamy trzeciego gola!

• GOOOOOOOOOOOOL DLA CHROBREGO! TOMASZ CYWKA!

• W końcówce częściej w ofensywie są gospodarze. Resovia nie jest w stanie im się przeciwstawić.

• Trzy minuty dłużej potrwa jeszcze to spotkanie.

• Uderzenie Banaszewskiego było celne, ale zbyt lekkie, aby zaskoczyć Zapytowskiego.

• Rafał Mikulec faulem zatrzymał rywala tuż przed polem karnym. Żółta kartka dla zawodnika gości i dobra okazja na gola dla Chrobrego.

• Ostatnia zmiana w drużynie Chrobrego. Schodzi Marcel Ziemann, na końcówkę pojawia się Dominik Piła.

• Zaostrzyła się gra. Teraz z karą indywidualną Jakub Persak.

• Bartłomiej Wasiluk upomniany żółtą kartką przez arbitra.

• Chrobry był już z piłką w polu karnym Resovii, ale z tej akcji nic nie wyszło. Futbolówka wycofana aż na połowę gospodarzy, a później stracona na rzecz rywali.

• Ostatnia zmiana w drużynie Resovii. Cezarego Demianiuka zastępuje Maksymilian Hebel.

• Od dłuższego czasu trwa napór Resovii. Od bramki zacznie jednak Bieszczad.

• Nie ma już także Michała Kuczałka. Za niego Grzegorz Płatek.

• Podwójna zmiana w drużynie Resovii. Schodzi Radosław Adamski, zastępuje go Jarosław Czernysz.

• Strata Pawła Oleksego i faul, za którą zarobił żółtą kartkę.

• Dobre wyjście Bieszczada poza pole karne i wybicie piłki na aut.

• Druga zmiana w ekipie Chrobrego. Opuszcza murawę Patryk Bryła, wchodzi Damian Piotrowski.

• Teraz Chrobry przez dłuższy czas w ataku pozycyjnym. Nie spieszą się jednak gospodarze.

• Dośrodkowanie Mikulca w mole karne, akcja zakończona celnym strzałem, ale prosto w dobrze ustawionego Bieszczada.

• Kibice Resovii nie mają powodów do optymizmu...

• Starcie Sebastiana Zalepy z Mikołajem Lebedyńskim i żółta kartka dla stopera Resovii.

• Banaszewski huknął sprzed pola karnego, ale uderzył obok słupka! Tylko złapał się za głowę piłkarz Chrobrego, był naprawdę blisko szczęścia!

• Patryk Bryła z żółtą kartką za faul na rywalu.

• Kolejna dobra szansa dla Chrobrego. Bryła z ostrego kąta trafił jednak tylko w boczną siatkę.

• Jeden z zawodników Chrobrego złapany na spalonym.

• Bliski drugiego gola w tym meczu Banaszewski! Jego strzał z bliska świetnie obronił jednak Zapytowski!

• Mamy też roszadę w ekipie Chrobrego. Schodzi Robert Mandrysz, pojawia się Jaka Kolenc.

• Druga zmiana w Resovii. Boisko opuszcza Przemysław Brychlik, melduje się na nim Karol Twardowski.

• Mogło być 3:0! Po strzale z ostrego kąta Resovię uratował słupek!

• Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale prosto w ręce Bieszczada.

• Odpowiada Chrobry. Uderzenie z ostrego kąta dobrze broni Zapytowski, dobitka Bryły była natomiast niecelna.

• Od początku drugiej połowy Resovia z wyraźnie większym animuszem i wiarą w odwrócenie wyniku. To beniaminek wciąż jest w ofensywie.

• Akcja gości prawą stroną boiska, dogranie w pole karne, ale strzał na bramkę Chrobrego był niecelny.

• Resovia wciąż pod polem karnym Chrobrego. Jeszcze jeden rzut rożny.

• Blisko szczęścia Resovia! Po strzale z dystansu i rykoszecie piłka przeszła tuż nad poprzeczką! Będzie jeszcze korner dla gości.

• Mamy zmianę w zespole gości. Nie wrócił już na boisko Adrian Dziubiński, zastąpił go Szymon Feret.

• Znów gramy!

• Piłkarze Resovii wrócili już na boisko. Czekamy jeszcze na gospodarzy.

• Na razie przewaga Chrobrego Głogów w tym meczu nie pozostawia żadnych wątpliwości. Gospodarze dwukrotnie trafili do siatki w trakcie niespełna dwóch minut. Najpierw Maksymilian Banaszewski świetnie minął w polu karnym Sebastiana Zalepę, a po chwili goście zaliczyli fatalną stratę tuż przed własną "szesnastką", co wykorzystał Patryk Bryła. Czy Resovia zdoła odpowiedzieć w drugiej części meczu? Wracam już za niespełna kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy! Chrobry prowadzi z Resovią 2:0!

• Strzał Resovii z rzutu wolnego prosto w mur.

• Żółtą kartką upomniany Robert Mandrysz. Zacznie spóźnił się ze wślizgiem zawodnik gospodarzy.

• Po kwadransie intensywnych ataków gospodarze oddali nieco inicjatywę. Resovia nie potrafi przebić się jednak pod pole karne głogowian.

• Dośrodkowanie Oleksego z rzutu wolnego, jeden z zawodników Resovii wybija piłkę na aut.

• Blisko kolejnego gola. Mandrysz z lewej strony dośrodkował w kierunku Bryły, który tym razem uderzył nieco gorzej - futbolówka przeszła nad poprzeczką.

• Bezradna jest w ostatnich minutach Resovia. Gospodarze wciąż utrzymują się przy piłce i konstruują kolejne ataki.

• Błyskawicznie wyprowadzili kolejny cios gospodarze! Fatalne wybicie Marcela Zapytowskiego pod nogi jednego z rywali, dogranie w pole karne Resovii było co prawda niedokładne, ale na długim słupku znalazł się Patryk Bryła. Oddał strzał, a po rykoszecie piłka zatrzepotała w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOL DLA CHROBREGO! PATRYK BRYŁA!

• Chrobry wychodzi na prowadzenie! Marcel Ziemann zagrał do Mikołaja Banaszewskiego, ten w polu karnym z łatwością minął stopera Resovii i precyzyjnym strzał pokonał Zapytowskiego.

• GOOOOOOOOOOOOOOL DLA CHROBREGO! MAKSYMILIAN BANASZEWSKI!

• Chrobry wyszedł z kontrą, Ziemann zagrał do Mikołaja Lebedyńskiego, ten zszedł z lewej strony do środka boiska, lecz uderzył po prostu fatalnie.

• Po dośrodkowaniu w pole karne dobrze wyszedł z bramki Zapytowski. Pewna interwencja golkipera Resovii.

• Zabrakło teraz dokładności w ataku pozycyjnym głogowian. Resovia wznowi grę o autu.

• Banaszewski zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego. Uderzył jednak wyraźnie nad poprzeczką.

• Przewinienie Resovii w okolicach 25. metra. Będzie niezła okazja dla gospodarzy.

• Dobra interwencja Bieszczada. Bramkarz Chrobrego bez problemu poradził sobie z uderzeniem sprzed pola karnego.

• Daleko przed pole karne wyszedł teraz Kacper Bieszczad. Wybił piłkę pod nogi rywala, lecz Resovia nie zdołała tego wykorzystać.

• Odpowiada Resovia. Dośrodkowanie Demianiuka z prawej strony było nieco za mocne, jego partner nie zdołał oddać czystego strzału głową.

• Spore zamieszanie w polu karnym Resovii po wrzutce w pole karne z kornera. Jeden z graczy gości był jednak faulowany.

• Akcja Marcela Ziemianna lewą stroną boiska przyniosła głogowianom rzut rożny.

• Zbyt lekka była wrzutka w pole karne Chrobrego. Gospodarze z łatwością zażegnali niebezpieczeństwo.

• Teraz dłużej w ataku była Resovia. Jeden z gości faulowany po lewej stronie boiska, będzie okazja na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

• Chrobry na razie częściej utrzymuje się przy piłce. Im bliżej bramki Resovii, tym gospodarzom trudniej się jednak utrzymać przy futbolówce.

• Pierwszy rzut wolny dla Chrobrego z prawej strony boiska, ale dośrodkowanie było kompletnie nieudane.

• Od środka rozpoczęli spotkanie goście. Resovia w białych strojach, Chrobry na pomarańczowo-czarno.

• Początek spotkania.

• Nowy trener Resovii Radosław Mroczkowski po porażce z Koroną w Kielcach 0:1 w ub. sobotę chwalił swój zespół za zaangażowanie i podejście do gry, ale jednocześnie mówił: - Graliśmy fazami, potrafiliśmy coś zrobić, a były momenty że brakowało jakości. Do naszego zespołu potrzebna jest rywalizacja.

• Zespół z Dolnego Śląska ma w tabeli 10 punktów więcej od rzeszowian, a w środę – gdy Resovia miała przymusowy odpoczynek (mecz z Radomiakiem przełożono ze względu na stan murawy w Rzeszowie) – ograł na wyjeździe GKS Bełchatów 2:1, a gola nr 500 dla głogowian na poziomie zaplecza ekstraklasy zdobył Maksymilian Banaszewski.

• Witamy! Resovia jedzie na 13. w tym sezonie wyjazd w 1. lidze i chce powalczyć o trzecią wygraną, choć na pewno zdecydowanym faworytem będzie Chrobry Głogów. Relacja na żywo w GOL24.pl.

Waldemar Mazgaj

Mecz Chrobry Głogów - Resovia ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala Polska Press

Mecz Chrobry Głogów - Resovia ONLINE. Resovia jedzie na 13. w tym sezonie wyjazd w 1. lidze i chce powalczyć o trzecią wygraną, choć na pewno zdecydowanym faworytem będzie Chrobry Głogów. Relacja na żywo z meczu Chrobry - Resovia live w GOL24.pl.

Mecz Chrobry Głogów - Resovia ONLINE

Zespół z Dolnego Śląska ma w tabeli 10 punktów więcej od rzeszowian, a w środę – gdy Resovia miała przymusowy odpoczynek (mecz z Radomiakiem przełożono ze względu na stan murawy w Rzeszowie) – ograła na wyjeździe GKS Bełchatów 2:1, a gola nr 500 dla głogowian na poziomie zaplecza ekstraklasy zdobył Maksymilian Banaszewski, skrzydłowy znany m.in. z gry w Stali Mielec.

- Chcieliśmy zmazać plamę po ostatnim bardzo nieudanym meczu, wrócić do zaangażowania, walki i dobrej gry. Ostatnio gramy bardzo chimerycznie, jest dużo wahań formy, więc ten mecz był bardzo ważny – mówił trener Ivan Djurdjević.– Wygraliśmy bardzo ważny mecz, lecz przed nami jeszcze dwa i ten rok trzeba zakończyć dobrze.

Szkoleniowiec z Łodzi, który zastąpił niedawno Szymona Grabowskiego, miał okazję poznać zespół m.in. podczas krótkiego zgrupowania, jakie działacze zorganizowali dla drużyny w Chotowej.

– Służyło to przede wszystkim poznaniu i integracji. Najciekawsze, że podobny pomysł na pierwsze dni z drużyną miał trener – opowiadał Paweł Bukała, rzecznik prasowy Resovii.

„Pasiaki” do Głogowa pojadą w piątek po porannym treningu. Na pewno nie zagra kontuzjowany Kamil Radulj, niepewny jest udział obrońców Konrada Domonia i Dawida Kubowicza, którzy na razie trenują indywidualnie.

- Nastroje, mimo serii porażek, pozwalają na wiarę w dobre zakończenie rundy – mówi Mateusz Ostrowski, jeden z asystentów trenera Mroczkowskiego.

Mecz Chrobry Głogów - Resovia TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać mecz Chrobry - Resovia na żywo? Mecz Chrobry - Resovia nie będzie transmitowany na żywo w tv. Relacja online dostępna na platformie IPLA. Tekstowa relacja live z meczu Chrobry - Resovia w GOL24.pl.