Mecz Chrobry Głogów - Widzew Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w...

• Koniec spotkania! Chrobry Głogów zlał Widzewa Łódź 3:0!

• Mikołaj Lebedyński dobija Widzew! Napastnik Chrobrego uderzył z ostrego kąta po dalszym rogu. Wojciech Pawłowski mógł zachować się lepiej.

• GOOOOOOOOOOL! 3:0 DLA CHROBREGO! MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI!

• Robert Mandrysz opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Michał Michalec.

• Było groźnie! Merveille Fundambu dograł piłkę w polu karnym do Karola Czubaka, a ten wystawił ją Dominikowi Kunowi. Strzał gracza Widzewa został zablokowany.

• Damian Piotrowski zastąpił na boisku Patryka Bryłę.

• Bartłomiej Poczobut został ukarany żółtą kartką.

• Dominik Kun uderzał z boku pola karnego i trafił w okolice ręki Olivera Praznovsky'ego. Widzewiacy domagali się rzutu karnego.

• Patryk Stępiński faulował Patryka Bryłę. Żółta kartka.

• Merveille Fundambu dograł na czystą pozycję do Karola Czubaka. Zawodnik Widzewa na spalonym.

• Mikołaj Lebedyński zmienił Damiana Kowalczyka.

• Marcel Ziemann wszedł w miejsce Jaki Kolenca.

• Karol Czubaj wszedł na boisko w miejsce Michaela Ameyawa.

• Henrik Ojamaa zszedł z boiska. W jego miejsce zameldował się Dominik Kun.

• Krystian Nowak zmienił Sebastiana Rudola.

• Wojciech Pawłowski odbił strzał Roberta Mandrysza. Szybko się pozbierał i sparował także dobitkę Damiana Kowalczyka z najbliższej odległości!

• Merveille Fundambu główkował z kilku metrów po rzucie rożnym. Kacper Bieszczad nie dał się zaskoczyć.

• Marcin Robak zwiódł Michała Ilkowa-Gołąba i uderzył po dalszym rogu. Kacper Bieszczad odbił futbolówkę!

• Patryk Mucha wszedł na boisko w miejsce Mateusza Możdżenia.

• Merveille Fundambu zastąpil na boisku Mateusza Michalskiego.

• Kapitalny gol Maksymiliana Banaszewskiego! Pomocnik Chrobrego zabrał piłkę Patrykowi Stępińskiemu, minął Bartłomieja Poczobuta i huknął tuż zza pola karnego. Futbolówka wpadła pod poprzeczkę, a Pawłowski nawet nie drgnął.

• GOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 DLA CHROBREGO! MAKSYMILIAN BANASZEWSKI!

• Kolejna żółta kartka. Tym razem napomniany został Mateusz Możdżeń.

• Jaka Kolenc zatrzymał wychodzącego z kontratakiem Henrika Ojamę. Żółta kartka.

• Patryk Bryła uderzył tuż zza pola karnego zewnętrzną częścią stopy. Piłka wyraźnie minęła bramkę Widzewa.

• Druga połowa już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy. Chrobry do przerwy prowadzi z Widzewem 1:0!

• Jarosław Ratajczak został napomniany żółtą kartką.

• Michał Ilków-Gołąb strącił piłkę w polu karnym Widzewa, z kilku metrów główkował Mandrysz, ale futbolówka szczęśliwie trafiła w ręce Wojciecha Pawłowskiego.

• Nieczysto zza pola karnego uderzył Mateusz Możdżeń. Piłka trafiła do Marcina Robaka, ale snajper Widzewa także skiksował.

• Sebastian Rudol skoczył do główki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Z linii piątego metra zacznie Kacper Bieszczad.

• Henrik Ojamaa zszedł z lewej strony do środka i zdecydował się na uderzenie. Estończyk strzelił jednak zbyt lekko.

• Brzydkie wejście Kamila Juraszka. Żółta kartka dla gracza Chrobrego.

• Łukasz Kosakiewicz zbyt mocno dośrodkował z prawego skrzydła. Po chwili Patryk Stępiński dogrywał z lewej flanki. Piłkę wyłapał Kacper Bieszczad.

• Szybka kontra piłkarzy Widzewa. Bartłomiej Poczobut dogrywał z lewej flanki w pole karne, ale zawodnikowi gości zabrakło precyzji.

• Wojciech Pawłowski bardzo niepewnie piąstkował po dośrodkowaniu Patryka Bryły.

• Składna akcja Chrobrego. Na bramkę Wojciecha Pawłowskiego uderzał Robert Mandrysza. Strzał został zablokowany.

• Marcin Robak zagrał prostopadle do Michaela Ameyawa. Skrzydłowy Widzewa przerzucił piłkę nad Kacprem Bieszczadem, ale minimalnie się pomylił!

• Obrońcy Widzewa przed polem karnym pozostawili dużo miejsce Jace Kolencowi. Słoweniec przymierzył po dalszym rogu, a piłka podskoczyła jeszcze przed Wojciechem Pawłowskim i wpadła do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA CHROBREGO! JAKA KOLENC!

• Tomasz Cywka zdecydował się na strzał z dystansu. Na posterunku Wojciech Pawłowski.

• Z lewego skrzydła w pole karne dośrodkował Maksymilian Banaszewski. Wojciech Pawłowski wypiąstkował piłkę.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Rozpoczęli od środka gospodarze!

• Poprzednie spotkania o stawkę między zespołem z Dolnego Śląska, a Widzewem miały miejsce przed pięcioma laty, zresztą również na zapleczu Ekstraklasy. Lepsze wspomnienia z tamtych meczów ma Chrobry. W rundzie jesiennej zwyciężył bowiem w Głogowie 3:2, natomiast wiosną padł remis 1:1.

• W ekipie Chrobrego debiutuje był lechita - Tomasz Cywka.

• Widzew ma chęć udowodnić, że będzie się liczył w 1. lidze. Po wysokiej porażce z Radomiakiem Radom w Pruszkowie (1:4) napastnik łodzian Marcin Robak przekonywał, że on i koledzy z zespołu nie będą „chłopcami do bicia”.

• Rezerwowi Widzew: Mleczko, Grudniewski, Nowak, Becht, Mucha, Mąka, Kun, Fundambu, Czubak.

• Rezerwowi Chrobry: Makuchowski, Michalec, Antochów, Ziemann, Piła, Piotrowski, Machaj, Lebedyński.

• Piłkarze Widzewa rozegrają dopiero swój drugi mecz w Fortuna 1 Lidze w sezonie 2020/2021. Na boisku z Głogowie zmierzą się z Chrobrym. Witamy w relacji LIVE!

Mecz Chrobry Głogów - Widzew Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot.Grzegorz Galasinski

Mecz Chrobry Głogów - Widzew Łódź ONLINE. Piłkarze Widzewa rozegrają dzisiaj dopiero swój drugi mecz w Fortuna 1 Lidze w sezonie 2020/2021. Na boisku z Głogowie zmierzą się z Chrobrym (20.30). Relacja na żywo z meczu Chrobry - Widzew live w GOL24.pl!

Mecz Chrobry Głogów - Widzew Łódź ONLINE

Od wtorku z drużyną z Głogowa ćwiczy już niespełna osiemnastoletni utalentowany golkiper Kacper Bieszczad (wypożyczony z Zagłębia Lubin), który wrócił ze zgrupowania reprezentacji Polski U-19. Stanął on między słupkami bramki biało-czerwonych w towarzyskim starciu młodzieżówki z Niemcami (1:1).

Wiadomo, że w czwartkowy wieczór w Chrobrym zabraknie Przemysława Stolca.
W piątkowym sparingu z Zagłębiem w Lubinie (padł remis 1:1) w walce o piłkę zderzył się on głowami z rywalem i został odwieziony do szpitala w Lubinie, gdzie pozostał na obserwacji. Czuje się już lepiej, jednak po konsultacji lekarskiej zdecydowano o przeniesieniu go do szpitala w Głogowie.

W Głogowie nie zagrają m.in. Marcel Pięczek, Konrad Gutowski i Robert Prochownik (zostali oddelegowani na starcie występujących w klasie okręgowej klubowych rezerw ze Startem Brzeziny), szansę na grę mają natomiast chociażby Daniel Mąka i Henrik Ojamaa. Co może oznaczać, że Dobi postawi tym razem na doświadczonych, a nie młodych.

Mecz Chrobry Głogów - Widzew Łódź TRANSMISJA TV

Transmisję telewizyjną z meczu Chrobry - Widzew na żywo przeprowadzi Polsat Sport. Początek o godz. 20:20. Mecz Chrobry - Widzew online będzie pokazywany również na platformie IPLA. Jednorazowy dostęp w cenie 5 zł. Tekstowa relacja na żywo z meczu Chrobry - Widzew live tradycyjnie w GOL24.pl.