Chrobry Głogów - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

4

3 1 połowa

Wigry Suwałki

1

• Koniec meczu. Chrobry Głogów nie dał żadnych szans Wigrom Suwałki i pewnie wygrał na własnym stadionie 4:1. Dublet ustrzelił Damian Kowalczyk, który na boisku pojawił się już w 20. minucie, zmieniając Mikołaja Lebedyńskiego. Głogowianie zrównali się punktami z Bruk-Betem Termalicą, ale Słoniki mają jeden mecz więcej do zagrania. Czy zespół Ivana Djurdjevicia stać na baraże, choć jeszcze niedawno okupował strefę spadkową?

• Rzut wolny dla gości, Czułowski zdecydował się na bezpośrednie uderzenie i tylko poprzeczka przeszkodziła mu w zdobyciu bramki! Interweniujący Szromnik nie zdążyłby do piłki.

• Druga zmiana w ekipie gości. Karankiewicz zastąpił Świątka.

• Robert Mandrysz zmienił Kubicę.

• Seria uderzeń Kozaka, aż w końcu piłka zatrzepotała w siatce. Idealne uderzenie z kilkunastu metrów, Balawejder nie miał większych szans na obronę.

• GOOOOOOOL! MIŁOSZ KOZAK!

• Dobrotka dosłownie wjechał w Banaszewskiego. Arbiter pokazał kartkę.

• Cenna akcja Denisa Gojki, który dobrze prezentuje się od zmiany. Skrzydłowy znalazł w polu karnym Bartczaka, wyskoczył do zagranej futbolówki i pokonał Szromnika. Gol honorowy dla gości.

• GOOOOOOOL! ROBERT BARTCZAK!

• Wasilewski wpadł z impetem w rywala i dostał za to kartkę.

• Dobrotka znalazł się z piłką przed polem karnym, ale zablokował mu oddanie strzału jeden z rywali. Rozpędzony pomocnik odniósł delikatny uraz.

• Zmiana również w ekipie gości. Gojko zastąpił Nowaka

• Piła za Piotrowskiego

• Blisko czwartego trafienia gospodarze! Kozak uderzał na bramkę Balawejdera i tylko słupek uratował Wigry od utraty czwartego trafienia.

• Gierach teraz otrzymał podanie blisko pola karnego rywali, jego strzał został zablokowany.

• Wełniak poszedł do końca za mocnym podaniem, ale był wolniejszy od Szromnika.

• Goście próbują przejąć inicjatywę, ale znów są daleko od bramki Szromnika. Na razie jednak głogowianie czekają na kontratak, by jeszcze wyżej zakończyć ten mecz.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Spadkowicz jest zagubiony w defensywie, a gospodarze tylko to wykorzystują. Zmiennik kompletuje dublet! Szybka akcja podopiecznych Ivana Djurdjevicia, piłka trafia pod nogi Kowalczyka, a ten uderza pod ręką Balawejderowi.

• GOOOOOOOOOL! DAMIAN KOWALCZYK!

• Wełniak poturbował jednego z rywali. Nie ma faulu ani kartki, ale gracz Chrobrego zwija się z bólu na murawie. Mamy chwilę przerwy.

• Pierwszy stały fragment gry dla gości, dośrodkowanie z rzutu rożnego i Szromnik odprowadził piłkę wzrokiem po uderzeniu Gieracha.

• Dużo chaosu po obu stronach. Gospodarze starają się kontrować pogubionych na boisku rywali, natomiast ci szybko zabierają futbolówkę, ale nie potrafią wykorzystać przewagi w ataku.

• Wejście smoka zmiennika Chrobrego. Kowalczyk dostał futbolówkę w prezencie od Dobrotki, pozostało mu już tylko wykończyć akcję sam na sam z Balawejderem. Pewnym płaskim strzałem podwyższył prowadzenie.

• GOOOOOOOOL! DAMIAN KOWALCZYK!

• Świetne teraz podanie Bartczaka do Wełniaka, ale młody napastnik uderzył tylko w boczną siatkę.

• Seria niecelnych strzałów zawodników Wigier. Poza strzałami z dystansu goście nie mają za wiele do zaoferowania.

• Dość nieoczekiwana zmiana w zespole gospodarzy. Mikołaj Lebedyński opuścił boisko, a zastąpił go Damian Kowalczyk.

• Ratajczak taktycznie faulował Wełniaka i mamy pierwszą kartkę w tym spotkaniu.

• Nowak interweniował we własnym polu karnym i wywalczył rywalom rzut rożny.

• Trzeci już strzał gospodarzy w tym spotkaniu. Teraz lekkie uderzenie wyłapał Balawejder.

• Chwilowa przewaga Wigier, ale nawet nie padł strzał. Piłka grana jak po sznurku, z daleka od bramki, zerowe zagrożenie.

• Miłosz Kozak znalazł sobie trochę miejsca ale uderzył obok bramki.

• Nieudana interwencja bramkarza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Piotrowski przejął piłkę i sprytnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.

• GOOOOOOOOL! DAMIAN PIOTROWSKI!

• Dośrodkowanie przyjezdnych, ale na razie bez zagrożenia z ich strony.

• Zaczynamy spotkanie!

• – Nie da się tego wytłumaczyć w prosty sposób – przyznaje Danatas Vencevicius, tymczasowy pierwszy trener Wigier. – Przecież to młoda drużyna, a zimą doszli jeszcze nowi zawodnicy. Przez pandemię koronawirusa nie mogliśmy być razem, a wiadomo, że jak do drużyny przychodzą nowi ludzie to potrzebują czasu na aklimatyzację.

• Chrobry notował znakomitą serię czterech zwycięstw z rzędu, ale w ostatniej kolejce został pokonany przez mielecką Stal. Porażka mocno skomplikowała drogę głogowian do baraży. Na dwie kolejki przed końcem sezonu mają oni trzy punkty straty do szóstej Termaliki.

• Ekipa z Głogowa liczy się jeszcze w walce o miejsce barażowe. Wigry zostały już zdegradowane, ale mogą wydostać się z ostatniej pozycji.

• Witamy na relacji z meczu Chrobry Wigry!

red

©Kraina Trojok / Polska Press

Chrobry Głogów - Wigry Suwałki ONLINE. Ekipa z Głogowa liczy się jeszcze w walce o miejsce barażowe. Wigry zostały już zdegradowane, ale mogą wydostać się z ostatniej pozycji. Początek spotkania 33. kolejki Fortuna 1 Ligi w piątek o godz. 20.10. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Chrobry Głogów - Wigry Suwałki ONLINE

Chrobry notował znakomitą serię czterech zwycięstw z rzędu, ale w ostatniej kolejce został pokonany przez mielecką Stal. Porażka mocno skomplikowała drogę głogowian do baraży. Na dwie kolejki przed końcem sezonu mają oni trzy punkty straty do szóstej Termaliki. Chrobry choć jest blisko miejsc barażowych to jeszcze nie zapewnił sobie utrzymania. Taką gwarancję bez oglądania się na inne drużyny da mu wygrana z Wigrami.

Sześć punktów w ostatnich trzech spotkaniach – postawa piłkarzy Wigier na koniec sezonu jest zaskakująca. Zdegradowani już suwalczanie wygrali z GKS Jastrzębie i Sandecją Nowy Sącz. Wielu kibicom tej drużyny ciśnie się na usta pytanie: - Dlaczego tak późno?

Chrobry Głogów - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV i ONLINE

Spotkanie Chrobrego z Wigrami pokaże Polsat Sport. Mecz rozpocznie się w piątek 17 lipca o godz. 20.10. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl. Zapraszamy!