Clausen: Mieliśmy swoje szanse, a tu nagle bum, bum i już było 2:0 dla Wisły

Bartosz Karcz
- Morale w drużynie rośnie. Dzięki temu łatwiej jest nam pracować. Jestem pewien, że zawodnicy będą czuć się coraz lepiej i równie dobrą grę pokażą w pozostałych do końca roku meczach - powiedział po mecz trener Wisły, Kazimierz Moskal.

Wisła Kraków - live, mecze, stadion, kadra - czytaj na stronie klubowej

Kazimierz Moskal, trener Wisły: Zwycięstwa budują pewność siebie

Chcę przede wszystkim pogratulować moim zawodnikom. Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa i z faktu, że nadal mamy szansę na wyjście z grupy. Cieszę się również z tego, że znów pokazaliśmy fragmentami dobrą piłkę. Szczególnie dotyczy to pierwszej połowy.

Tak samo było w meczu ze Śląskiem, a teraz również po przerwie mieliśmy swoje okazje na strzelenie kolejnych bramek. Już przed meczem zdawaliśmy sobie sprawę, że w tej grupie nie wszystko zależy od nas. Koncentrowaliśmy się jednak na sobie, na tym żeby zagrać jak najlepiej i wygrać.W ostatnim meczu też będziemy patrzeć głównie na siebie, a nie na to, co zrobią inni.

Każde kolejne zwycięstwo buduje pewność piłkarzy. Morale w drużynie rośnie. Dzięki temu łatwiej jest nam pracować. Jestem pewien, że zawodnicy będą czuć się coraz lepiej i równie dobrą grę pokażą w pozostałych do końca roku meczach.

Henrik Clausen, trener Odense: Mecz z Fulham potraktujemy poważnie

Zaczęliśmy ten mecz całkiem dobrze. Mieliśmy swoje szanse, a tu nagle bum, bum i już było 2:0 dla Wisły. Nasz rywal zagrał podobnie jak w pierwszym meczu w Krakowie. Tym razem jednak Wisła była bardziej agresywna i to było kluczem do jej zwycięstwa.

My takiej agresji nie pokazaliśmy. Wiemy już,że straciliśmy szansę na wyjście z grupy, ale zapewniam, że w Londynie z Fulham zagramy w najsilniejszym składzie i potraktujemy ten mecz bardzo poważnie. Do Anglii pojedziemy wygrać.

Polska piłka nożna jest u Ciebie na 1. miejscu?Polub nas na Facebooku!