CLJ: Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2:2 (ZDJĘCIA)

Aleksandra Sieczka
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin (2:2, CLJ)
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin (2:2, CLJ) Aleksandra Sieczka
W starciu pomiędzy biało-zielonymi a "Miedziowymi" emocji nie zabrakło. W ciągu 90 minut zobaczyliśmy cztery bramki, dwa zmarnowane w nieco ponad dwie minuty rzuty karne i dwie czerwone kartki. Elektryzująca atmosfera utrzymywała się w każdym sektorze boiska, a ulewny deszcz niczego nie ułatwiał młodym piłkarzom. A to przecież tylko Centralna Liga Juniorów...

Podopiecznym trenera Sokołowskiego zabrakło szczęścia, zimnej krwi i może trochę umiejętności przez co nie zdołali przeciągnąć szali zwycięstwa na swoją korzyść. Młodym piłkarzom Lechii nie pomogły dwa rzuty karne oraz gra w przewadze przez większą część drugiej połowy. Zagłębie udowodniło, że nawet grając w osłabieniu można się tak zorganizować, by ugrać korzystny rezultat. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2.

BRAMKI: Michalski 16, Karczewski 85 - Piotrowski 12, Nowacki 89.

LECHIA GDAŃSK: 1. Kajetan Zalewski, 19. Marcin Karniluk, 20. Kacper Szreder, 21. Arkadiusz Korpalski, 22. Artur Stawikowski, 23. Oskar Paprzycki, 24. Karol Fila, 26. Jakub Kostyrka, 27. Maciej Bubiec, 28. Igor Michalski, 29. Oskar Rynkowski.

ŁAWKA REZERWOWYCH: 24. Jakub Górski, 30. Kacper Dubanowski, 31. Jan Kreczmański, 32. Dawid Karczewski, 34. Maciej Kaczorowski.

ZAGŁĘBIE LUBIN: 1. Grzegorz Pyzio, 2. Damian Maślej, 4. Jakub Ostrowski, 5. Paweł Witsanko, 6. Bartosz Ciesielski, 7. Patryk Kozak, 8. Łukasz Soszyński, 9. Mateusz Piotrowski, 10. Dawid Pakulski, 11. Patryk Jarantowicz.

ŁAWKA REZERWOWYCH: 12. Jakub Rzeszut, 13. Paweł Bieliński, 14. Damian Pawłowski, 15. Kacper Szymankiewicz, 16. Adrian Nowacki, 17. Olaf Nowak.